Prvi zmenek

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 29. Jul. 2009 19:27

V_Rose_V napisal/-a:spontano, brez zmenkov? kak to misliš? ne vem no..jaz pod "zmenek" jemljem prvih nekaj srečanj..recimo vsaj 5...da sploh spoznaš malo človeka



z nikomer ni blo tko, da bilahko rekla evo dons grem pa na zmenk! S prumu resnmu tipam sva bla fuuul dobra kolega in pol je to postopoma prerasl v mal več :) pred njim nism mela neke resne zveze...vse bolj tko po 3-6 mescou k so se že začele zgrešeno (takrt je blo ful moderno prašat a bi ti hodila z mano :D ) pa mladi smo bli in tud ni blo lih zmenkou... z zdejšnmu fantam sva pa zacela tko spontano d bl neb mogla...dobila sva se pred njegovim blokom da mu vrnem japanke (ker so se mi na maturanco strgale pa mi je on svoje posodu) me je povabu gor, mal debata, gor dol...ga klice en skupn kolega ce pride na zurko in me je kr s sabo povabu pol sva pa na zurki bluzila in sm ga js prasal kaj zj (glede na to d je meu punco) in pol on rece d bi ce bi js pa sm rekla d bi in tko se je zacel...

tko da RES nism sla se nikol na zmenk :D
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 31. Jul. 2009 5:45

fun napisal/-a:Jaz si na list napišem vprašanja, in se jih na pamet naučim. Ker sem na 1.zmenku vedno grozno živčna (bojim se da mam spacano maskaro :cry: , in da mam napačno barvo pudra), dam ponavadi list kar fantu, da mi pisno odgovori na vprašanja, jaz pa med tem pišem sms-e kolegicam :D


:lol: :lol: :lol:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
kitty17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 10. 7. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a kitty17 » 31. Jul. 2009 13:11

prc napisal/-a:Jst si na prvem zmenku naredim tak plan

- pozdrav
- gledam meni in naročim drinko
- medtem ko čakava na pijačo, ga vprašam če rad je brokoli
- ko dobiva pijačo rečem da sm ful žejna in da sede k svina tole
- se nasmejeva
- pol ga uprašam kje bo za novo leto
- potem grem na WC
- ko se vrnem mu rečem da so skreti ful umazani
- in kdo bi si mislu kakšna debata lahko nastane iz umazanih skretov


hahaha :D
nepodpisana20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nepodpisana20 » 31. Jul. 2009 19:31

Odviso kake vrste človek si. Z mojim sva se 2 ali pa 3 ure pogovarjala o faksu :D, pa naredila nevem kolk kilometrov (bil je sprehod). Na koncu že prav utrujajoče :D...

Drugač pa kar se tiče tem, ki jih ne bi obravnavala na prvem zmenku je vsekakor seks, pa položaji in podobno :D
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 16. Apr. 2010 22:41

prc napisal/-a:Jst si na prvem zmenku naredim tak plan

- pozdrav
- gledam meni in naročim drinko
- medtem ko čakava na pijačo, ga vprašam če rad je brokoli
- ko dobiva pijačo rečem da sm ful žejna in da sede k svina tole
- se nasmejeva
- pol ga uprašam kje bo za novo leto
- potem grem na WC
- ko se vrnem mu rečem da so skreti ful umazani
- in kdo bi si mislu kakšna debata lahko nastane iz umazanih skretov


^^ Ta je dobra :rofl:


Nikoli nisem pomislila, da bi se vnaprej pripravila. Enostavno se mi to ne zdi izvedljivo, oziroma ga lahko tako še bolj polomiš.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 17. Apr. 2010 8:29

Slika
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 17. Apr. 2010 12:04

prc napisal/-a:Jst si na prvem zmenku naredim tak plan

- pozdrav
- gledam meni in naročim drinko
- medtem ko čakava na pijačo, ga vprašam če rad je brokoli
- ko dobiva pijačo rečem da sm ful žejna in da sede k svina tole
- se nasmejeva
- pol ga uprašam kje bo za novo leto
- potem grem na WC
- ko se vrnem mu rečem da so skreti ful umazani
- in kdo bi si mislu kakšna debata lahko nastane iz umazanih skretov


O wow. To spada med top 3 najbolj katastrofalnih prvih zmenkov kar si jih lahko predstavljam. Če bi iz vljudnosti vztrajala še preko novega leta, bi vsekakor imela izredno pomembne opravke takoj, ko bi načel (če bi bila tip) temo o umazanih wc-jih. FTW! :D
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Apr. 2010 3:25

jst pa grem na prvi zmenk bolj preprosta, pa raje kdaj potem pridem čisto huda (za outfit govorim). ta prvič sem rajše taka kot sm.

mogoče pa je vseeno dobro prej razmislit, kaj bi odgovorila, če te tip recimo vpraša: zakaj si samska?, kake cilje imaš v življenju? kaj bi rada počela?, si imela kako dolgo vezo in zakaj se je končala?,... da ne govoriš kakih nepremišljenih neumnosti.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 20. Apr. 2010 14:36

delusional napisal/-a:jst pa grem na prvi zmenk bolj preprosta, pa raje kdaj potem pridem čisto huda (za outfit govorim). ta prvič sem rajše taka kot sm.

mogoče pa je vseeno dobro prej razmislit, kaj bi odgovorila, če te tip recimo vpraša: zakaj si samska?, kake cilje imaš v življenju? kaj bi rada počela?, si imela kako dolgo vezo in zakaj se je končala?,... da ne govoriš kakih nepremišljenih neumnosti.


mhm, čeprav na zmenke ne hodim (sm v zvezi) se mi zdi to pameten razmislek preden se na zmenek odpraviš.
Drugač je pa fajn počet kaj takega da se lahko lepo pogovarjaš, midva sva se namreč spravila rolat po nekih klancih in sm večino časa komaj prihajala do zraka, kaj šele da bi se kaj pametnega menila... :P
Predlagam kako bolj umirjeno verzijo prvega zmenka, čeprav je nama bilo prav fajn, ampak sva pač pretirava, noben ni hotel odnehat in sva se peljala po grozni cesti, groznih klanci, ma dobro da si nisva kaj naredila :wink:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Apr. 2010 16:25

kak pa sploh zgleda zmenek? vi jemlete kot zmenek tud pijaco? al samo, da fant nekaj pripravi za punco (ali obratno SEVEDA) pa se fajn mata?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Apr. 2010 16:29

lahko je drink, lahko je sprehod, lahko je cel izlet. pač, kadar človeka prvič vidim in ga dojemam kot potencialnega tipa.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Apr. 2010 16:31

S kakšnimi stvarmi se eni obremenjujejo :D Prvi zmenek?Ah, zmenek je lahko tudi pijača in mini sprehod po mestu, za filmske osebice pa je vključena večerja, vožnja s kočijo in seveda na koncu filmski poljub.
Pa tipi, pazite, da prej punco vprašate, kaj si ona želi na pvem zmenku, da ja ne boste sfalili npr s kakšnim butastim predlogom za zmenek, ona pa bo v najljubših čevljih z astronomsko peto :D :D
The world is as you are.
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 21. Apr. 2010 11:49

delusional napisal/-a:
mogoče pa je vseeno dobro prej razmislit, kaj bi odgovorila, če te tip recimo vpraša: zakaj si samska?, kake cilje imaš v življenju? kaj bi rada počela?, si imela kako dolgo vezo in zakaj se je končala?,... da ne govoriš kakih nepremišljenih neumnosti.



Joj, to se pa že sliši kot razgovor za službo :) .
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Apr. 2010 13:31

delusional napisal/-a:jst pa grem na prvi zmenk bolj preprosta, pa raje kdaj potem pridem čisto huda (za outfit govorim). ta prvič sem rajše taka kot sm.



jaz pa na prvi zmenek vedno pridem v maski BredaPita...in jo nosim toliko časa, dokler ženska ne ugotovi moje notranje lepote...potem masko skinem, ampak za žensko je že prepozno...je že zaljubljena! :D
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 23. Apr. 2010 14:23

Jochie napisal/-a:jaz pa na prvi zmenek vedno pridem v maski BredaPita...in jo nosim toliko časa, dokler ženska ne ugotovi moje notranje lepote...potem masko skinem, ampak za žensko je že prepozno...je že zaljublj


aplavz.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]