Rojstni dan

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 02. Jan. 2007 22:10

Tigi - nisi prepozna še za kakšno kopel. Jaz sm ravno dons rezervirala jasminovo kopel v wellness centru dolenjske toplice za v četrtek in sem brez problemov dobila termin :tanz:..potlej ga peljem na kosilo v mehiško restaracijo in nato na drsališče v halo tivoli..naprej pa spontano..
Drugače pa jz bom mojemu fantu za rojstni dan (čez 2 dni..wiii) podarila dve vstopnice za ogled nogometne tekme v Barceloni...glede na to, da je nogometni obsedenec bi mu moglo srečanje z ronaldinhom veliko poment..upam :) ...
_Petra_ dobr dobr poslušej svojga fanta, k ti kej pripoveduje like:Jz bi pa to mel, al pa jaz bi pa tja šel..zihr obstaja stvar ki bi jo mel, ampak si je sam ne bi kupil..in to bo zihr popolno darilo blo :wink:
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 02. Jan. 2007 22:23

BLUBABY napisal/-a:Tigi - nisi prepozna še za kakšno kopel. Jaz sm ravno dons rezervirala jasminovo kopel v wellness centru dolenjske toplice za v četrtek in sem brez problemov dobila termin :tanz:..potlej ga peljem na kosilo v mehiško restaracijo in nato na drsališče v halo tivoli..naprej pa spontano..
Drugače pa jz bom mojemu fantu za rojstni dan (čez 2 dni..wiii) podarila dve vstopnice za ogled nogometne tekme v Barceloni...glede na to, da je nogometni obsedenec bi mu moglo srečanje z ronaldinhom veliko poment..upam :) ...
_Petra_ dobr dobr poslušej svojga fanta, k ti kej pripoveduje like:Jz bi pa to mel, al pa jaz bi pa tja šel..zihr obstaja stvar ki bi jo mel, ampak si je sam ne bi kupil..in to bo zihr popolno darilo blo :wink:
Ti, kok pa koštata te dve vstopnici za tekmo?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Jan. 2007 22:24

Panasonic napisal/-a:
BLUBABY napisal/-a:Tigi - nisi prepozna še za kakšno kopel. Jaz sm ravno dons rezervirala jasminovo kopel v wellness centru dolenjske toplice za v četrtek in sem brez problemov dobila termin :tanz:..potlej ga peljem na kosilo v mehiško restaracijo in nato na drsališče v halo tivoli..naprej pa spontano..
Drugače pa jz bom mojemu fantu za rojstni dan (čez 2 dni..wiii) podarila dve vstopnice za ogled nogometne tekme v Barceloni...glede na to, da je nogometni obsedenec bi mu moglo srečanje z ronaldinhom veliko poment..upam :) ...
_Petra_ dobr dobr poslušej svojga fanta, k ti kej pripoveduje like:Jz bi pa to mel, al pa jaz bi pa tja šel..zihr obstaja stvar ki bi jo mel, ampak si je sam ne bi kupil..in to bo zihr popolno darilo blo :wink:
Ti, kok pa koštata te dve vstopnici za tekmo?


dvakrat toliko kot ena vstopnica! :wink:
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 02. Jan. 2007 22:29

Jochie napisal/-a:
Panasonic napisal/-a:
BLUBABY napisal/-a:Tigi - nisi prepozna še za kakšno kopel. Jaz sm ravno dons rezervirala jasminovo kopel v wellness centru dolenjske toplice za v četrtek in sem brez problemov dobila termin :tanz:..potlej ga peljem na kosilo v mehiško restaracijo in nato na drsališče v halo tivoli..naprej pa spontano..
Drugače pa jz bom mojemu fantu za rojstni dan (čez 2 dni..wiii) podarila dve vstopnice za ogled nogometne tekme v Barceloni...glede na to, da je nogometni obsedenec bi mu moglo srečanje z ronaldinhom veliko poment..upam :) ...
_Petra_ dobr dobr poslušej svojga fanta, k ti kej pripoveduje like:Jz bi pa to mel, al pa jaz bi pa tja šel..zihr obstaja stvar ki bi jo mel, ampak si je sam ne bi kupil..in to bo zihr popolno darilo blo :wink:
Ti, kok pa koštata te dve vstopnici za tekmo?


