Preseliti, ali ne preseliti se

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 24. Avg. 2010 9:40

To, da hodiš drugam na kosilo pa zame ni samostojnost, ampak hodiš le spat na svoje.
Zdaj če se dogovorita, da vsaka en teden kuha je pa drugo.

Koliko si nas to lahko privošči je pa vprašanje ja. Mogoče, če bi se odpovedala vsem razvadam in živela s krediti in strahovi kaj, če zgubim službo in ne bom morala odplačevati kreditov.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 24. Avg. 2010 14:04

ana27 napisal/-a: Zdaj če se dogovorita, da vsaka en teden kuha je pa drugo.

Koliko si nas to lahko privošči je pa vprašanje ja. Mogoče, če bi se odpovedala vsem razvadam in živela s krediti in strahovi kaj, če zgubim službo in ne bom morala odplačevati kreditov.


po možnosti je tašča v penziji in dvomim, da bo čakala do 5ih popoldne, da prideš ti iz šihta ob 4ih in potem na brzino spohaš kokete in narežeš en paradajz. ali da bo jedla ob 11ih, ker greš ti ob 1ih v službo.-- torej ker tašča umira od dolgega časa in že ob 8ih kuha govejo juhco, je praktično nemogoče, da ne bi še tvoje družine "silila" k njej na kosilo vsak dan.

2 odrasla človeka s službo si lahko privoščita življenje na svojem. zgolj zato, da sta zase in ne pri mami od enega, po možnosti pri njegovi, da te še uči kako mu je ona likala srajce in kako ona peče piščanca.
tudi dopust si lahko privoščijo. in zato ti ni treba se odpovedati vsemu kar ni kruh in mleko.

strah kreditov... mene bi blo pa sram na plečih tašče ali mame- to te pa ne srkbi, da nikoli ne bi znala za svojo družino poskrbeti?
sram bi me bilo+ hočem imeti svojo družino.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 24. Avg. 2010 16:39

Samostojnosti jaz že dolgo ne enačim več s tem, da živiš nekje fizično ločen od staršev, kao na svojem, ker imam kar nekaj prijateljic, ki živijo drugje, v stanovanju, vendar jih cel teden futrajo starši, kamor hodijo jest po službi, halo??? pa čez vikend spet mal domov, pa k enim staršem, pa k drugim - "na svoje" hodiš res samo spat.

In sploh ne vem, od kje eni kr na pamet nabijate neke traparije, posebej tale post nad mojim je pol enih cvetk; jao :roll: :lol:
Če živiš v svojem gospodinjstvu v hiši skupaj s starši, kao ne znaš poskrbeti za svojo družino, ampak si na plečih staršev???
Starši lahko koga "prisilijo" v slupne obroke?? Kolk ste pa stari, da se ne znate zmenit, 5 let?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov