skupno življenje

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Nov. 2012 21:16

Slika
hej norci :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 14. Nov. 2012 22:29

browneyes napisal/-a:Abby, bomo videli kaj boš rekla ko ti bo tvoj dragi spizdil iz skupnega gnezda.

Starejše tu gor pa vedo, koliko je varanja dandanes v zvezah in kako več za nobenega ne moreš dat roke v ogenj in vsak dan je kaka nova zgodbica, ko kaka uporabnica zve, da kolega - tip vara svojo drago, a sta drugače najbolj zaljubljen parček na svetu.


Moj ne bo nikamor spizdil, mu je z mano preveč lepo. ;)

Vem sama koliko je varanja, bila sem prevarana (med drugim), tako da mi to ni ravno znanstvena fantastika, ki vdira v moj popolni svet.

Vem pa tudi, da pogovor, iskrenost, zaupnost in zaupanje, spoštovanje, iskreno veselje do drugega, želja po tem, da za nekoga skrbiš in tvorjenje kompromisov gradijo odnose, ki so vse prej kot plitki in ki so vse prej koz prostor iz katerega si ljudje želijo zbežat.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 14. Nov. 2012 22:42

browneyes napisal/-a:vesna, prijavi se na kak sex portal - verjamem da tega še nisi probala, daj kake sexi slike gor in glej kdo vse ti bo pisal... koliko tipov bo v vezi in vprašaj jih za sliko... ziher boš kakega izmed njih prepoznala, mogoče bo zvesti tip od tvoje kolegice, znanke, mogoče celo tvoj dragi.


Imas prav. Nisem se probala in niti ne nameravam. 1. to mi je ena taka cudna (ce ne celo bolana) ideja oz. nacin kako bi vohunila za svojim tipom ali pa poznanimi ljudmi. Me itak niti ne zanima kaj se drugim dogaja za zaprtimi vrati. 2. Svojemu fantu pa zaupam in celo verjamem, da ni tako premaknjen, da bi kaj takega pocel. Pa ce hoces, si lahko mislis da sem naivna....ampak jaz mu dejansko verjamem, da me ni se nikoli prevaral.

Drugace pa, da ne bomo zasli s teme: skupno zivljenje je super :D
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 14. Nov. 2012 23:15

ni treba da se prijaviš z namenom vohunjenja za kom, samo iz firbca se lahko. pa sej ti itak ne štekaš.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 14. Nov. 2012 23:58

browneyes napisal/-a:ni treba da se prijaviš z namenom vohunjenja za kom, samo iz firbca se lahko. pa sej ti itak ne štekaš.


Meni se zdi, da ti ne štekaš, vesna je napisala same dosti bolj utemeljene stvari. Ti pa samo stresaš povsod ta svoj patetični negativizem ...
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 15. Nov. 2012 2:15

fak Abby, ti imaš res preveč časa. Hvališ se s svojo kvalitetno vezo, a pol dneva previsiš tu na forumu. Jamraš da nimaš denarja in da ne veš kako boš prišla čez mesec, a namesto da bi kaj delala (čeprav praviš da delaš, ne zgleda), skoz tu gor tipkaš in iščeš zaveznice v svojem razmišljanju.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Nov. 2012 11:50

^^Postaneš osebna, predvidljivo nesramna in namišljeno pametna, ko ti zmanjka argumentov? To je odlično za medsebojne odnose! :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 15. Nov. 2012 11:52

dejmo se prosim osredotočit na debate o skupnem življenju, ne pa o tem kako bo abby tip varal in kako se to be ne bo nikoli zgodilo, ker nikoli nau tipa mela.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov