Rojstni dan

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2441
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 17. Nov. 2012 15:09

Ne vem, pri meni in ljudeh okoli je bila vedno navada, da "tamlada" skupaj nekaj kupita staršem. Fant bo tako najbrž bolje vedel, kaj jima kupiti in bo bolj osebno. Bi pa tudi jaz kaj dodala v obliki doma narejenega peciva, ki jim ga s fantom skupaj spečeta (oziroma tisti, ki je pri tem bolj spreten, pa samo rečeta, da je skupno delo :D )
Uporabniški avatar
soulflySLO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a soulflySLO » 20. Nov. 2012 10:18

Punce djte še meni nekaj na hitro pomagat :) mogoče katera ve kje v Celju se da kupiti žensko zimsko kapo z ušesim?

http://www.zorga-tradecompany.si/nore_kape.html (nekaj v tem smislu)
trixxie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 10. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a trixxie » 19. Dec. 2012 18:22

pozdravljene! :) rada bi vas prosila za pomoč pri darilu, in sicer gre za mojega fanta (skupaj sva 3 leta). v teh treh letih sem mu že toliko stvari podarila, da mi je zmanjkalo izvirnih idej. do sedaj sem mu vedno nekaj naredila sama, in prav tako želim storiti tudi sedaj. rojstni dan ima čez 14 dni. želim, da bi darilo lahko vsaj delno izdelala sama, ker mu ne želim podariti v celoti kupljenih stvari. želim, da ima darilo nek pomen. zato se obračam na vas, da mi malo pomagate z idejami. (izleti, večerje, kopanja... vse takšne stvari odpadejo, ker bova imela premalo časa).

(darila, ki jih je že dobil: album z najinimi slikami (v celoti ročno izdelan), škatlica z listki, na katere sem napisala razloge, zakaj ga imam rada, kaj mi pomeni... dobil je tudi vzglavnik z všitimi besedami, ki nama kaj pomenijo, potem sem mu izdelala kupončke, ki jih je lahko potem po svoje uporabil... itd.)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Dec. 2012 18:53

Vse stvari, ki si jih naštela, so bolj za punce. Mislim, a se je dejansko razveselil pojštra z všitimi besedami? Ok, saj je ql ideja, ampak ne za fanta.
Jaz bi na tvojem mestu šla bolj v te vode kaj ga zanima, če ima kak hobi, ne pa spet nekaj preveč romantičnega in ženskam namenjenega.
The world is as you are.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 19. Dec. 2012 20:11

^^ Se strinjam ... meni je bilo kar malo strašljivo tole brat ... Kaj pa on tebi podarja? Kaj pa mogoče kaj, kar je povezano z njim in ne z vama? Mogoče kaj, česar se ti osebno ne bi razveselila? Mogoče mu kupiš dve karti za kakšen koncert in pošlješ tja njega in kakega njegovega kolega - tako, za ''moški vikend''? Ali pa mu organiziraj zabavo presenečenja, kjer naj bo najbolj romantična stvar, torta, ki jo sama spečeš ... taka, ki jo ima najraje in brez raznih napisov ... :eek:
njegova.mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 7. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a njegova.mala » 01. Jan. 2013 21:34

pozdravljeni! jst bi prosila za mal pomoči. s fantom bova imela kmalu eno leto. mislila sem mu napisati 365 stvari zakaj ga ljubim oz zakaj sem z njim. idejo sem dobila ko sem videla enako samo da je bilo 52 razlogov in so bili napisani na en paketk kart. ker imam več razlogov in mi to ni všeč da je napisano an kartah sem mislila nekako drugače, ampak ne vem kako. dolgočasno mi je da bi napisala samo na listke in jih spela skupaj..zato bi rabla kakšno idejo kam/kako nej napišem?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Jan. 2013 21:49

:? oh god.
It was forever..but it didnt last long..
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 01. Jan. 2013 21:54

:lol:

Bi dal facepalm smejkota ampak ga ni na izbiro.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 03. Jan. 2013 11:30

Si razmišljala še o čem drugem? Mogoče kopeli in šampanjcu za dva, kakšnem krajšem potovanju, res dobri doma skuhani večerji in čem posebnem po njej ...? Zakaj vse ga ljubiš pa lahko tudi našteješ ... boš vsaj videla po izrazu na obrazu, koliko ''razlogov'' mu je še zanimivih.

Sem izjemno romantična oseba, ampak če bi mi moj fant naštel 365 ljubezenskih izjav se bi mi zdelo zgolj ponarejeno in kičasto. Si kar predstavljam, kako grize svinčnik in brska po nekih listkih, če je že napisal, da naredim najboljšo lazanjo na svetu. :D
mojca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 19. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a mojca » 27. Maj. 2015 19:19

Punce, je vas partner sportni tip, nogometas?
Prodam original PC game, malo igrano, lepo ohranjeno, Fifa 14 za 5eur + zraven darilo.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov