Smrčanje [Združeni temi]

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali smrčite?

da
54
29%
ne
130
71%
Skupaj glasov : 184

Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 12. Nov. 2008 23:40

meni se je dogajalo, da je par noci smrcal le, ko sem se jaz ulegla v posteljo..ko pa sem sla stran, je prenehal. In spet pridem nazaj, zacne, grem stran, neha..kot da me je zajebaval :evil: No, odkar ma novo posteljo, se to ne dogaja, zdaj redno smrci ze cel mesec...toliko casa zamasen nos..grrr
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 17. Nov. 2008 16:00

Moj bivši je prov "slovel" po tem, da smrči kot medo... :D :lol:

Ponavadi me ni motilo, če me pa je, sem ga pa zbudila, da se je mal premaknu... In je blo kul. :razz:
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 17. Nov. 2008 16:11

zanimiva tema :D

Jz ne smrčim, smrči pa moj fant in morm rečt da me je to vedno ful motil da je kdo smrču al pa da se ga je slisal da smrči, amapk nekako ne morm vrjet da sm se na fantovo smrčanje kr navadla, kdaj me se zmoti, u začetka sm ga tud ruknla parkrat :) hehe.. :D sam enostavno mi pokvari moj spanec..hehe
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 26. Nov. 2008 19:03

missy* napisal/-a:meni se je dogajalo, da je par noci smrcal le, ko sem se jaz ulegla v posteljo..ko pa sem sla stran, je prenehal. In spet pridem nazaj, zacne, grem stran, neha..kot da me je zajebaval :evil: No, odkar ma novo posteljo, se to ne dogaja, zdaj redno smrci ze cel mesec...toliko casa zamasen nos..grrr

al je to res,da je včasih tud ležišče krivo za smrčanje.jaz pa moj si tud moramo kupit novo pojstlo pa upam da bo tud obojestranskega smrčanja konc :cool: .
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
veronika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 30. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a veronika_ » 27. Nov. 2008 12:33

..
Zadnjič spremenil veronika_, dne 16. Sep. 2010 12:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 27. Nov. 2008 14:41

Midva oba občasno malčk posmrčiva. Tko, potiho. Sicer pa veliko cmokava. :D
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
Googi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Googi » 27. Nov. 2008 15:13

ma meni je pa tip glih zdej rekel da občasno smrčim :? pa tako sem vsakmu sveto zatrjevala, da jaz pa že ne...
Drugače pa moj smrči, samo kadar je prehlajen. V enem letu sem ga slišala ene 2x.
(matr pa potim se tud bolj kot on - v mojo obrambo: on se nikoli... pa sej sploh ne veš kdo je dec pr nama :lol: )
Uporabniški avatar
maaalaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 1. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a maaalaaa » 18. Dec. 2008 16:48

jst pa nevem, kko to zgleda, če spiš zram nekoga k smrči. okej u istmu prostoru že, ma de bi tik poleg tebe pa res ne.
pri 2 fantoma, k sm spala, nista smrčala. no sicer z nobenim nisva prav velik spala se mi zdi ;)
drug s katerm sm, sm bla pa toook pjana, da še zjutr me je komej zbudu, tko da pojma nimam a je smrčau ponoč al ne :oops: :D
aja za sebe pa nevem, a smrčim al ne. noben se še ni prtožvau, tko da res nimam pojma. upam,da ne :)
Uporabniški avatar
**medyka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 278
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a **medyka** » 22. Dec. 2008 21:42

Jaz menda smrčim :( Ampak pravi, da ga ne moti. Drugače pa tudi on malo smrči. Nihče ni popoln :D
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 22. Dec. 2008 22:02

Jaz pomoje umrem, da dobim tipa ki smrči! Prec uvedem ločene spalnice, ker to pa mene tok moti, da ni za povedat. Mene moti, če kdo že sam normalno diha, ga prec rukam in budim. Pa niti uni čepki mi ne pomgajo, nič. Odkar sem bila operirana na ušesih ful predobro slišim in me vsaka stvar moti, ko hočem zaspat.
barbika_444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 12. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a barbika_444 » 22. Dec. 2008 22:46

Moj smrči, če gre pijan spat.......in to so taki zvoki, da me kr prestrašjo ponoč. Jst pa (po besedah sodeč) ne.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Dec. 2008 23:05

Moj fotr smrči tako glasno, da se ga sliši po celi bajti. Res mi ni jasno, kako lahko mat zraven njega spi. Oziroma, saj ne more. Potem pa jamra, da je vsa neprespana :)
Tako da se tukaj povsem strinjam s Poison Girl, v takšnem primeru tudi pri meni kaj drugega kot ločene spalnice sploh ne pride v poštev, ker ne mislim celo življenje hodit naokrog kot zombi.
Čeprav je pa res, da za zvezo verjetno ni najboljše, da sta partnerja kot cimra. Meni je zelo veliko pomenilo, da sva s fantom vsaj parkrat tedensko skupaj spala in bi mi to precej manjkalo, če bi imela moža na drugem koncu hodnika.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 22. Dec. 2008 23:07

jullia_ napisal/-a:Moj fotr smrči tako glasno, da se ga sliši po celi bajti. Res mi ni jasno, kako lahko mat zraven njega spi. Oziroma, saj ne more.


Tega tudi sama nikoli nisem razumela. Mislim, človek ti smrči pred uhom, ti pa si tiho in nič ne rečeš, niti ne mrdneš... A je to ljubezen? Ma kaki dej... Moja dva ljubezni ne čutita že uffff-let, pa ga mama še vedno prenaša.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Dec. 2008 23:18

jullia_ napisal/-a:Moj fotr smrči tako glasno, da se ga sliši po celi bajti. Res mi ni jasno, kako lahko mat zraven njega spi. Oziroma, saj ne more. Potem pa jamra, da je vsa neprespana :)
Tako da se tukaj povsem strinjam s Poison Girl, v takšnem primeru tudi pri meni kaj drugega kot ločene spalnice sploh ne pride v poštev, ker ne mislim celo življenje hodit naokrog kot zombi.
Čeprav je pa res, da za zvezo verjetno ni najboljše, da sta partnerja kot cimra. Meni je zelo veliko pomenilo, da sva s fantom vsaj parkrat tedensko skupaj spala in bi mi to precej manjkalo, če bi imela moža na drugem koncu hodnika.


enkrat sem brala o neki raziskavi. v glavnem , ločene postelje/ spalnice naj bi ohranjale strast med partnerjem. gled na moj čuden bioritem, bi takoj mela ločeno splanico.a
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 23. Dec. 2008 12:57

Moj smrči občasno. Pa tud takrat ko smrči, smrči bolj tko potihem pa še kej mrmra umes...tko da učasih mi je ga je prov zabavno poslušat :D .

Sam ko mam pa dost al pa ko kr ne neha, ga pa primem za nos da se mal zbudi, če še to ne pomaga ga pa začnem rukat :D .


Moja mami se pa če oči ful naglas smrči premakne v garderobno sobo na kavč spat :eek: , jst že ne bi.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov