Sivi lasje

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 17. Jul. 2008 9:00

Moj ima 26 let, pa ima nekaj sivih laskov (pri strani) pribl. 3-4 leta. Postrižen je na kratko in se jih ne vidi full. Je pa že zdej sexi z njimi in ko jih bo še več, bo še lepši dedc :D .
Je pa odvisno tudi malo od samega tipa moškega, če mu pašejo, ali ne.. Men recimo Richard Gere (ki je imel tudi že zgodaj sive laske) full dobor izgleda.. Ne predstavlajm si pa recimo kakšnega C. Ronalda s sivimi lasmi..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Jul. 2008 9:30

Clooney tudi ni švoh :oops:
Mene itak mat zajebava, kadar skupaj tipe čekirava, pa ona pada na mlade fantke, jst se pa nad rahlo osivelimi fotri navdušujem. Elektrin kompleks mogoče? :D
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 20. Jul. 2008 19:33

hehe js sm se pa čudla ko sm brala zadnič te poste kok majo lah tipi stari neki čez 20 že sive lase :D in sm lih zadnič pol mojmu spulla en sivi lasek ko sm ga slučajno zagledla :rofl: tk da zej so mu ostali sam še lepi temni laski, če bo pa sivček spet zrastu ga bomo pa ponovno spulli pa bo hehe :D
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 21. Jul. 2008 9:27

_ninchyka_ napisal/-a:hehe js sm se pa čudla ko sm brala zadnič te poste kok majo lah tipi stari neki čez 20 že sive lase :D in sm lih zadnič pol mojmu spulla en sivi lasek ko sm ga slučajno zagledla :rofl: tk da zej so mu ostali sam še lepi temni laski, če bo pa sivček spet zrastu ga bomo pa ponovno spulli pa bo hehe :D

Uf.., pri njegovih štiridesetih si bosta morala omislit epilator.. :D
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 21. Jul. 2008 11:15

Moj nima nobenga in upam, da jih tud še dolgo ne bo meu. Sej če pogledam njegouga fotra jih tud še nima pa ma okol 50 let.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 21. Jul. 2008 11:57

moj ma tud par sivih las :P sam men je to tolk simpatičn na nemu (sam mal me zanima učash, zakaj ma skor 22 letnik sive lase....) :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 21. Jul. 2008 19:08

Moj ma dost šekaste lase :D (kadar ni poštrihan), načeloma temne, k pa se mešajo s pisano lestvico odtenkou, od svetlejših do temnejših, sm not seveda pade tut kšn siu. Me ne gane. Bl me zmot kšn tovrstn odtenk u mojem naglaunem bogastvu.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
vityka01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 23. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a vityka01 » 22. Jul. 2008 17:43

Moj dragi ma prav pri 21 nekaj sivih laskov, tak pri ušeskih, samo me to nemoti.. Prav obratno, še všeč so mi ker med črnimi prav izstopajo. Določenim osebam sivi lasje prav pašejo. Največjo vlogo pri lasih majo geni - toraj če maš takšne gene se moraš pač sprijaznit ali pa v trgovino/frizeru pa barvo na glavo :wink: Drugače pa... siva je IN
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 22. Jul. 2008 19:09

Moj pa nima sivih las, nč jih nima, ma jih pa njegov kolega, ki je star 24 let in je že skoraj popolnoma siv... no ne popolnoma, jih ma pa polovica glave zihr... Samo tega ne skriva z kakšnim štrihanjem... pač mu je všeč kar mu je dala mati narava... mene osebno pa to nč ne moti, je kakršen je...
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 22. Jul. 2008 20:32

Sivi laski so prou sexi...moj je star 25 pa že ma mal sivih lask, ampak čist mal pa še tko ma svetle lase in se ne vidi...kakorkoli - možki z mal sivimi lasmi so čist hot hot hot :D Jih naredi pametnejše :D
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 22. Jul. 2008 20:38

_ninchyka_ napisal/-a: sm lih zadnič pol mojmu spulla en sivi lasek ko sm ga slučajno zagledla :rofl: tk da zej so mu ostali sam še lepi temni laski, če bo pa sivček spet zrastu ga bomo pa ponovno spulli pa bo hehe :D

Uh, rajš ne, a niso včasih govorili, da ti namesto izpuljenega sivega lasu dva nova zrasteta :D ?

možki

A to so mali možje :P ?


Drugače pa mene sivi lasje ne motijo, če niso na moji glavi :D ..
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 22. Jul. 2008 20:51

pri 20 že sivi lasje :eek: ...omg...

drugač pa ja...je kar luštno na enih...sam je odvisno od človeka..enim res pristajajo..enim malo manj...sam pri 20...ne morem verjet...saj pol ko bo 50 in več pol bo že kot dedek mraz :lach: ...pa ne tega vzeti kot žalitev..sam res sem šokirana..
am...moj nima trenutno še sivih las...oz. sploh nima las...ker trenutno nobenga "mojga" ni :D

aja...kako pa sploh pride do sivih las? in zakaj?pa zakaj pri enih tako zgodaj? ni čudno, da lasje kar nekoč enkrat spremenijo barvo...zanimivo..bi bilo lepo mal pobrskat naokrog (prej nikoli nisem o tem razmišljala)
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 23. Jul. 2008 14:25

Lasje rastejo, in če se ne motim, ko las izpade, je možno da izgubi nova korenina pigment in ni več obarvan... tko sem nekje brala... sicer je pa velika vrjetnost tud da majo nekateri že zgodaj sive lase, ker podedujejo od očetov, mam, starih staršev....
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 23. Jul. 2008 17:11

*Lilli* napisal/-a:pri 20 že sivi lasje :eek: ...omg...



Jest sm staar 20 pa mam kr nekej sivih las...sem jih mela že v srednji šoli...pa to zdj ne pomen cel šop, ampak recimo kakih 5.
Je frizerka rekla, da nekatrei dobijo že zelo zgodaj sive.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Jul. 2008 6:39

Jaz si tudi vmes najdem kakega. Ali pa dva, ali tri :oops: Vedno samo na eni strani. Kriza :S
Moj foter je star 46 let, pa je že cel bel. ojej!
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov