Preživljanje prostega časa s partnerjem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 06. Sep. 2009 18:37

Dans sva bla skupi cel dan, kakopak, saj je nedelja, hehe :D ...
Skupen zajtrk, kavica na soncku pred hišo, potem sva pripravila stvari za kosilo, ki je bil v bistvu piknik, to se je potem zavleklo do poznega popoldneva, nato sva skupi pospravla, listala katalog od Ikee, komentirala, izbirala.. zdej me pa že čaka v postelji, :twisted:
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 07. Sep. 2009 6:13

Včeraj sva oba dopoldne delala,potem sva šla na pico z njegovimi starši,kasneje do mojih staršev pa pogledat mojga bodočega kužija hehe...Pol sva šla po malico zame za danes pa domov...Sem ga po glavi obrila,jst sm šla pod tuš pol sva pa mal počivala pa gledala tv pa ajat :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 07. Sep. 2009 15:30

Učeraj sva samo uživala, cel dan jedla in gledala TV, zvečer sva šla pa mal rolat do enga kolega in počvekat, nato skupen tuš in ZzzzZZZZzzz.

Danes sva pa šele prišla domov iz dela, jst malo prej (in sem pojedla kr vrečko smokijev + juice), on si pa zdej testenine pripravlja. :D Pol pa vrjetno mal dol uležt, pa na sprehod...
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 07. Sep. 2009 20:30

hmm..po dolgem času ena nedelja fraj...zjutraj nakup čeveljčkov za tamalo...pa malo na tržnico...pa k mojim na kofe...pa kosilo...sprehod in hranjenje račk...pa odhod nazaj k mamici..in ko sva ostala sama..sva šla oprat avto in na mini sprehod...
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 10. Sep. 2009 18:27

V soboto sva šla malo zapravljat po trgovinah. Zvečer pa še v kino.
V nedeljo sem bila pri njemu doma. Pekli smo čevapčiče,... popoldan sva šla na sprehod, zvečer pa na eno fejst večerjo.
Potem ga nisem videla do danes. Danes pa samo toliko, da sem ga odpeljala do avtomehanika, ko je šel po avto.
kk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 13. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kk » 13. Sep. 2009 15:29

pa vse kr zgori naštet, drgač pa se da zment d enkrt na mesc edn od naju pripravi en reees spešl dan pa organizira kva se bo počel ipd. :)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Sep. 2009 20:24

To se mi zdi pa zelo dobra ideja.
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 15. Sep. 2009 6:57

Midva sva v nedeljo šla najprej na vročo čokolado. Potem na en dolg sprehod. Zvečer pa na pico in solato.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 18. Sep. 2009 21:23

Hmmm pri nama je itk tko da nisva vsak vikend skupaj, ker on tut med vikendi kdaj dela, ko pa ga preživljava skupej greva pa na kšn sprehod, kšno kavico spijeva al pa greva na kavo sama al z družbo, sva pri njegovih tastarih mal al pa pri mojih, ko je plača greva mal po štacunah itd....
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 20. Sep. 2009 14:40

Včeraj sva cel dan pobirala sadje pri njegovih.
Danes pa greva zvečer najprej na večerjo nato pa v kino.
Uporabniški avatar
Pyrexia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 9. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pyrexia » 21. Sep. 2009 11:55

Midva tudi živiva skupaj, zato sva, razen tistih 8-9 ur na dan, ko sva v službi, nonstop skupaj.

Med tednom rutina: zjutraj se skupaj odpeljeva v službo, po službi (večinoma skupaj) skuhava kosilo, po kosilu pospraviva in greva bodisi počivat, bodisi v trgovino ali naredit še kaj za službo,... Poleti sva po službi šla na turo z biciklom, sicer pa grem jaz zvečer tečt, moj pa na orbitrek. Včasih greva s prijatelji na kaki bowling ali pijačko.

Med vikendi:
- poleti celodnevne ture z biciklom
- poleti skoraj vsaki vikend na morju
- redkeje kaki obiski prijateljev
- na kosilo ponavadi med vikendi pridejo moji starši in pol dneva preživimo skupaj

Splošno: V kino ne hodiva, v gostilne ne hodiva (razen redkih priložnosti). Najraje si doma zvečer pogledava kaki filmček, kako tekmo in v objemu zaspiva :)
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 10. Okt. 2009 22:23

Najprej sva šla nekam na pijačo, potem pa še v eno restavracijo na pico in grško solato. Jutri greva v kino in potem na večerjo.
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 11. Okt. 2009 18:23

hmmm...če bi jst mel partnerko bi jo povabu na eno turo s kolesom ob bohinjskem jezeru....pa bi se tm na eno zeleno polje ulegu pa se crkljau :D al pa manjši pikniček z lepim razgledom na jezero ....ja...ja...ja...dream on EMAN :(
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 12. Okt. 2009 20:21

-----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 16:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 14. Okt. 2009 15:14

Moj je v službi, tko da sem trenutno sama. Drugač gremo na sprehod, včasih vn na kosilo, kino, prijateljima na obisk ali pa doma počivamo.
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov