Rojstni dan

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lizzie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lizzie » 20. Jan. 2006 8:53

Novo vprasanje

No moj fant bo pa marca meu 18 let!!!!!!!!! in sm u dilemi k (se) ne vem kaj bi mu kupila.... rada bi nekj posebnga, sj veste ko je lih 18 pa to... :cool:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 20. Jan. 2006 8:57

lizzie napisal/-a:Novo vprasanje

No moj fant bo pa marca meu 18 let!!!!!!!!! in sm u dilemi k (se) ne vem kaj bi mu kupila.... rada bi nekj posebnga, sj veste ko je lih 18 pa to... :cool:


:evil: :evil: :evil:

kupi mu ancko, bo vsaj uzival z zensko, ki ne postavlja neumnih vprasanj! :evil:

ti ga najbolj poznas, najbolj ves, koliko denarja imas, verjetno se bos sama najlazje in najboljse odlocila. kupis pa lahko vse kar prodajajo.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 20. Jan. 2006 14:19

No no joško umiri se malo, sej če se ne motim si ti tudi pred novim letom spraševal kaj naj kupiš svoji oboževani deklico :wink:
Se pa strinjam s tabo tukaj,da vsak najbolje pozna svojega partnerja, in se na podlagi tega odloči za darilo.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 19. Dec. 2006 17:17

Pozdravljene/pozdravljeni!:)
Da malo "zbudim" temo... Lihkar sem izvedela,da je lubi za moje darilo za roj.dan (prstan) dal fuuuul velik dnarja, in zdaj se tak noro počutim...sploh ne vem kaj naj mu jaz kupim za njegov roj.dan (sicer ga še nima zdaj ampak tole mi je dalo mal mislit)...jaz si take vsote lih ne morem privoščit,ampak vseeno...kaj bi ve naredile oz. kupile...ja, sej vem, ni važna cena, ampak da je neki iz srca pa po potrebi uporabno :)
sam ne vem, res se noro počutim. :?
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 19. Dec. 2006 18:38

Js sm se lotla enga projekta... Z neta sm potegnla vse muvije k sva jih gledla skp v kinu... Stane skor nč, po moje mu bo pa všeč k je mal bolj sentimentalno :wink: Zdj morm še sam ugotovit za kiro priložnost bi mu to dala :)
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 19. Dec. 2006 19:06

^^za božička
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 20. Dec. 2006 9:24

Za božička že ma darilo :) je pa res da ni to neko tako darilo da bi mogla met nek posebn razloga da mu ga dam. Bo dobil med božičem pa novim letom :)
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 20. Dec. 2006 17:09

Jst sm mu za rd kupla tako leseno okrasno ladjico.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 20. Dec. 2006 17:13

Lorelai20 ful si se fajn spomnla..k pa mogoč za kakšno obletnico, k je res super ideja :D
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
ložica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 5. 2005
Kraj: na poti do sonca..

Neprebrana objavaNapisal/-a ložica » 20. Dec. 2006 17:34

Lorelai20 napisal/-a:Js sm se lotla enga projekta... Z neta sm potegnla vse muvije k sva jih gledla skp v kinu... Stane skor nč, po moje mu bo pa všeč k je mal bolj sentimentalno :wink: Zdj morm še sam ugotovit za kiro priložnost bi mu to dala :)


ful srčkano..js sm mu pa dala mau časa nazaj ene 15 cdjev..gor pa vsa muska oz izvajalci od katerih si je želel cd..sej bi mogu dobi za božička sam nism zdržala pa še neki je začel sumt k je brsku po kompu :)

za januarja k ma rd se morm pa neki srčkanga spomnt..ok sej kaj bi kupla se mi sanja sam neki more bit tko od mene narjeno :)
say it right..
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 20. Dec. 2006 17:39

blue eye napisal/-a:Lorelai20 ful si se fajn spomnla..k pa mogoč za kakšno obletnico, k je res super ideja :D


obletnco mava pa komi aprila :) Je pa res da pol pa pač dobi še mal bolj obsežno zbirko filmov :D K greva glih dans s5 v kino gledat Počitnice.
NUSK@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NUSK@ » 21. Dec. 2006 14:56

js sm mojmu masažno olje, neko ful hudo (ker mi je vedno obljubljal masažo)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 02. Jan. 2007 16:19

Da nebom odpirala nove teme ker nevem kam bi najbl pasal, da bi napisala...

No ta mesec imam rojstni dan in me zanima kam nej pač peljem nekoga ki še nisva skupaj sva se pa že nekajkrat dobila pa za novo leto sva bla slupaj pa tud sex je bil že vmes...

Premišljevala sem kako kopel za dva sam sem gotovo mal prepozna...kaj mate kak predlog?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 02. Jan. 2007 16:23

Zakaj prepozna?

Po moje bi blo to najboljse kaksne terme, savna... Razen ce nista oba mahjena na gledalisce. V tem primeru .. :D

Drugace ma pa moj fant konec meseca rojstni dan in se mi se sanja ne, kaj bi mu kupla, ker sma skupaj ze vec kot dve leti in sem mu take stvari kot so boksarce, okvir, rokavice in podobno kupla, je pa problem, da tud drugace si vse kaj vidi in mu je vsec takoj sam kupi...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 02. Jan. 2007 18:18

Tigi ja kaka kopel v dvoje bi bla super, sam to bi mogu on tebe pelat ne pa ti njega haha. Ti časti raj kako večerjico al pa kej. No ne vem po želji.

Moj ma tudi v februarju rd in že mam v glavi nekaj stvari za kupit. Bom kr mal E bay izrabla :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov