Sam na zabavo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nedotakljiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nedotakljiva » 17. Maj. 2008 16:18

Imam problem, ki me muči že en leto in pol, se pravi od kar sm z fantom. Lahko rečem, da imava čist lepo zvezo, z vzponi in padci :)
Problem pa je, kar se tiče partyjev. Noče, da bi šla skupaj kdaj na kakšno zabavo, hoče jit sam, razlog pa naj bi bil, da se mu z mano ne bi moglo tko odštekat in da bi bil sam živčen in nesproščen. Mene to mal moti, ker bi rada šla kam z njim in se mela lepo. No sej ga gremo skori redno kam mal sevat zvečer skupi v kak lokal sam tko da bi šla skupi na party, recimo v ambasado, to pa ne. Jst tko sama z frendicami pa niti nimam šanse jit, pač ker niso take osebe da bi hodile kam tko. Res ne morem razumet zakaj me je tko težko kdaj sabo vzet, ker tud nisem taka oseba da bi mu tam kej težila al pa karkoli. Zlo težko mi je glede tega in mi gredo same čudne stvari po glavi zakaj je temu tako. Stara sm pa 20 let. Hvala :)
Uporabniški avatar
Abby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Abby » 17. Maj. 2008 16:47

mogoče rad vsake tolko izgleda samski, da vidi, kolkim ženskam je kej všeč (torej rabi potrditev, da je hot :D ) pa mogoč rad pleše z drugimi ženskami
lahk pa, da sm čist preveč pesimistična :) ne vem, res ne najdem boljše razlage, ne rečem, da hoče it sam tu pa tam, ne pa da te nikol ne vzame s sabo na party :?
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 17. Maj. 2008 17:47

Spet dva otroka, ki sta pozabila odrasti. :roll:
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 17. Maj. 2008 17:56

Mi je znana situacija. Zato ker sm js taka. Nikoli s tipi ne hodim zurat. Pac ni mi blo to nikoli vsec. Js s svojimi frendicami, on s svojimi frendi. Ce bi me rad tisto noc vidu me poklice da se vidiva pol ko grejo vsi domov. Pa ne da bi js zdej varala njega al karkoli podobnega, samo rabla sm "žuranje s frendicami".

Zdej pa nevem kako je pri tebi situacija. Mogoce je tudi on samo tko kot js, da hoce s frendi.. mogoce je pa vec na tem.. Pozanimaj se, kaj dela takrat ko je s frendi zuni..
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 17. Maj. 2008 18:39

Ja, men se tud zdi to mal čudno. Zakaj bi bil pa ob tebi nesproščen?? Saj sta par, se imata rada in se hočta skupi zabavat... al ne?

Js bi ga kr mal privila. Ok, če bi mi reku, da rad hodi samo s frendi, razumem, ampak, da bi bil nesproščen s tabo?
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 17. Maj. 2008 18:43

No, vidte, jaz pa ne razumem zakaj bi kdo, ki ima npr. čudovito punco, hodu kamorkoli ven s frendi. :idea:
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 17. Maj. 2008 18:51

Pontifex Maximus napisal/-a:No, vidte, jaz pa ne razumem zakaj bi kdo, ki ima npr. čudovito punco, hodu kamorkoli ven s frendi. :idea:


You, sir, are weird.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 17. Maj. 2008 19:58

Sam res :eek: :eek: js lahk mam še nevemkak čudovitga fanta, pa bi se mi zmešalo da ne bi nikdar šla sama s kolegicami ven. Da bi pa še težil, da hoče it zravn, če sm pač js zmenjena s svojo družbo ... OK da maš skupno družbo, pol pač hodiš skup ven, drugač pa mam js ful rada to da grem sama s kolegicami al pa kolegi in ne bi prenesla da bi mi en težil in se štulu zravn. Zato se men to ne zdi nč takga, če tvoj fant, Nedotakljiva, rad gre brez tebe. Mogoč mu pa vseen lahk namigneš da bi blo lepo, če bi te tu pa tam pa vseen vzel zravn. :wink:

Men so po resnici povedano prav smešni taki pari, ki skoz tičijo skupi in nikamor ne morjo it en brez drugega.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 17. Maj. 2008 20:06

Hm...meni se pa zdi prav, da če eden od partnerjev ne gre, da drugi tudi ne gre. Primer: kupim 2 karti za koncert. Se izkaže, da moja draga ne more it, jaz pa si ta koncert že nekaj časa želim videti, se mi zdi logično, da, kljub temu, da mi bo rekla, da lahko grem, da ne bom šel, ker ona ne more.

Logično je tudi, da bo šla na obletnico valete ali mature sama, ker jaz pač tam nimam kaj počet.

Jasno je tudi, da jaz na obletnico valete in mature ne bom šel, ker mi dol visi za nekdanje sošolce in se je zame stvar končala, ko smo nehali hoditi skupaj v šolo. Če se vidimo prav, če pa ne pa tut prav.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 17. Maj. 2008 20:34

Meni ni logično, da skoz hodi ven brez tebe. Kot mi ne bi bilo logično, da bi skoz hodil ven samo s tabo in nikoli s kolegi. Oboje mora bit.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 17. Maj. 2008 20:53

Jaz v prejšnji zvezi nisem nikoli hotela žurati s tipom, ker se nisem mogla 'znoreti', karkoli. Naj poudarim: z bivšim (očitno z razlogom).
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 17. Maj. 2008 21:13

jst tud nimam nobenga k bi šou z mano v ambasado :D pa mi je ful všeč :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Maj. 2008 21:18

matjazd napisal/-a:Meni ni logično, da skoz hodi ven brez tebe. Kot mi ne bi bilo logično, da bi skoz hodil ven samo s tabo in nikoli s kolegi. Oboje mora bit.


Se strinjam. Par mora znat skupaj žurat in hkrati biti sposoben preživet 4 ure narazen :)
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 17. Maj. 2008 22:21

Se strinjam z Julio.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 17. Maj. 2008 22:52

Pontifex Maximus napisal/-a:Hm...meni se pa zdi prav, da če eden od partnerjev ne gre, da drugi tudi ne gre. Primer: kupim 2 karti za koncert. Se izkaže, da moja draga ne more it, jaz pa si ta koncert že nekaj časa želim videti, se mi zdi logično, da, kljub temu, da mi bo rekla, da lahko grem, da ne bom šel, ker ona ne more.


jezus marija :eek: :eek:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov