Prvi zmenek

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Jun. 2011 15:08

claire napisal/-a:dajte se no začet urejat za zmenke. fak.
nanamiša napisal/-a:Sej to da nisi namazan še ne pomeni da nisi urejen.
Tako.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 05. Jun. 2011 15:13

kakšne neumnosti in kakšno pretiravanje omojbog :D

A ti sploh veš kaj pomeni biti urejen? A res misliš da ženska, ki ni namazana ni urejena? Jooj :D

A je kdo rekel da se ne smeš ličit pa prekrivat mozoljev? :D
Kako se na tem forumu radi vpičite v eno stvar kot bi blo to napisano samo za vas in bi se tega morali trdno držati :D Lej umiri se, je le moje mnenje. :)

aha torej za mene ( in vse ki se ne mažejo) velja da cele dneve hodim okoli v raztegnjenem puloverju, navadni majici, zdolgočasenimi rjavimi lasmi spetimi v čop. Bravo :D

In še vedno sem pri mejkapu.. Britje in depiliranje mi spada pod urejenost :wink:

In bodi brez skrbi, urejena sem popolnoma vedno in ne boš vrjela, to mi uspe celo brez mejkapa :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Jun. 2011 16:21

^^ no no. s tem se strinjam. (nikjer nisem rekla, da ženska, ki ni namazana, ni urejena.) jaz se recimo, sploh poleti praktično ne pudram. brez namazanih oči pa tudi ne grem na zabavo.
ampak pravim, da ko govorite o naravnosti, pod to štejete le nič make-upa, vsega ostalega pa ne. to mi gre na živce in je skregano z vašo logiko. torej to da se oblečeš lepo in urediš laske, je urejenost. ličenje pa ne. zame je vse, v kar vložiš več kot bi bilo potrebno, urejenost. itak ne oblečeš prve majice, ki ti visi preko stola, ne obuješ prvih natikačev za na vrt, ki ležijo na hodniku. izbereš. torej se urediš. tudi ko pogledaš svoj obraz izbereš. če greš mimo, kot da ti je vseeno, to zame ni urejenost. si cela urejena, razen frisa. vidim pa kdaj kakšno z urejenim frisom in mastnimi lasmi, grdimi nohti in v nulo oblečena, itd. in ni mi jasno kdaj se potem boš, če ne za prvi zmenek sploh naličila (se cela uredila!)? in pokaži mi tipa, ki hoče, da se njegova ženska nikoli ne naliči. jaz se včasih naličim le zanj, za v posteljo dobesedno. ne da se za prvi zmenek ne bi, ker bi razmišljala, da itak me bo videl brez. a naj zato pridem še gola, ker itak me bo videl brez?

saj pravim, zakaj potem se drugače urediš (pobriješ, nadišaviš,...), nad make-up pa potegneš križ in kričiš, kako si rada naravna. pa naslednjič bodi tipica pa obleci na prvi zmenek majico brez rokavov in mahaj, da bo tip videl 10cm dlake. in reci, da si rada naravna (da mogoče čez 3 dni, ko bo videl da ti rastejo dlake pod pazduho, ne bo skup padel od ogorčenja. reši to na prvem zmenku. ;) )

če si naravna in to zagovarjaš, bodi. ampak ne mi govorit, da samo make-up je total nenaravna zadeva, vse ostalo pa ustaljena praksa, od puljenja obrvi naprej.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 05. Jun. 2011 16:42

jaz osebno nosim vse od oblekic in petk, do kavbojk, srajč, majčk, balerink in športnih oblačil. za zmenek ne bom oblekla oblekice s petkami ampak kaj preprostejšega (pa nimam v mislih trenirke). ne mislim, da bom prišla z razmršenimi lasmi in "nametana skupaj". gre bolj za to, da ne želim s svojim videzom "zasenčit" svoje osebnosti. v stilu, da nočem da so oblačila tisto, čemur bo na prvem zmenku dajal večjo težo. to (za moje pojme) pride na vrsto kasneje. na prvem zmenku hočem izpast bolj smart kot pretty :D :D
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 05. Jun. 2011 19:58

britje, čisti lasje in podobno spada pod osebno higieno.
šminkanje in pedenanje pa pod urejenost.
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 05. Jun. 2011 20:46

..
Zadnjič spremenil najstnica, dne 23. Sep. 2011 10:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 05. Jun. 2011 21:10

to je bolezen.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 05. Jun. 2011 22:28

o britju, depiliranju, puljenju obrvi sem ti že povedala.. tudi o lepem oblačenju in urejeni frizuri tko, da še enkrat pisala ne bom.
Povedala sem samo da ne potrebuješ z mejkapom prekriti svoj pravi obraz. Še vedno si lahko brez tega zelo lep.

Če si pač ti biti urejena ne predstavljaš brez tega, da bi se namazala pa okej. Jaz pač hočem biti pri obrazu naravna. Ne potrebujem si ga urediti z mejkapom. To jaz počnem s kakšno kremo proti suhi kozi ali tonikom za čišenje in podobnim.. Jaz imam že naravno urejen obraz :D

Še vedno pa ne zastopim ravno dobro zakaj primerjaš nenaravnost obraza in nenaravnost oblačenja ipd.. Ja normalno da ne boš šel gol na zmenek.

In ja zame je mejkap še vedno nenaravna zadeva. še vedno se uporablja za prekrivanje napak ( dobro zdaj se bo ena oglasila da z mejkapom povdari svoje čudovite poteze in dele obraza :D )

dobro mejkap spada pod urejenost. Ti se urejaj na tak način, jaz se pa na drugačnega.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 05. Jun. 2011 22:35

Na 1.datu izgledam podobno kot na faxu ali v službi. Ne zrihtam se očitno bolj ali očitno manj.
Na kar dam poseben poudarek je vonj telesa; ali izberem nežen parfum ali samo losjon ali se skopam v Standers kroglici (vrtnica) in cel dan lepo dišim.Sicer vsak dan poskrbim, da lepo dišim, ampak pri 1. zmenku dam še več razmisleka v izbiro vonja.
Predvsem je raven energije drugačna na zmenku in to naredi glaven učinek (učke se iskrijo,..)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jun. 2011 17:25

Samo nekaj. Jaz nisem nikjer pisala o tem, da ženska, ki se ne liči, ni urejena. Ob rihtanje za zmenek sem se obregnila izključno zato, ker je ena napisala, da je bolje, da si na prvem zmenku naraven, kot da je tip čisto navdušen nad zrihtano verzijo, čez par dni ga pa kap zadane (to slednje je dobesedni citat).

Mislim, wtf, koliko je pravzaprav razlike pri tej ženski med nezrihtano in zrihtano verzijo, da bi lahko človeka zaradi tega kap ruknila?
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 06. Jun. 2011 17:40

Par "odstopanj": klik
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jun. 2011 17:45

Dobro, sicer tule pri vajinih primerih svojo vlogo odlično odigrata tudi profesionalno vs. amatersko fotografiranje in photoshop, ampak v osnosi je bilo moje vprašanje retorično :P
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 06. Jun. 2011 19:14

Ajča napisal/-a:Par "odstopanj": klik


Skrajnosti.
Tretja v tretji vrsti, je pa na obeh slikah špica. :P
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 06. Jun. 2011 19:17

julia_ a se ti norca delaš??

Js nikjer nisem napisala da se za zmenek ne smeš uredit! Povedala sem samo da sem za to da je bolje biti na zmenku čimbolj naraven ker lahko mejkap izredno spremeni tvoj obraz.

In ne me jebat da si besedo kap zadela vzela resno.

Dej zdej ste res en mal dosadne mater, da jemljete vse tok dobesedno in da moreš eno in isto stvar 30593x razlagati.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jun. 2011 19:27

Ej, a veš, da ne vem, kdo se tu norca dela. Sem potem šele do konca prebrala, ti se sploh nikoli ne ličiš. Pa puno pametna o tem, kako je na 1. zmenku treba bit čimbolj naraven.
Tiste maškare, ki bi raje umrle, kot poštarju nenapudrane vrata odprle, itak ne bodo šle nenaličene na dejt. Ti pa greš, valjda, če greš povsod, zakaj bi bila ravno to izjema.

S tem, da poanta ni bila v tem, ali je puder higiena, urejenost ali fashion statement, ampak v tem, da je ena pred tabo pisala, da na prvem zmenku tipu načrtno ne pokaže svoje najboljše verzije.
Kot prvo, tega ne verjamem. Kao, tista druga majčka mi ful bolj paše, pa je ne bom dala gor, naj se tip najprej izkaže.
Kot drugo, kdor je tako sveto prepričan, da je do neprepoznavnosti naličen obraz njegova najboljša verzija, bo vsekakor šel tak na zmenek.

Ampak takih primerov je neverjetno malo, večina se namaže toliko, da ni vidnih mozoljev, podočnjakov in da trepalnice izgledajo daljše. In, dajte no, koga farbate? Če se nekdo naliči za na faks, za v službo, za v kino,... a ravno za zmenek s hudim tipom se pa ne bo? In to z nekim neverjetnim argumentom "da me bo naslednji dan prepoznal in da ga ne bo kap", wtf, če ni tip totalno mutav, bo pa ja prepoznal žensko tudi če bo brez maskare.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron