So visoki moški privlačni?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Avg. 2013 20:53

Dejmo prosim to temo o majhnih dekletih, majhnih joških ipd preselit drugam..ste malo odjadrali.

PROSIM.

Na zadnji post preprosto odgovorite tu:

Klepetalnica

Hvala!
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Avg. 2013 21:43

Tearjerker napisal/-a:..'amazonka'', ''hrast'' pa take.


:rofl:

Drugace paaa.. osebno mi ni tolk pomembna sama visina ampak to, da je tipa neki skupi, ker se ob takih enostavno pocutim bolj varno/zenstveno/whatever .. :) Torej rajse 175cm tip ki je nabit in 'mozat' kot 195cm slamica, ki ma manj kil kot js.. in again, raje mal bierbauha kokr rebrc :P
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 08. Avg. 2013 19:11

Fajn pri visokih moških je to, da na vprašanje s katerim športom se ukvarjaš v 90% primerih odgovori-"s košarko" :lol:
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 08. Avg. 2013 22:29

^^ In zakaj naj bi bila košarka tako kul? :) Mene nič ne gane, pa še na stara leta so potem po možnosti kriplji (vidim pri svojem očetu, ki ga vedno nekaj boli zaradi starih poškodb) :D

@saarijarvi: se strinjam, visoki suhci s tankimi okončinami tudi meni niso posebno privlačni; višina ni vse, bolj je odvisno od celotne pojave :)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 24. Avg. 2013 23:26

trust napisal/-a:Fajn pri visokih moških je to, da na vprašanje s katerim športom se ukvarjaš v 90% primerih odgovori-"s košarko" :lol:

Ne stekam poante ampak ok.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Avg. 2013 0:10

pač zanimivo je, da po višini hitro sklepaš da se najbrž ukvarja s športom kjer je višina pomemben faktor in je v 90% primerih res :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Avg. 2013 7:29

Je pa ostalih 10% fulful naveličanih, da je prvo vprašanje, ki ti ga postavi neznanec: "Uuuu, ti pa ZIH košarko treniraš". Kolega na faksu se je zato začel predstavljat: "Čav, sem Ajsdjffcnd in NE treniram košarke".

Ampak nevermind. Brezvezen OT
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 26. Avg. 2013 17:16

Pa odbojkaši so tut visoki ponavadi oz. je fajn če so. Pa ponavad so še bolj sexy od košarkašov. :P

Hm, visoki moški so mi všeč, do zdaj sta bla oba moja resna fanta 190+. Čeprav moram priznat, da so poavad visoki hitro presuhi oz. se jim mišična definicija ne pozna toliko, tut če se ful ukvarjajo s športom. Vse se po tistih dolgih nogah, rokah porazgubi.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 26. Avg. 2013 20:36

Meni so višje ženske od mene neprivlačne. K sreči jih je zelo malo. :D
Avrora6
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 5. 4. 2013
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Avrora6 » 04. Sep. 2013 16:51

Moj je 192 cm in kar precej večji od mene in mi je super, zato ker vsaj zgleda, da ga je nekaj skupaj, pa imam res super občutek varnosti zato, ta občutek je sicer nekoliko zgrešen, saj sama velikost in konstrukcija ne zagotavljata varnosti... Verjetno bo nekaj tudi na njegovi osebnosti takega... itak, zato je pa tudi postal moj mož :D
~ Najtemnejša je ura, ki ji sledi sončni vzhod ~
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 04. Sep. 2013 18:06

Picatinny napisal/-a:Meni so višje ženske od mene neprivlačne. K sreči jih je zelo malo. :D


Jst si ne predstavljam imet višje ženske od mene, še za kratko avanturo bi imel pomisleke (ok, če bi bla huda itak, da se neb branu). Preferiram manjše punce, tam do 165, sam jebemti, ka jih je teško najdet, če pa so, pa spizdijo k tavelkim tipom. Pri manjših puncah mi ful sede, da punco dol gledam, pa da more mal na prste stopit, da me lahko kušne. Sam sem dosti suh in se ob manjših ženskah počutim bolj dec. Zakon je tudi, ker imajo manjše punco na sploh manjšo konstrukcijo, kar mi je zelo simpatično, še boljše je pa ko lahko njihova ozka ramena vpnem med svoja. Aja, pa tudi bolj ozke p#cke imajo, hihi.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 04. Sep. 2013 18:29

In presenečenje: CP nima pojma o anatomiji. Ne, manjše ženske nimajo ožjih nožnic. ''Širina'' nožnice je odvisna od mnogih faktorjev, od višine pa prav gotovo ne.
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 04. Sep. 2013 18:47

*Abby** napisal/-a:In presenečenje: CP nima pojma o anatomiji. Ne, manjše ženske nimajo ožjih nožnic. ''Širina'' nožnice je odvisna od mnogih faktorjev, od višine pa prav gotovo ne.


Tistih nekaj, kar sem jaz imel priliko prešlatat se je izkazalo, da manjše kostrukcije (bolj suhcana, ožji boki, in nenazadnje manjša) je bila punca, bolj tesno je znalo biti po mojih izkušnjah. Je pa bla ena dost palček, pod 1.60, širši boki in je imela tako ko jama.

Kaj pa na splošno velja oz. kaj bi moralo me pa boli k#rac. Važn da so manjše in suhcane babe kul.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Sep. 2013 18:58

Razumljivo, če si pa drobizek :) samo anatomija ti je res sedmo cudo.
Glede teme pa- ja, višina in ne-drobni so mi ql :)
The world is as you are.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 04. Sep. 2013 19:00

^^ Samo popravila sem te, ker si (spet) napisal bedarijo. Kar dokazuje tudi tvoj primer, ki si ga zdaj navedel. Sicer pa; strašno relevantno mnenje, če si jih samo ''šlatal'' ...

Sicer pa ... ti tako ali drugače sovražiš ženske, kajne? In še strup je v majhnih stekleničkah. ;)

Aja ... tema. Všeč so mi moški, ki so visoki 180cm ali več in so lepo grajeni - močne, mišičaste noge, široka ramena, lepo grajen prsni koš ... suhceni moški so tudi meni trun off.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron