Sanjska snubitev

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
TrIxI
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 9. 5. 2005
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a TrIxI » 02. Okt. 2005 12:51

MIGRENA napisal/-a:Jest sm enkrat v enmu filmu vidla res idealno snubitev... no tkole gre:

Fant je res naredu punci surprise pa ful okrasu sobo z svečkam in rožcam pa tem zadevam in na sred sobe postavu res ful velko škatlo. No k je ona pršla domov (njega ni blo takrat v sobi) je vidla škatlo jo začela odpirat, in so ble notr vedno manjše škatle, pa še manjše... no in v najmanjši je bla škatlca za prstan... in jo ona odpre pa je bla prazna in v tistem pride tip s prstanom v roki in jo zasnubi :love:
Res, ful je blo dobr izpeljan!



uauuuu tako bi tud jst :)
no need to run and cry
it's a wonderful, wonderful life
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 02. Okt. 2005 20:00

Moja snubitev v bistvu ni bla nič posebnega, a je blo v zraku polno ljubezni :) Vprašal me je namreč neko soboto na Ljubljanskem gradu na stolpu, medtem ko sva opazovala poroke na gradu :razz: Sicer ni šel na kolena, ko me je vprašal, je pa glede zaroke in poroke ful tradicionalen. Je hotel mojega fotra vprašat za mojo roko :lol: Dobro, da ga ni :oops:
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 02. Okt. 2005 20:19

Men je zaroka bl stvar para, zato bi mi blo bl kul za neko "zasebno" ozračje ne pa da te cel stadion gleda (te ameriške scene z tekmam) al pa bog nedaj na kaki tv oddaji :?
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 02. Okt. 2005 21:56

Ce bo ze kdaj do tega prslo... Sicer mi je vsa ta romantika iz filmov cist prevec sweet pa lepa, sam ponavad je v lifu tko, da se dva kr nekak ''zmenta'' da se bosta porocila. :)

Bi mi blo pa najleps kje na morju, zvecer :) Sam do tega je ... uffffffff, se zlo delc :)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
oja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 12. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a oja » 13. Okt. 2005 16:00

pri meni ni bilo tako sanjsko kot sem želela ampak ok prooščeno enim moškim ki pač en zanjo anrediti tako sanjo ampak ok se mi ebsede in geste pomenile več..uglavnem spoznala svas e s v enem lokalu in 11.7. letos me je peljal tja šla sva v zgornje nadstropje lokala ker je bilo popoldne sva bila sama..mi je z zelo lepimi besedami povedal kar je želel in potem sem dobila prstan:) ni bilo sanjsko bilo pa je lepo
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 14. Okt. 2005 19:17

Hmm moja sanjska snubitev ... samo da bi bla s tistim, ki ga bom ljubila z vsem mojim srčkom in da bo on mene z enako mero nazaj pa bo to sto posto moja najbolj sanjska snubitev. Jst si samo želim, da bi se res to zgodilo s tistim tapravim, ker itak vem da v nobenem primeru ne bom mogla dihat in da bom jokala k zmešana in da bom totalno šokirana, presenečena in vsa izsebe. :D Ja no kaj čmo ampak jst sm še vedno eno izmed najbolj romantičnih bitji na tem svetu in vem, da kadarkoli, kjerkoli, kakorkoli se mi bo že pač zgodilo, da bom tooooooooookkkkkkkk vesela in totalna cmerica ... :love:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 14. Okt. 2005 19:26

Uf jej...:D moja vizija lepe snubitve....nujno mora fant prej očeta in mami prosit za mojo roko :D tko luštkan se mi zdi, da bi vsi pr naš hiši vedl za to, jst pa neb mela pojma.
Lepo bi blo kje zunaj, v naravi, ko bi npr sedela na travici imela piknik na lep sončen dan nekje na Gorenjskem (kje ob Soči, na Bledu,..), ob vodici, pa bi blo vse zeleno in dišalo po pomladanskem cvetju, ptički bi peli, vodica bi šumela, šampanjčeka bi pila, in potem bi me vprašal pomembno vprašanje. In ko bi se odpravljala iz piknika, bi bila ful vesela, če bi me moja družina pričakala v hotelu in bi potem šli vsi skupaj na večerjo in bi se skupaj veselili....oh ja :love: :love: :love:
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 17. Okt. 2005 15:50

Že itak je moj srček tok neprisiljeno romantičen, da, če bo to naredu, bo itak fenomenalno in nepozabno. Nočm preveč sanjart...
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 17. Okt. 2005 16:35

Jst pa nimam nekih idealov za sanjsko snubitev...Lepo je če te tipo preseneti sam jst nism za osladne fore k me niti najmanj ne ganejo...nobeni sončni zahodi,morje in tok naprej! Nočm da je prsiljen neki si zmislt pa pobirat fore raj mam da pride iz srca pa tud če ni nč posebnega...kr vem da me ma rad!
*Belinda*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 20. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Belinda* » 10. Dec. 2005 14:41

mene sta zasnubila dva fanta, sam meni ni bilo do poroke, ker sem bila premlada in mi ni bilo do tega (nisem se še želela vezat, ker nisem bila tk prepričana v ljubezen-in prav sem imela)...tisti, ki sem ga želela, da bi (kasneje)-se je pa tega bal k hudič križa :cry: . Je pa prvi fant čist neizvirno, kar v parku na sprehodu bleknil, če bi se poročila z nim ipd....brez prstana brez romantike kr tk. Ta drugi pa je bil bolj izviren-peljal me je k sebi na Štajersko, kjer živi in mi rekel, da me čaka tam pošta. Men ni blo nič jasno kaka pošta tam, saj ne živim tam..no, pa je bila notri kartica voščilnica, na keri je pisalo, če bi se poročila z nim, k sem se obrnila in ga pogledala, je bil pa že na kolenih s prstanom...(sam ga nisem sprejela, se ve zakaj). Skratka, jaz bi se nekoč rada poročila in itk da sanjam o sanjski zaroki, ker poroko želim le intimno v družbi le ožjih prijateljev. Bomo videli... :wink:
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 31. Maj. 2007 9:58

En dan bi rada dožvela to, da bi me zasnubu. Čeprov se tud brez poroke da žvet, si želim. Rada bi bila najsrečnejša ženska, v beli obleki, bla kot iz sanj...

Moj srčk mi je povedau, kako je nekdo na morju zasnubil svojo punco šlo je pa nekako takole... Punca ni vedela, da ji fant pripravla presenečenje. Zvečer jo je odpeljau na plažo, in tam so bile svečke, postavljene v obliki srčka. Zasnubil jo je. ( več se pa ne spomnim, vem sam, da bi tud jest rada kdaj kej tazga dožvela :D )

Lp
ada22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 15. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ada22 » 03. Jun. 2007 0:25

mene je moj na novo leto zasnubil:)bili smo pr njem doma,točno ob 24 je on odpru šampanjec in mi je na skrivaj v kozarec vrgu prstan.....jz koza pa sm mislila da ga je kera zgubila in sm tm vpila čigav je........no poj ga je on vzel in šel na kolena in tm pred vsemi me je zasnubil:)men je blo ful lepo
no,zdj se bova pa 28.julija poročila:)
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 03. Jun. 2007 7:41

ada22 hehehehhe ta tvoja je dobra :D
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 03. Jun. 2007 10:43

MIGRENA napisal/-a:Jest sm enkrat v enmu filmu vidla res idealno snubitev... no tkole gre:

Fant je res naredu punci surprise pa ful okrasu sobo z svečkam in rožcam pa tem zadevam in na sred sobe postavu res ful velko škatlo. No k je ona pršla domov (njega ni blo takrat v sobi) je vidla škatlo jo začela odpirat, in so ble notr vedno manjše škatle, pa še manjše... no in v najmanjši je bla škatlca za prstan... in jo ona odpre pa je bla prazna in v tistem pride tip s prstanom v roki in jo zasnubi :love:
Res, ful je blo dobr izpeljan!


vaaaaav fuuuuul lp res. men bi blo pa drugače bolše da bi me (če bi me :wink: ) zaprosil za roko on ne pa jaz njega. drugače pa bi bilo lepo da bi me recimo peljal na kakšne lepe počitnice in tam nekaj lepega... :wink:
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 09. Jun. 2007 19:46

ujej sem še pre pre mlada za snubitev, tako da niti ne premišljujem kaj dosti o tem, ampak vsekakor bi bilo lepo, če bi mi naredil neko romantično presenečenje, pa me zasnubil tradicionalno: na enem kolenu s prstanom v roki :)

seveda če se bom sploh kdaj poročila... mislim želim si, ampak glede na to koliko vse to stane, pa da se ti dan danes bolj splača biti neporočen... kwa pa vem. pustimo času čas.
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov