Sivi lasje

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 16. Jul. 2006 1:06

Ne bi me motilo sploh. ;)
Po moje se bodo mojemu prav pasali... :P
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 16. Jul. 2006 9:22

Joj ne se obremenjevat s takimi stvarmi ... Škoda časa in živcev in vsega ... :wink:

Tista k te bom mela rada, te bo mela rada tut s tistimi parimi sivimi lasmi ... :)

Tko da, mene ne bi motlo niti najmanj ... zakaj že? Sej nism zarad tega z nekom, ker nima sivih las ... Nihče ni popoln, nihče!! :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 17. Jul. 2006 11:44

kaj takega sploh obstaja pri tolikih letih komaj? :eek: :eek: :eek: :eek:

pa da odgovorim... motlo me nebi... samo pri 21 met sive lase??????

pa kak to misliš naravno sivi al pobarvano sivi???
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 17. Jul. 2006 12:36

srčica* napisal/-a:kaj takega sploh obstaja pri tolikih letih komaj? :eek: :eek: :eek: :eek:

pa da odgovorim... motlo me nebi... samo pri 21 met sive lase??????

pa kak to misliš naravno sivi al pobarvano sivi???


In kaj je to kaj takega? Je to mogoče zločin, ker ima nek moški že pri 21. nekaj sivih las?
Poznam ljudi, ki so že pri 20. letih bili rahlo sivi in plešasti. Mater ej, na živce mi grejo takšne izjave kot je tvoja. Kak bi blo, če bi na tebe nekdo kazal s prstom in se čudil, kako lahko imaš nekaj celulita ali pa kakšno kužno gubo.
Odrasti, ženska.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
maru
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a maru » 17. Jul. 2006 12:51

Imam kolega, ki ima pri svojih 27-ih letih že več sivih kot črnih las in moram rečt, da prav seksi zgleda.
In ne, nikoli me ne bi motilo, če bi imel tip par sivih las.
Čudovito je bilo, da so odkrili Ameriko, še bolj čudovito bi bilo, da bi jo zgrešili.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 17. Jul. 2006 17:23

miteq napisal/-a:
srčica* napisal/-a:kaj takega sploh obstaja pri tolikih letih komaj? :eek: :eek: :eek: :eek:

pa da odgovorim... motlo me nebi... samo pri 21 met sive lase??????

pa kak to misliš naravno sivi al pobarvano sivi???


In kaj je to kaj takega? Je to mogoče zločin, ker ima nek moški že pri 21. nekaj sivih las?
Poznam ljudi, ki so že pri 20. letih bili rahlo sivi in plešasti. Mater ej, na živce mi grejo takšne izjave kot je tvoja. Kak bi blo, če bi na tebe nekdo kazal s prstom in se čudil, kako lahko imaš nekaj celulita ali pa kakšno kužno gubo.
Odrasti, ženska.


a si ti slepa al pa res ne znaš brat??

saj sem rekla da me ne moti to... smao nisem še videla da bi tako mlad fant imel sive lase... izjava me je smao presenetila, sem mislila da se prej kdo norca dela... ne pa da bi koga žalila, še manj pa s prstom kazala na njega :roll:

in ne nimam celulita.... pa tudi gub še zanenkrat ne.... in ne kažem s prstom na ljudi ki pa to majo... mater ej... meni pa grejo taki na živce ki se zapičijo v en post pa kar obsodijo človeka :roll:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 17. Jul. 2006 22:10

srčica* napisal/-a:
miteq napisal/-a:
srčica* napisal/-a:kaj takega sploh obstaja pri tolikih letih komaj? :eek: :eek: :eek: :eek:

pa da odgovorim... motlo me nebi... samo pri 21 met sive lase??????

pa kak to misliš naravno sivi al pobarvano sivi???