dvakrat toliko kot ena vstopnica! :wink:
To informacijo si pa na internetu verjetn zlo težko zbrsku...
Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 02. Jan. 2007 22:29

Panasonic, šla bova gledat tekmo Barcelona-Levante in sicer konec aprila..vsaka vstopnica pa stane 40evrov, ampak so bl v zadnjem predelu stadiona..študentski žep ne bi prenesel kart za prve vrste :)
Zdej iščem najbolj poceni prevoz do barcelone..razmišljala sem o vlaku do benetk in potlej z rynair-om..A ima ktera kakšne take potovalne izkušnje? :wink:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 02. Jan. 2007 22:30

BLUBABY napisal/-a:Panasonic, šla bova gledat tekmo Barcelona-Levante in sicer konec aprila..vsaka vstopnica pa stane 40evrov, ampak so bl v zadnjem predelu stadiona..študentski žep ne bi prenesel kart za prve vrste :)
Zdej iščem najbolj poceni prevoz do barcelone..razmišljala sem o vlaku do benetk in potlej z rynair-om..A ima ktera kakšne take potovalne izkušnje? :wink:


obrni se na sofio83 ali tiasho, pa mislim, da je pod "potovanja" tema o barceloni pa tam povprašaj, če že ni napisano!
Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 02. Jan. 2007 22:32

Hvala Jochie :wink:
Uporabniški avatar
picur
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 2. 2006
Kraj: lendava

Neprebrana objavaNapisal/-a picur » 06. Sep. 2007 8:30

joj joj rojstni dan!
vglavnem imam en velik problem. s fantom sva skup malo več kak en mesec in naslednji teden bo imel 22 rojstni dan. a ima kdo kaki predlog kaj mu naj kupim? neko malenkost... samo kaaaaj????!?!?!

vse ideje so dobrodošle..

:?
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 06. Sep. 2007 8:49

V iskalnik vtipkaj darila - obstaja že nekaj tem o darilih, boš gotovo našla en kup predlogov.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 06. Sep. 2007 17:54

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 15:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 06. Sep. 2007 18:00

men je tale kr zabavna.. če prežvi tip velik časa za kompom in ma rad kavo in tople napitke.. mu lahko kupš usb grelec za šalčko.. mensezdi da je moj to enkrat vidu na eni strani pa sva se fuuuul nasmejala.. je pa ful težko kupvt dariu za nekoga k ga poznaš kratk čas in sta kratk čas skupej.. sm bla v enaki situaciji pred letom in pol.. kupila sm mu pa uro.. k jo zdej še kr skoz nos.. heh..

Angie

Edit: tko nekak zgleda zadeva: http://www.mimovrste.com/artikel/1390032321/q%3Dusb+grelec+usb-grelnik-za-skodelico#pictures
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 06. Sep. 2007 19:48

Nihče ga ne pozna tako dobro kot ti.. Tako, da pomisli kaj ima rad.. Kakšno čokolado, kakšno določeno vrsto glasbo..

Lahko pa "kopiraš" mojo foro, k sem jo bivšmu naredila. Isto sva bila namreč le en mesec takrat skupaj.. Vzela sem eno mejčkeno škatlo.. Notri sem položila kamen (gor napisala - naj bo najina ljubezen trdna kakor kamen), ključ (napisala - to je ključ od mojega srca), mejčken srček (napisala sem - polagam svoje srce v tvoje roke) in še par takih mejčkenih for z priloženo mislijo...

Ta darilo je primeren za vse, ki so v denarni stiski..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
picur
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 11. 2. 2006
Kraj: lendava

Neprebrana objavaNapisal/-a picur » 07. Sep. 2007 9:02

hehe, kere dobre ideje..:P hvala za pomoč :D :P
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 07. Sep. 2007 12:00

pa tud tista ideja z listi v lončku (domača masaža itd...) iz predzadnjega cosmota je huda :wink:
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 07. Sep. 2007 13:52




a mogoče kdo ve kje se to da kupt u prosti prodaji?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov