Sam na zabavo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 18. Maj. 2008 20:31

jullia_ napisal/-a:Stoposto. Nikoli ne bi hotela celega življenja preživet s tipom, ki mi še na en ubogi koncert Jana Plestenjaka ne pusti.


Word.
bounce around kai like bunniez
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 19. Maj. 2008 15:41

No mojmu bivšemu pa nikakor ni blo jasno, ko me je kam povabil in men pač to ni blo-kšne metal zadeve in sm mu rekla, da naj gre sam, al pa če je bil kšn žur in mi ni blo, ker se vsi napijejo kot krave in pohajo men pa do tega ni niti se mi to ne da gledat.In pol je biu on ves užaljen, ker kao zarad njega bi pa to lahk nardila, ker on gre tud kam sam zarad mene in mu to sploh ni težko. Pa sm mu lepo razložila, da ni panike da petkrat na leto pa grem lahk sama na koncert, ki mi je všeč, če njemu pač ni. In on to nikakor ni mogu razumet, še zadnji razgovor preden sva končala mi je to 10min razlagau ves užaljen. Js mislim da če mata dva različne okuse kar se glasbe tiče da pač gresta vsak posebej, sej to tak pride v povprečju enkrat na dva mesca..boljš kot da js stojim zraven k limonca in mu kvarim vzdušje. Ni mi jasno, kaj je v tem tako groznega.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 22. Maj. 2008 19:33

grozno je, ker stvari, ki so tebi všeč, jih želiš deliti z ljubljeno osebo in je grozno, če se ta oseba niti malo ne potrudi, da bi pokazala malo zanimanja za stvari, ki jih ti počneš...

ok saj če mu je pol res fuul bedno, potem pač naslednjič ne rabi it...

drugače pa definitivno če ti je všeč neka glasba, pa če je zraven še tvoj partner, je veselje dvakratno... pa ne govorim samo o glasbi, tudi o drugih hobijih, mislim, da pač je lepo če fanta/punco vključiš v te hobije, mu razkažeš svoj "svet"... mogoče mu bo všeč.... tak kot pravijo, ne moreš za nekaj trdit da ni dobro, če nisi poskusil...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
all*starka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 6. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a all*starka » 22. Maj. 2008 21:52

pr nama je tko, da če bi šou on kam, pa jst ne morem oz. mi ni do tega, gre s svojo klapo in obratno.
oba rabva svobodo in res ne razumem zakaj bi se omejevala s tem da bi hodila vn izključno skupaj. zaupam mu tut, tko da ni problema. je pa tut to, da velikrat igrajo kje (je glazbenik) in bi blo res neumno da bi ga čist vsakič spremljala, zato da ne bi hodu brez mene na koncerte.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Maj. 2008 22:02

Aaaaaa....zdele sem se spomnil da sem enkrat bil zunaj in imel prstan gor na levi roki prstanec...to da imam mir pred babami..in pol me je ena vprašala da kje imam ženo...sem rekel da doma spi s froci...in una vsa zaprepaščena da zakaj nisem z njo..sem rekel pa saj ona doma spi pa skrbi za froce...a morava zaradi tega oba doma spati ali kaj? :lach: :rofl:

Enkrat sem bil pa zunaj in spoznam eno žensko...in jo vprašam kako ji je ime...pa je rekla da Brigita...tako kot moji mami...in da ona kao trenira atletiko...in pol jo vprašam če pozna Brigito Bukovec in Brigito Langerholc.
In je rekla ja jaz sem Brigita Langerholz :heul:
No pol je bilo malo smeha jaz valjda nisem vrejel in takoj ko domov prišel pogledati na net slikice in je bila res ona :eek:

Skratka desci naj spijo doma..babe naj ga pa žurajo naokoli...kaj ima en desc s katerim imaš resno zvezo sploh za hoditi naokoli...ajde enkrat na mesec lahko...kaj več pa no go!
Pa jaz z lahkoto sabo dečvo vzamem...ne vem zakaj bi bilo tako grozno svojo izbranko sabo vzeti? Konec koncu če ne bi znal z njo žurati se mi zdi nekaj hudo narobe...itak pa kdaj zapaše sam iti in da se ti ni treba z nikomer ukvarjati, da ni treba gledati kdaj kaki bager od desca kaj preveč okoli nje skače...pa tudi animirati je ni treba...si tam s frendi in se odklopiš...tu bi res znala biti malo moteči element, da bi moral potem z njo viseti in se z njo ukvarjati :angel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
veronika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 30. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a veronika_ » 22. Maj. 2008 23:13

...
Zadnjič spremenil veronika_, dne 23. Feb. 2011 1:21, skupaj popravljeno 1 krat.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 23. Maj. 2008 8:50

..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 23. Maj. 2008 9:23

Uh, jaz kar skačem v strop, če gre tipček ven in mene malo samo pusti, saj nisem njegova prikolica ali pa on moja, da bi morala viseti 24 ur na dan skupaj! :D
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 23. Maj. 2008 9:39

Po mojem mnenju je fajn, če gresta od začetka kdaj skupi vn, da pač vidta kako vse skupi zgleda :) Potem čez čas je pa kul če gresta kdaj vsak za sebe (vsak s svojo družbo), seveda pa paše it tut kdaj skupi.

Nism pa pristašica tega, da morta skos skupi viset (valda če grejo sami tipi vn, da ne bom zravn hodila in obratno).
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 23. Maj. 2008 9:41

. :P
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 8:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 23. Maj. 2008 9:43

Pontifex Maximus napisal/-a:Hm...meni se pa zdi prav, da če eden od partnerjev ne gre, da drugi tudi ne gre. Primer: kupim 2 karti za koncert. Se izkaže, da moja draga ne more it, jaz pa si ta koncert že nekaj časa želim videti, se mi zdi logično, da, kljub temu, da mi bo rekla, da lahko grem, da ne bom šel, ker ona ne more.


S tem se pa ne strinjam. Če že kupiš 2 karti se lahko prvo kot prvo ženska potrudi in si vzame čas. Če ga pa res ne more, pa vzameš kazga kolega s sabo. Pa sj če maš bejbo, še ne pomeni da tut iz bajte ne smeš vn :roll:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Maj. 2008 9:44

*Lally* napisal/-a:(valda če grejo sami tipi vn, da ne bom zravn hodila in obratno).


Jst grem pa to pogosto, ker ima moj tip praktično izključno moško družbo. Pa me nič ne moti, če me povabijo, grem čisto z veseljem zraven, ker se kul štekamo. On pa z mano in mojimi frendicami ne hodi, ker bi umrl od dolgčasa ob babjem čvekanju :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 23. Maj. 2008 9:51

jullia_ napisal/-a:
*Lally* napisal/-a:(valda če grejo sami tipi vn, da ne bom zravn hodila in obratno).


Jst grem pa to pogosto, ker ima moj tip praktično izključno moško družbo. Pa me nič ne moti, če me povabijo, grem čisto z veseljem zraven, ker se kul štekamo. On pa z mano in mojimi frendicami ne hodi, ker bi umrl od dolgčasa ob babjem čvekanju :)


Kar zgovarjaj se...takrat ko on pride so dolgočasne debate da začne zehati in potem nikoli več ne želi z vami iti...ko ste pa same pa itak same veste da je zabavno in da imate take teme ki jih on ni deležen ko je z vami :wink: :D :D :D :P
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Maj. 2008 10:24

:lol: Tudi v tem je verjetno nekaj resnice :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov