Prvi zmenek

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 23. Apr. 2010 14:46

Prvi zmenek je intervju, kejr skušata izvedeti kar največ drug o drugem.Ponavadi je intervjuvanec moški, z malo spretnosti pa se vloge lahko obrnejo.

Tipom priporočam,naj na prvem zmenku ne načenjajo debate o seksu, prav tako so prepovedana tema bivše ženske, njeni bivši. Na prvi zmenek se ne pride v svojih najboljših cunjah, ampak v nekih vsakdanjih.

Najhujša napaka, ki jo je pri meni lahko ženska naredila na zmenku? Da si je prižgala čik.Kajenja ne prenesem, ogromne minus pike,kadilka je v štartu odpadla kot girlfriend material.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Apr. 2010 0:32

Džeki napisal/-a:Prvi zmenek je intervju, kejr skušata izvedeti kar največ drug o drugem.Ponavadi je intervjuvanec moški, z malo spretnosti pa se vloge lahko obrnejo.

Tipom priporočam,naj na prvem zmenku ne načenjajo debate o seksu, prav tako so prepovedana tema bivše ženske, njeni bivši. Na prvi zmenek se ne pride v svojih najboljših cunjah, ampak v nekih vsakdanjih.

Najhujša napaka, ki jo je pri meni lahko ženska naredila na zmenku? Da si je prižgala čik.Kajenja ne prenesem, ogromne minus pike,kadilka je v štartu odpadla kot girlfriend material.


A ni bolje, da cigareto prižge na prvem zmenku, kot pa da nekako 'skriva' pred tabo, da kadi in sta že nekaj časa v zvezi pa šele potem zveš?
Pa tudi verjetno človeka vsaj malo prej poznaš preden greš z njim na zmenek in že tako zveš, če kadi ali ne...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 24. Apr. 2010 12:14

ja ja, sem vedel, da bo nekdo takorazumel (dobesedno) in se obesil na to.

Ja, imaš prav na nek način.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Apr. 2010 13:32

^^Hehe... :) 'Obesla' sem se na to zato, ker tudi sama ne bi želela imeti fanta, ki kadi, ker me to totalno odbija. Samo verjetno bi ga pred prvim zmenkom že poznala in bi verjetno vedela tudi če kadi ali ne, ker to se pa mnde hitro ugotovi oz. izve. Tako, da verjetno takemu fantu verjetno sploh ne bi dala možnosti za zmenek že zato, ker bi me odbijala ta njegova razvada...
Uporabniški avatar
Čmona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 22. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Čmona » 26. Maj. 2011 18:26

Ha. na date se pa nism nikol pripraulala,kaj bom rekla bla bla .. pač pride vse spontano čvek pa vse too, pomoje vsai :P
Uporabniški avatar
Goth.princess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Goth.princess » 27. Maj. 2011 17:21

No, ja... Moj prvi zmenek z mojim tipom je bil nekaj posebnega. Na koncu sva seveda pristala v postelji. S tem, da sva bila v kontaktih kar nekaj časa...
Selvedin&Mihaela
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 27. Maj. 2011 22:34

jaz sem imela navado na začetku, ko me je kdo povabil na zmenek/e se čim manj urejat oz. bit čimbolj naravna. po smislu, če bo še vedno zainteresiran zame po moji slabši izvedbi si zasluži spoznat še boljšo. :D
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
sweety87
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 383
Na forumu od: 26. 5. 2008
Kraj: pod svobodnim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a sweety87 » 05. Jun. 2011 10:24

^^ :gut: tudi jaz :D
"Life's a journey, not a destination."
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 05. Jun. 2011 11:57

jp se strinjam. Na prvi zmenek je potrebno priti čimbolj naraven. Da se ne zgodi da je tip prvi dan totalno navdušen, čez nekaj dni ko te pa vidi brez mejkapa ga pa kap zadane.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Jun. 2011 12:01

Jaz sem se pa vedno uredila za zmenke. Je sicer res, da niti nimam toliko mejkapa doma, da bi se mi uspelo namazat do nerazpoznavnosti, ampak sem se pa vedno zrihtala. Kot sem tudi vedno poskušala bit čimbolj prisrčna in prikupna. Nikoli nisem že na prvem zmenku tipu zatežila, kolikokrat zabluzi do jutra s kolegi in ali redno menja posteljnino, da bi ja že vnaprej vedel, kaj ga čaka, če bo z mano, zakaj bi potem ravno pri videzu furala politiko odprtosti? :)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 05. Jun. 2011 12:38

Sej to da nisi namazan še ne pomeni da nisi urejen. Tudi jaz sem bila vedno za vse zmenke urejena, še zdej sem ampak brez mejkapa.
Sej to sta pa res dve različni stvari. Pri človeku ti najprej opaziš videz in se na podlagi tega odločiš kako naprej..torej js hočem da tip vidi kakšna sem v resnici. Ostale stvari ( kako si tečna itd..) spoznavaš sproti.. Najbrž ne boš že na prvem zmenku zatežil kaj želiš in pričakuješ od njega. Ampak to še ne pomeni da potrebuješ tudi skrivati kakšen je tvoj obraz.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jun. 2011 12:45

Kolk ste pa drgač namazane večino časa, da se je treba tipu pa prov naravno pokazat? Kako nenaravne ste pa drgač?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 05. Jun. 2011 12:47

jaz sem 100% naravna večino mojega časa :P Ma ne js sm rekla za punce ki pretiravajo z mejkapom, ker se pol večkrat zgodi da tip po nekaj dneh vidi da mu sploh ni tko zlo luštna.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Jun. 2011 13:02

nanamiša napisal/-a:Ampak to še ne pomeni da potrebuješ tudi skrivati kakšen je tvoj obraz.


No, saj to. Moj obraz je več ali manj vedno enak, razlika je v dveh mozoljih, ki jih mogoče skrijem in črno črto pod očmi. Prepoznavna sem pa vedno :)
Hočem povedat to, da sem se za prve zmenke "vedno" (narekovaji zato, ker je bilo to vsega skupaj mogoče 2x, nimam ravno bogatih izkušenj z zmenki) uredila najbolj, kot se pač lahko, nikoli se nisem nazaj držala. Ok, če je bil zmenek popoldne, pač nisem uletela s smoky-eyes, ampak to ne zaradi tipa, temveč zato, ker tega že itak ne nosim ob treh popoldne.

Mislim, da bi tiste ženske, ki namenoma ne hodijo v polnih bojnih barvah na prve zmenke, da ne bi bil tip naknadno razočaran, lahko malo razmislile o tem, koliko se pravzaprav mažejo. Med drugim tudi zato, ker tiste beneške maske, ki jih ene vsakodnevno nosijo na ksihtu itak niso ravno privlačne. Ponavadi se spodaj skriva ena, sicer grozno nesamozavestna, ampak čisto luštna punca.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Jun. 2011 14:15

nanamiša napisal/-a:jp se strinjam. Na prvi zmenek je potrebno priti čimbolj naraven. Da se ne zgodi da je tip prvi dan totalno navdušen, čez nekaj dni ko te pa vidi brez mejkapa ga pa kap zadane.


tole je spet eno totalno pretiravanje. zakaj si pa rečmo par mozoljev nebi prikrila? in se naličila, če v tem uživam in mi je to kul? saj znam oceniti kako močno se bom naličila. "naravnost" je pa zame po liniji najmanjšega odpora, s pretvezo, da je tipom to všeč, da si v enem puliju in dolgih laseh brez frizure, maskara pa ne veš kaj sploh je. to je metanje peska v oči. moški ljubijo svoje ženske naravne, nad urejenostjo pa ne zmajujejo z glavo.
ne vem, zagovarjanje te neke strašanske naravnosti mi je ful mimo. a si pol tudi nohtov ne lakirate, si pazduh ne brijete, si obrvi ne pulite? ali se to mišljenje dotika samo in izključno ličil? a vaš fant misli, da imate uhane naravno vzgojene v ušesa? ker žensko uho brez/z uhanom je nekaj čisto drugega. tudi vrat brez ogrlice,... kaj mate to za fore z naravnim izgledom obraza? lase si pa barvate vsak mesec pa depilirate noge na 14 dni.

katera se zna naličit se zna. za noč, dan, trgovino, fax, poroko, rock otočec, ... katera se ne zda, se pa pač ne zna. ne za zmenek, ne za rojstni dan, ne za obletnico, ne za v kino, ne za koncert oliverja dragojeviča...

dajte se no začet urejat za zmenke. fak.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov