Sanjska snubitev

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dzeljan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 25. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dzeljan » 26. Sep. 2005 14:54

Sem že malo pogledala po iskalniku, pa te teme še vedno nisem našla.
Ali kdaj sanjarite, da kako vas bo vaš fant zasnubil? Ali vam je vseeno ali za roko zaprosi ženska ali moški? Ali potrebujete romantično okolje ali bi bile bolj vesele, da bi vas lepega dne sredi pogovora ustavil in rekel: "Kaj pa če se kar poročiva...".

Sama sem mnjenja, da ni bistveno ali si poročen ali ne, si pa želim enkrat nositi lepo obleko in cel dan igrati princesko. Mi je pa vedno bil simbol zaroke diamantni prstan. Pa tudi če bi pravega dobila šele čez 50 let.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 26. Sep. 2005 15:04

Jest sm enkrat v enmu filmu vidla res idealno snubitev... no tkole gre:

Fant je res naredu punci surprise pa ful okrasu sobo z svečkam in rožcam pa tem zadevam in na sred sobe postavu res ful velko škatlo. No k je ona pršla domov (njega ni blo takrat v sobi) je vidla škatlo jo začela odpirat, in so ble notr vedno manjše škatle, pa še manjše... no in v najmanjši je bla škatlca za prstan... in jo ona odpre pa je bla prazna in v tistem pride tip s prstanom v roki in jo zasnubi :love:
Res, ful je blo dobr izpeljan!
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 26. Sep. 2005 15:06

Kar nekaj temje bilo že odprto s to tematiko. BOjo punce dale linke-meni se ne da :D


očitno ni tem :?
Zadnjič spremenil LARIKA, dne 17. Okt. 2005 17:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
tessa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tessa » 26. Sep. 2005 15:14

Men poroka neki pomen in bi se rada poročila. Kako pa me bo zasnubu? To mi je pa nepomembno.
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 26. Sep. 2005 15:28

tu se je že pisalo o snubitvi, sem za združitev...

drugače pa sm že bla zasnubljena in sem zaročena (poročiti, se vsaj za zdaj nimam namena)...
blo je na valentinovo pred enim letom, blo je sred ulice, ko sm dobila (najlepši) prstan (na svetu)... blo je ful spontano in hkrati res, res ful lepo... pol ure sm ga objemala sred celja... :) Slika
Zadnjič spremenil steLLcy, dne 26. Sep. 2005 15:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
-anonymus-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a -anonymus- » 26. Sep. 2005 16:01

men je pa pomembn recimo da se oba odločta kdaj bi se poročila pa tko... ne da je tisto "orng" zasnubitev pa to, da se prej še nč ne pogovarjata pa to....

pomoje je fajn če se že prej dost o tem pogovarjata in da jo pol recimo sam simbolično zasnubi (čeprov že ve da se bosta poročila) :P

upam d vam je zdj kej jasn :D
Uporabniški avatar
mala punci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 2. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala punci » 26. Sep. 2005 16:02

Ni potrebno it na kolene, meni bi pa odgovarjal tudi če bi me nežno k sebi stisnil in vprašal če bi bila za zmeraj njegova
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 27. Sep. 2005 6:30

Men je vseen kakšen je prstan, jaz bi sam rada snubitev. Tut če ni v kakšnem romantičnem okolju, zame bo ziher romantično. Me je pa mal strah, da do tega sploh ne bi psišlo, ker pri nas to ni preveč v navadi in se kar oba 1x zmenta, kdaj se bosta poročla. :roll:
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 27. Sep. 2005 8:09

Jst sem si vedno želela snubitev, ki bi bla romantična, nepričakovana, moj dragi pa na kolenih... No, in sem jo doživela. Mislim, da sem jo že v tolikih temah opisala, da se ne mislim ponavljat, samo zame je bil poleg poročnega dneva to eden najlepših trenutkov... :love:
Uporabniški avatar
cebelica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cebelica » 27. Sep. 2005 9:17

Tudi jaz sem mnenja, da snubitev mora biti. In to v tistem ta pravem klasičnem pomenu. Kar ne pomeni zlajnanih in pocukranih scen, pač pa spontan in edinstven dogodek, ki ti ostane v spominu do konca življenja. Sem pa za to, da moški snubi. Kakorkoli.

Vendar se bojim da ne bom deležna takšne snubitve, kot bi si jo želela - če sploh - ker je moj dragi nepobolšljiv praktik. Sicer pa zna to tudi biti zanimivo.

:yau:
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 27. Sep. 2005 12:26

jaz sem tud prčakvala snubitev na kolenih... doživela pa sm jo u zraku!!! :D .... in ni blo placa, da bi šu na kolena :)
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 27. Sep. 2005 21:09

am,mislm d ani važno kdo zasnubi, ampak neb bla ženska če neb rekla da bi mi blo bolš čeb me on presenetu. jah, prstan mi glih ni dab zdej mogu bit, lahk tud brez njega. je pa lepo če gre na kolena, na kakm romantičnem kraju.
z mojim sma se neuradno in bl tako tako zaročila pozimi pod snegecom, ob lučkah, lepo no. pobudnik sm bla jz. ampak taprava zaroka še pride.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 30. Sep. 2005 3:19

Sploh še nisem razmišljala o tem. Ampak, ker sem nekako bolj romantične sorte bi bil primeren prostor lahko kje na plaži ob sončnem zahodu, mogoče kje v koči ob kaminu, mogoče tudi kje med jesenskim listjem,....krajev in priložnosti je veliko. Ampak nikoli se ne ve, mogoče ga zasnubim jaz.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 30. Sep. 2005 17:57

zdej sem se glih spomnala, če je kera gledala Princ z Bel Aira, ko je un tip zasnubo Hillary tk da je skoču bungee jumping, pol pa tup... pa ga ni blo več :D ful kruto.. tk da če me že misli kdaj zasnubit upam da me ne bo na tak adrenalinski način.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 30. Sep. 2005 18:40

točno! "hillary, will you ma- TUP!" :lol:

sicer pa sploh nisem razmišljala o tem, se bi nekak raj pustila presenetit.
...just breathe...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]