Smrčanje [Združeni temi]

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali smrčite?

da
54
29%
ne
130
71%
Skupaj glasov : 184

Uporabniški avatar
nora_ovca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 29. 4. 2005
Kraj: na sončni strani alp

Neprebrana objavaNapisal/-a nora_ovca » 29. Apr. 2005 13:39

men pravjo da ne smrčim. me pa tud ne mot če drugi k spim k top. :lol: :evil: :razz:
če lahko o nečem sanjaš, lahko to tudi uresničiš. walt disney
Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 29. Apr. 2005 14:54

Jst tud ne smrčim in me zelooo moti če kdo zraven mene smrči. Enkrat sem svojga bivšga "ponesreči" s pojstle prevrnila da je nehu :D Bogi, pol se mi je pa tko smilu, ker ga je vse bolel da me sploh ni več motlo njegovo smrčkanje.
zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 07. Jun. 2005 13:56

Ja jaz tud ne smrčim, me pa osebki, ki to delajo zadnje čase zelo motijo. Npr. od sestre fant pa slišim ga čez celo hišo, mi ni jasno kako lahko ona sploh kaj spi.
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 07. Jun. 2005 14:44

js baje smrcim ker mam neke kanale preozke in ce ga pijm je use se slaby s ?! saj tko mi je dohtarca rekla :roll: pa na usake tok cajta tut govorim?!? damn....tut ponoc ne znam bit tih....me pa mot k si pol kr ne upam zaspat ce je kdo zrawn :s

mot me sam ce sm se budna pa d on ze smrci veselo, drgac pa k spim itq nc ne slism :D
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 07. Jun. 2005 14:44

js baje smrcim ker mam neke kanale preozke in ce ga pijm je use se slaby s ?! saj tko mi je dohtarca rekla :roll: pa na usake tok cajta tut govorim?!? damn....tut ponoc ne znam bit tih....me pa mot k si pol kr ne upam zaspat ce je kdo zrawn :s

mot me sam ce sm se budna pa d on ze smrci veselo, drgac pa k spim itq nc ne slism :D
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 07. Jun. 2005 14:46

Jaz ne smrčim ampak kdaj kej zamomljam ( tako je rekel bivši) in tudi cimra.
Drugače pa bivši je tu pa tam mal zasmrčal ampak ne preveč glasno, če sem ga pa rahlo ruknala se je pa še bolj stisnil k meni in sva še bol objeta nazaj zaspala. :knuddel:
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 07. Jun. 2005 15:18

limonca napisal/-a:Jst tud ne smrčim in me zelooo moti če kdo zraven mene smrči. Enkrat sem svojga bivšga "ponesreči" s pojstle prevrnila da je nehu :D Bogi, pol se mi je pa tko smilu, ker ga je vse bolel da me sploh ni več motlo njegovo smrčkanje.



:lol:

Am, ja ko spiva fant smrci ja, ampak tak ov izi, pa ga tudi malo pobutam, da se obrne s hrbta, pa je takoj dobr :wink:
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place
skorpijončica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 6. 2005
Kraj: AMSTRDAM

Neprebrana objavaNapisal/-a skorpijončica » 17. Jul. 2005 19:53

Hmm....moj dragi prav glasno smrci,se posebej po kaksni alko noci ali pa ce lezi na hrbtu.....Kaj naredim....ce ni prevec motece ga pustim,ce ne pa ga rahlo pocukam....pa pomaga za nekaj casa.Sicer se pa tak v lekarni kupi nekaj proti tej nadlogi.
Zivljenje je lepo!
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 17. Jul. 2005 19:59

moj biuši je smrču za znort zučasih sva spala z njegovim bratrancom v isti sobi adijo pamet sm mislnba d bom pa kr umrla :evil:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 17. Jul. 2005 20:02

jaz ne smrčim...baje pa da nekaj mrmram med spanjem :oops: ampak čist potiho pri sebi...

me pa moti če oseba ful na glas smrči! :angry:
če je pa bolj potiho...sobna jakost,pol se pa da preživeti :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
-=beiba=-
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 31. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a -=beiba=- » 17. Jul. 2005 20:14

Boni napisal/-a:jz sama ne smrčim, ampak moj lubi pa tako smrči in sem ga tudi posnela.



hihi :) :lol:
prva asociacija: spomnla sm se naših sveh, ko se preganjata, kdo smrči in kdo ne :D in pol se snemata in predvajata en drugmu :D ona njemu ponavad kar zatisne nos, da ne more dihat, pa neha pol smrčat k se zmot :D :razz: joj joj



jz mislim da ne smrčim, moi lubi tud ne, (ful lepo diha :) ) ampak lubi neki trza ko spi :? in sm mu rekla in je tud že on porajtu.. hmmm ne vem kaj bi blo to... ampak če pomislim... se tud jz spomnim, da kdaj trznem, ponavad k še ne spim trdno.. hmmm
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 17. Jul. 2005 20:28

jaz ne smrčim, in me tud ful grozno motijo kakršnikoli šumi ponoč ... mijavkanje, lajanje, glasno dihanje, smrčanje, avtomobili...vse me zbudi, pa zlo težko zaspim nazaj

ja,moj lubi ... sva glih z morja pršla: jest sm bl slabo spala; al je globok dihal, al pa smrčal. Najprej ga mal butam, da neha, pol pa k ga že parkrat butnem, pa še kr smrči, pa ovijem rjuho okol glave, da mn slišm! :wink:
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 17. Jul. 2005 23:04

Baje, da včasih malo... To se pomoje vsakemu zgodi, če spi na hrbtu. Če pa na strani al pa na trebuhu pa ne. Sami sebe pa tak ne čujemo.

Doma pa vem, da foter včasih ful smrči :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 18. Jul. 2005 6:24

jst baje ne smrčim, me pa zelo moti in živcira če kdo bliz mene smrči oz. če sploh slišm kjerkoli d kdo smrči.
grozaaaaa :razz:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 18. Jul. 2005 7:27

Ne ne smrčim, no vsaj zaenkrat še ne. :P
Moj pa tud ne smrči. :D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov