Preselitev k fantu po parih dneh

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 05. Avg. 2010 19:50

v-e-s-n-a napisal/-a:Ok Tadeka, po eni strani te cist stekam, da bi pocas (to je lahko tudi cez 3, 4 leta ane?) rada mela otroke pa femily life zacela furat pa to....
ampak po enem tednu veze s tipom, sta sploh prisla ze tako dalec v pogovoru, da lahko omenjas otroke????? Mislim ne vem no.....ce si mu, in ce se ni pobegnu stran svaka ti cast. Ampak po enem tednu veze ne poznas niti njegovih verjetno , verjetno niti prijateljev, ali pa cesa o njemu....kaj sele da bi vedela ali si tudi on ze zeli otroke in morda malo razmislja v to smer, ali pa mu je briga cisto nekje drugje...

...vidva se sploh ne poznata in lahko se zgodi, da bos cez cas ugotovila, da on sploh ni pripravljen res na vse to - resno skupno zivljenje, otrok ipd, kar bi pa ti pocasi ze rada imela...


A ni na začetku omenila da sta bila prej prijatelja? Tako, da najbrž prijatelje njegove pozna, pa tudi njega najbrž malo bolje pozna.

Sicer pa tudi sama mislim da prehitevata dogodke, in da bi z vselitvijo lahko malo počakala, pa se prej še tako malo spoznala, ker najbrž je vseeno razlika če človeka spoznavaš kot prijatelja ali pa kot partnerja.

Pa nekako sem iz tvojih postov razbrala, da si se za to odločila, ker so tvoje prijateljice že vse pri partnerjih, pa ker imajo otroke, itd... Na to mislim da se ne bi smela ozirati, pa zdaj hiteti z vsem, ker v končni fazi se gre o tvoji prihodnosti. Pa najbrž so tudi tvoje kolegice dlje časa bile v zvezi preden so se odločile za takšen korak.

Ker pa vidim da si se za to že odločila, ti pa vseeno želim vso srečo pa upam da vama rata :)
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Avg. 2010 8:18

kokica87 napisal/-a:A ni na začetku omenila da sta bila prej prijatelja? Tako, da najbrž prijatelje njegove pozna, pa tudi njega najbrž malo bolje pozna.


Aja ok....se oproscam.
Druagce pa si lahko takole mislis.....kdor ne reskira ne profitira :D , ceprav se mi po enem tednu vseeno zdi prekmalu.
Dejta vidva to mal pocakat....vsaj neki mescov, ce ze let ne. (moja kolegica se po 3 mesecih preselila k tipu, pa jima se zdej klapa po vec letih).
Tadeka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 3. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tadeka » 06. Avg. 2010 10:35

Ja vem da je malo hitro mogoce, ampak saj sem 27 stara in je ze cas da grem od doma. Drugace pa fant zivi sam in me je on povabil naj se k njemu preselim. Jutri se dokonco selim potem bomo pa videli, enim rata enim ne, upam da bo vse v redu.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Avg. 2010 10:43

Mas prav....enim rata, drugim ne....upam da vama rata.

Velik srece :razz:
Tadeka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 3. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tadeka » 06. Avg. 2010 11:03

Hvala. Drugace je imel pa fant se en mesec nazaj punco, ki pa jo je pustil, vendar ona ni zivela pri njemu. Tako da upam da ima sedaj bolj resne namene, glede na to da me je povabil k sebi zivet.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Avg. 2010 11:18

Upam da res....pa ne samo to, da ima resne namene s tabo. Upam tudi, da je bivso prebolel, tko res prebolel, ne glede na to, da je on njo pustu.

Good luck!!!
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Avg. 2010 11:19

meni se tut zdi prehitro po 1 tednu se preselit k tipu, jz se ne bi.
Kdo pa pravi da moreš 2 leti hodit na pijače, po 5-ih letih se vseit skupi? Od kod ti take ideje? 2 leti kofetkanja je veliko preveč...
Punca, ne prehitevaj dogodkov, znalo bi ti biti čez kak mesec zelo žal.
Počakaj raje da se DOBRO spoznata, se pravi, počakaj vsaj kak mesec, nato se preselita skupaj če se vam zsi da sta en za drugega.
Tut moj je imel neke fiks ideje po dveh mesecih zveze da bi lahko zarad enih obveznosti živela pri njemu doma, ampak nism šla, niti mi je žal da nism šla, takrat nism niti pomislila da bi šla, ker se mi je zdelo prehitro.
Še zdej ko ga res dobro poznam ne bi šla živet z njim, ker vsak ima svoje obveznosti na različnih koncih SLO in da bi živela pri njemu mi ne bi ugajalo, čeprav ime ločen vhod... Enkrat bova že živela na svojem, daleč od mojih in njegovih, pa se z mojimi zelo dobro razumem, da ne bo pomote...
Skratka, premisli še enkrat ali se je res tako pametno preselit k frišnemu tipu v katerega si verjetno zatrapana do amena in se ti zdi da bo svet se obrnil na glavo če ne bota takoj preživljala vseh 24 ur skupi...
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 06. Avg. 2010 11:43

Jaz pa sem se po pol leta (oziroma še manj) preselila v njegov del stanovanja oziroma mansardo, pa mi ni žal da sem se. Takrat sem delala in hodila na fax v tistem kraju in ker je bila ravno zima, mi je bilo veliko lažje, kot se vsaki dan voziti. Na svoje nisva šla, ker nama ne bi finančno zneslo, oziroma bi ves denar zdajala za najemnino in nama ne bi kaj dosti ostajalo. Po enem letu in nekaj malega sva se preselila na svoje, ker je meni dopizdilo živeti z njegovo materjo, in zdaj sva že več kot pol leta tukaj. Nikoli se mi ni zdelo da je zveza kaj bolj na udaru, ker živiva skupaj.
Tako da, v končni fazi, kaj pa imaš za zgubit, če se ne obnese, še vedno lahko greš nazaj domov.
Houd de wereld tegen
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 06. Avg. 2010 13:13

Nekih pravil ni... go for it...

...edin kar bi mene zmotil je to (pa ubistvu poudarim, da se me sploh ne tiče) - vse preveč razumsko mi deluje (razbrano iz par postov)... kaj pa čustva štimajo? sex je fantastičen? si nora nanj?... al v vsem skup vidiš samo nek progres v lajfu (misliš, da je že čas, da greš na svoje imaš družino, pa vidiš priložnost)...
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 06. Avg. 2010 13:32

Tadeka napisal/-a:v glavnem je tako, da me pac ze posteno motijo malenkosti, da mi pri 27ih nekdo govori kako naj imam zlozene cunje, pa zakaj dam sok na pult in ne na polico, itn... Hocem se ze osamosvojiti. Drugace pa fant sam zivi, stroske bova pa pokrivala pol pol. Preselila se bom zagotovo, zato me zanimajo vase izkusnje kako se je med dvema izslo, ki sta se tako kmalu skupaj preselila, ker upam da nama rata, ker se enega razhoda ne bi prezivela. Pa tut otroke bi ze pocas rada imela.


A pa misliš, da pri fantu ne bo nobenega prilagajanja, da bo vse tako kot boš ti rekla. Vse boš lahko postavila tam kamor boš ti hotla? Po njegovo ne bo nič? Se mi zdi, da boš težko našla izkušnje punc, ki so se po 7 dneh preselile k fantu, ker se mi zdi, da jih ni. Ne bi preživela razhoda-to mi je že dovolj tehten razlog zakaj se še ne preseliti. Razmišljanje o otrocih po 7dnevni vezi se mi tudi ne zdi zrelo.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Avg. 2010 14:26

orhideja1 napisal/-a:
Tadeka napisal/-a:v glavnem je tako, da me pac ze posteno motijo malenkosti, da mi pri 27ih nekdo govori kako naj imam zlozene cunje, pa zakaj dam sok na pult in ne na polico, itn... Hocem se ze osamosvojiti.....


A pa misliš, da pri fantu ne bo nobenega prilagajanja, da bo vse tako kot boš ti rekla. Vse boš lahko postavila tam kamor boš ti hotla? Po njegovo ne bo nič?....


Jaz se tudi kar strinjam z orhidejo. Tudi pri njemu se bos mogla prilagajati...oba se bosta mogla. Prilagajati, sklepati kompromise ipd.
Nenazadnje je pa flet tudi njegov....tako da...ce lih nima tiste filozofije ''moje je tvoje'' (kar tezko da jo bo imel po 7 dneh veze), bos pomoje tudi mogla malo gledat kaj delas.
...pa da slucajno tukaj ne gre za bolj razumsko odlocitev? Bi rekla da ja....ti k njemu zato da se osamosvojis in gres na svoje, on tebe k sebi zato da mu bos cistila, prala in likala. To je pac ena od opcij, zakaj sta se zato odlocila. Hvala bogu, ce to ni res!!!!

Sicer pa bos videla....lahko bo vse super fino fajn :razz:.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 08. Avg. 2010 18:18

Ni nekih pravil. Morda se sliši hitro, kakor za koga. Ko si v takšni situaciji, verjetno drugače razmišljaš, oz. ne razmišljaš veliko, ampak enostavno spakiraš in greš... Morda uspe, morda ne-kakor je že bilo povedano. Dejstvo je, da ni nobenega pravila, po kakšnem času se seliti skupaj, da bo zagotovo uspelo. Ampak bolj pomembno je, če oba vesta kaj hočeta, znata sklepati kompromise, se prilagajati, pa naj bo to po nekaj dnevih/mesecih ali pa nekaj letih. Glavno je, da obema ustreza.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 08. Avg. 2010 19:49

čuftika napisal/-a:Kdo pa pravi da moreš 2 leti hodit na pijače, po 5-ih letih se vseit skupi? Od kod ti take ideje? 2 leti kofetkanja je veliko preveč...


Mene pa zanima od kod vam ideja, da če se ne vseliš skupaj, da samo kofetkaš? Js sm s fantom skupaj 3 leta in pol, pa nisva vseljena skupaj pa to zdej ne pomeni, da greva samo 4krat na teden skupaj na kofe, pa v petek zvečer skup u diskoteko?
Hodit z nekom samo na kavice al pa vselit se skupaj nista dve edini možnosti na tem svetu..

Drugač se pa js za nič na svetu ne bi selila k nekomu, s katerim sem skupaj par dni.. in če bi mi to predlagal, bi se verjetno zamislila, kakšno "pijavko" sem dobila.. seveda to sem jaz, ti si se že odločila.. tako da SREČNO!
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Avg. 2010 21:30

Ce bi se meni to zgodilo, bi se verjetno najprej vprasala....kje se tisti razlog, zakaj bi se naj skupaj vselila tako kmalu? Verjetno je odgovor cisto prakticne narave, saj tukaj po parih dneh ne morejo biti vpletena neka jaka custva in podobno...
Uporabniški avatar
neenchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 3. 2. 2005
Kraj: nekje med oblaki

Neprebrana objavaNapisal/-a neenchy » 09. Avg. 2010 7:22

no mo jprimer je pa tak, da sva se zmojim skupaj preselila po dveh mesecih (prej sva bila kolega dve leti, poznala sem kolege, smo se skupaj, družili), situacija je bila pa tak, da sm js iskala stanovanje pa hotela it na svoje zaradi štale doma, in sva enkrat sedela na pijački in se pogovarjala, če pozna koga ki bi stanovanje oddajal, pa on predlaga da bi on šel z mano živet, v času iskanja, sem bila pol pri njemu doma, zdej sva skupi pa mal manj kot 6 let ( z vzponi in padci, kot v vsaki zvezi), počas načrtujeva poroko, bebiko... tk da pri nama mislim, da se je obneslo.... in ni mi žal... aja stara sem pa 27 on pa 29 .... :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]