In kaj je to kaj takega? Je to mogoče zločin, ker ima nek moški že pri 21. nekaj sivih las?
Poznam ljudi, ki so že pri 20. letih bili rahlo sivi in plešasti. Mater ej, na živce mi grejo takšne izjave kot je tvoja. Kak bi blo, če bi na tebe nekdo kazal s prstom in se čudil, kako lahko imaš nekaj celulita ali pa kakšno kužno gubo.
Odrasti, ženska.


a si ti slepa al pa res ne znaš brat??

saj sem rekla da me ne moti to... smao nisem še videla da bi tako mlad fant imel sive lase... izjava me je smao presenetila, sem mislila da se prej kdo norca dela... ne pa da bi koga žalila, še manj pa s prstom kazala na njega :roll:

in ne nimam celulita.... pa tudi gub še zanenkrat ne.... in ne kažem s prstom na ljudi ki pa to majo... mater ej... meni pa grejo taki na živce ki se zapičijo v en post pa kar obsodijo človeka :roll:


Glede na to, kako je bil tvoj post napisan in s kolkimi smajliji, bi si marsikdo mislil, da je takšno obnašanje enako kakšni 70 let stari ženski, ki je cela zgrožena in histerična, ko vidi na cesti človeka z malo bolj živobarvno pobarvanimi lasmi.
Pa ti misliš, da se bodo ljudje delali norca, s tem ko bodo razglašali, da imajo pri 21. sive lase? Bodi malo bolj obzirna do takšnih primerov. Lahko bi se naučila, da v današnjem času ni več nobenih presenečenj, ker je vse normalno in tudi naravno... Pa naj bo to pleša, sivi lasje, gube ali kaj drugega. S takšnimi reakcijami pa boš ljudi samo užalila, ker jim boš dala občutek, da je njihova težava očitno nekaj nenavadnega. To lahko marsikomu zbije samozavest.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 18. Jul. 2006 11:06

ah miteq... ne pretiravaj... uporabila sem samo 4 smajlije, .. tako da niti nisem prekršila pravila o smajlijih.... in nisem jih uporabila... češ oni ma sive lase... waaaau, ampak kot začudenje, ker do zdaj nisem vedela da se to pojavi lahko tudi pri tolikih letih... in še enkart ponavlam da me to ne bi motilo, in tudi ne bi v nikogar buljila, ali mu zbijala samozavest... ti pa sploh ne veš kaj pišeš... najprej si napisala naj odrastem, potem pa da sem kot 70letna ženska... mar pri 70ih že ni človek odrasel? :wink:

mah pustima to... druga drugo sma narobe razumeli... zakopljiva sekiro... saj ma vsak kdaj slab dan....

uživaj :cool:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 18. Jul. 2006 14:50

Marsikdo niti do penzije ne odraste. No, odvisno kaj ti pojmuješ pod odraslost.

Pa moj dan ni bil slab, če na to nakazuješ.


Pa ugotovi že enkrat da nisem ženska.
Moški mi piše tukaj...
<---- :male:
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 18. Jul. 2006 21:55

ko sem nazadnje preverjala je pisalo ženska.. no če si pa moški pa se itak nimama kaj pogovarjat :D ... vi na stak ne razumete pa nas še dolgo ne bote :wink:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 18. Jul. 2006 22:13

Saj se še same ne razumete. :D
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
duncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a duncy » 19. Jul. 2006 14:55

tud moj ma neki sivih las(to se vidi ko mu lasi mal zrastejo) ker drugace je on pobrit na nulo in se tega ne vidi...niam pa nc proti temu...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 20. Jul. 2006 2:03

Hihi, jst sm mu spulila menda njegov prvi sivi las pred nekaj meseci, pa je star 36 let.
Je še čist hud s temnimi lasmi, moj Piki. Ko bo pa kakšen siv več, bo pa tud seksi, definitivno. :D
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 20. Jul. 2006 8:18

Moj fant ma sicer temno rjave lase, sam ma že od 19 leta par belih laskov vmes. :D
psenica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 128
Na forumu od: 31. 1. 2006
Kraj: sončna pega

Neprebrana objavaNapisal/-a psenica » 20. Jul. 2006 9:52

moj kolega je že v drugem letniku dobil prve sive laseke...meni so dejansko všeč..tak šarmantno delujejo :wink:
je pa res da se jih opazi samo, ko jih iščeš, drugače se jih še ne vidi.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov