Sanjska snubitev

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 09. Jun. 2007 23:23

Ravno včeraj sem brala intervju z izdelovalcem nakita oz. kreativnim rokodelcem, kot sam sebi pravi Mitja Einspieler, in sem si najbolj zapomnila njegov nasvet moškim kako podariti nakit.
Recimo, kupite prstan. Zvečer ga daste v hladilnik, k šampanjcu, tako da vaša partnerica tega ne vidi. In zjutraj vstanete pred njo, vzamete prstan iz hladilnika, ga obrišete in ji ga v postelji položite na popek.

V moji verziji sledi še kakšna lepa misel, ljubezenska izpoved, romantični zajtrk in crkljanje ... :wink:
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
MusTangicA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 20. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MusTangicA » 10. Jun. 2007 11:59

Absolutno sem ZA zaroko. To je nekakšna predporoka - ko veš, da gre pa čisto zares in se lahko pripraviš na življenje v dvoje (če seveda že ne živita skupaj). Najbolj neumne so mi tiste afere, ko dva zvezdnika po mesecu ali dveh razdereta zaroko. Razlog - neznan. Pa tega je res velik - ne zastopim ljudi, ki so lahko tko muhasti ...

Hja, kako bo pa moj zrežiral zaroko, pa ne vem... Verjamem, da bo izvirna ... verjetno kaj v zvezi s konji, na katere sva oba usekana :) . Zdaj samo še upam, da bo znal biti toliko potuhnjen, da mi ne bo ponesreči izdal namen npr. izleta - je čisto preveč iskren in zaupljiv, da bi zmogel zadržati tako skrivnost :D . Aja, pa zaroka med prijatelji in znanci se mi ne zdi ravno najboljša izbira - tukej se gre za dva posameznika in nekje na samem, po možnosti ob sončnem zahodu bi bilo najlepše. Se pustim presenetiti :wink: .

Še to: koliko (let, mesecev, dni?) pred poroko, se vam zdi primeren čas zaroko?
Uporabniški avatar
la HauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a la HauteCouture » 13. Nov. 2009 22:34

Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 13. Nov. 2009 22:59

kera stara tema :D

jaz sem za klasiko, rada bi da bo romanticno, ampak na najin nacin :) na nekem kraju, kjer sva mogoce kdaj ze prezivela prelepe trenutke, na kraju polnem spominov...nocem da nacrtuje zaroko mesece vnaprej, meni bi blo perfect recimo da sva na nekem potovanju, in on nosi prstan ves cas s sabo in potem ko pride tak trenutek...ko spontano pride...gre na kolena in vprasa. ahhh :hearts: :freude:

prstan je seveda obveza, in to tak kot ga jaz hocem (preprost, brez diamantov, samo kaksen lep vzorec, obvezno belo zlato) seveda bom poskrbela da bodo vsi moji fantje to ze prej izvedeli :rofl:
A diamond is nothing more than a chunk of coal made good under pressure.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 14. Nov. 2009 20:03

uh, jaz pa nisem ne za zaroko ne za poroko :) :nixweiss:

najbolj bi me pa motilo, če bi se tip vrgel na kolena, al pa okrog razpostavil kakšne kičaste svečke, srčke, rastlinje ipd. :heul: ...
pač nisem romantična v tem 'klišejskem' pomenu besede :muede:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Nov. 2009 20:33

-----:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 25. Nov. 2010 9:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 15. Nov. 2009 17:40

Moja ni "sanjska" ampak meni je bila všeč! :D
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
Angel in devil shoes
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 30. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel in devil shoes » 02. Jan. 2010 17:49

Kod večina punc si tudi jaz želim romantično snubitev, ampak ne pa tipično ali pa izuzeto iz enga filma ... želim si tako, ki bi predstavljala njega in naju ... do takrat me bo že zelo dobro poznal in bo vedel po čem hrepenim ... :oops: ...
Morda kjer me je vprašal če bi bila njegova punca, morda nekje visoko med gorami,morda med nočnim kopanjem ob kakem pikniku na samotni obali, ...to prepuščam njegovi domišliji, ker res nočm nit mal vedt kako bo ... Sam d ne bo tist čist tipično na kolena doma in konc ...čeprav se tud tega neb branila :oops: ...

No je pa ena tipična scena iz filma zelo zakon, samo ni snubitev je pa huda ...sam k moj itak ne pleše, njegovi frendi pa tudi ne ..je pa moja best frendica plesalka, ki pozna dost plesalcev ...no ampak to je le film :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo

Tolk iz moje strani :cool:
Many of us spend half our time wishing for things, we could have, if we didn't spend half our time wishing. — Alexander Woollcott
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 02. Jan. 2010 19:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:32, skupaj popravljeno 1 krat.
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 02. Jan. 2010 19:23

Mene bi kap zadela, če bi me vprašal, če se poročim z njim.
Nisem za poroko.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Jan. 2010 22:23

Vsekakor si želim zaroke, tudi poroke (čeprav brez 'ceremonij' in zabave, plesa do jutranjih ur). Glede na to, kakšen tip človeka je moj, pa dvomim da bo zaroka kaj izjemno romantičnega oz. neko veliko presenečenje, čeprav si najbolj želim, da bi bila nekaj nepozabnega :) sicer pa dvomim, da me bo sploh vprašal, ker glede na vse pogovore ni najbolj navdušen nad poroko :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Jan. 2010 22:46

Sem za oboje, zaroko in poroko.. Zdej če pomislim, bi mi blo najlepše, kje v naravi..na pamet mi pade Piran, ker sva se tam velikokrat sprehajala ob sončnem zahodu ali pa v njegovem kraju, v gozdu.. Ko bi bil tak lušten malce hladen večer.. :D no sicr pa bi mi blo vseeno, tud če bi blo doma na kavču ali kej tazga samo, da pač ni čist kaka zgrešena priložnost(da sva se ravnokar skregala al pa kej :D al pa da gledava kak ful napet film hehe), mgoče se bo slišalo ful materialistično(dont care) ampak bi mi ful pomenilo to, kako bi izgledal prstan..Zdj se sprov spomnim une scene iz Satc, ko Aiden kren grd prstan zlat izbere za Carrie :D no, jaz sem še posebi alergična na kak grd nakit(nakit iz zlata, srebra nasploh..) tako, da če bo zaročni prstan pričakujem res nek lep, eleganten prstan s srebra(ali belga zlata), po možnosti celo mal mat in lepim diamantkom prozorno belim ne preveč izstopajočim diamantkom(ne čist klišejski no ampak po svoje nekaj posebnega) :P kaka posebna ideja v stilu zapestnice ali pa tattoja bi mi bla tud ful všeč. :) Skratka, pomenilo, bi mi dosti, da bi on vedel in zadel, kaj bi meni bilo všeč..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 02. Jan. 2010 23:09

Jaz pa sem za poroko, ampak nisem za zaroko :D Sem za to, da se fant in punca pogovarjata o poroki in se skupaj odločita za poroko, brez kakšnih pocukranih scen, prstanov...
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 02. Jan. 2010 23:58

Tiste, ki ste za zaroko, kaj vidite v tem? Kakšno razliko vidite med zaroko in poroko?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 03. Jan. 2010 0:41

Ja zaroko kot samo vprašanje, začetek in dodatni romantični obred med dvema :D (nobene zabave jodl jodl), poroka pa pač neko uradno sklepanje zveze. :P
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov