Sanjska snubitev

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Jan. 2010 0:41

^^Mogoče to, da pri zaroki sta kje sama, mogoče še kak romantičen trenutek, veš da bi si tvoj fant želi preživet svoje življenje s tabo... Se mi zdi to nek tak intimen trenutek samo za oba.

Pri poroki je pa ponavadi ceromonija, so povabljeni ljudje, pol priprave so lahko zelo stresne, pa še ugotoviš, da si eden želi take poroke, drugi spet drugačne... Se mi zdi, da se s tem razblini tista romantičnost in ponavadi se kdo hoče še kdo zraven vmešat pa ma kake svoje ideje.
luncca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a luncca » 03. Jan. 2010 10:43

No mene je pa moj zaprosil teden dni nazaj na moj rojstni dan in sicer:

Par minut pred polnočjo je zginil v kopalnico in pride ven popolnoma nag, samo z mašnico na khmmm.... Js sem ležala v postli, ker sem že napol spala in ko sem ga zagledala me je skoraj pobralo od smeha. Potem je on na obeh kolenih prišel do mene na postlo in mi pokaže prstan. Potem pa pribije: Bi si ti vzela kakšno soboto, lahko tud sredo kej časa....

Ni bila nevem kakšna romantika ampak meni je bilo nekaj posebnega (seveda nobenemu v družini nesmem tega povedati) in seveda na njegov način. Če bi moj razmetaval z nekimi rožami in svečami vem, da nebi bil njegov način.

No sedaj pa počasi planirava poroko...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Jan. 2010 14:26

^^Tole je bil pa res zanimiv način hehe :D Čestitke!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 03. Jan. 2010 14:43

luncca napisal/-a:No mene je pa moj zaprosil teden dni nazaj na moj rojstni dan in sicer:
Hehehe, ful luštno :), "bi mela kej časa kakšno soboto", srčkano.
Pa srečno. :)
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 09. Feb. 2010 15:40

Men se zdi ena boljših idej ta, da bi gledala recimo moj najljubši romantični film in da bi pol na koncu filma spremenil podnapise (seveda že prej) in napisal: _ime_ bi se poročila z mano? Hehe, to mam že kako leto v glavi, sploh ne vem od kje :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 09. Feb. 2010 18:15

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 23:47, skupaj popravljeno 1 krat.
barbkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 14. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a barbkaa » 09. Feb. 2010 18:46

luncca napisal/-a:
Potem pa pribije: Bi si ti vzela kakšno soboto, lahko tud sredo kej časa....


ful lepo. :D
mi je kaj takega dosti bolj všeč, kot tiste finte v filmih, ko najamajo pol restavracije, muzika, ples itd. :)
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 11. Feb. 2010 13:05

Jaz pa sem dobila za božička zaročni prstan...sprva sem nekaj slutila, da bi lahko bilo nekaj v tej smeri...ampak sem pol na dreveščku našla darilo-uhane...ko sem si jih nadela, sem se itak šla pogledat v ogledalo, potem pa je bil naenkrat za mano..in mi je dal prstan in rekel..no to pa ni od božička..to je pa od mene...bi se poročila z mano? :hearts: :love: :hearts:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 11. Feb. 2010 15:11

Js si ful zelim enkrat dozivet eno lepo, nepricakvano, romanticno snubitev... nocem da bi prslo do tega prek pogovora a la djva se poročit. Hočm da me presenet pa da je izvirno, ni nujno romantično, pa taužnt rož pa nevem česa... nvm, to mi je res nekej najlepšega :love: :freude:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 11. Feb. 2010 15:16

la HauteCouture napisal/-a:Men je pa tale snubitev tak všeč :)

http://www.youtube.com/watch?v=cL1B4N5d ... re=related


ok js sm jokala tukej na konc :D :oops:
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 11. Feb. 2010 15:21

Hm, zdaj ko sem zasledila tole temo, prvič razmišljam o tem... Ko oz. če se bom kdaj poročila, bi mi bilo lepo, če me bo moj zasnubil na čisto preprost način, ki pa veliko pove in pomeni. Najlepše bi mi bilo, da bi mi posvetil kakšno pesem (je pianist :D) in me potem vprašal. To bi se mi zdelo zelo lepo. :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 11. Feb. 2010 22:02

luncca in V_Rose_V iskrene čestitke! Obema želim čim lepše priprave :)
cocostar.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 28. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a cocostar. » 11. Feb. 2010 22:22

nekoč bi rada da me fant zasnubi saj se želim poročiti mlada :) ...bi blo lepo že to da sma na neki večerji ali na nekem kraju kjer bi bilo vse lepo..in me zasprosil za roko :hearts: to je pomoje en velik korak za moškega in da to izvede je že veliko, seveda pa mora biti prisrčno in romantično :)
i don't like indefining myself, i just am...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 11. Feb. 2010 22:24

V_Rose_V napisal/-a:Jaz pa sem dobila za božička zaročni prstan...sprva sem nekaj slutila, da bi lahko bilo nekaj v tej smeri...ampak sem pol na dreveščku našla darilo-uhane...ko sem si jih nadela, sem se itak šla pogledat v ogledalo, potem pa je bil naenkrat za mano..in mi je dal prstan in rekel..no to pa ni od božička..to je pa od mene...bi se poročila z mano? :hearts: :love: :hearts:


O ful lepo! Iskrene čestitke! :blume:
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 12. Feb. 2010 18:18

Hvala lepa :D V planu je pomlad 2012 :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov