Preživljanje prostega časa s partnerjem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 31. Avg. 2009 21:26

Jst bi včasih TV ven vrgla že ob kakem večeru, ko že itak pogledava kak film, dva al pa kako oddajo. In pol men ne paše na kavču zaspat pa bi šla u postlo, njemu se še ne da, men pa sami ni za it... In je že problem. :D

Ga morem pa pohvalit, ker me takrat ko vseeno zaspim na sedežni lepo pobaše in me nese u postlo, mmmmm. :cool: Se učasih kr nardim, da spim, če se mi ne da na noge. LOL.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 31. Avg. 2009 21:50

Foxy-lady napisal/-a:Sploh ne vem, kako ga naj kam spravim. Samo v službo gre in doma je, da bi kam šla se izgovarja, da ni denarja. Ko rečem, da jaz imam denar, je naslednji izgovor, da mi ni treba vse zapraviti, če si želim v prihodnje kupiti avto. Ko rečem, da bi lahko šla v kino, reče, da je to brezveze, ker to lahko delava doma. Vedno najde neke izgovore, komaj ga spravim na sprehod.


Moj je tudi podoben kar se tega tiče. Večkrat mu rečem, če kam greva, ko pa sva oba frej, pa njemu po navadi najbolj odgovarja, da sva doma, pri njem ali pri meni in gledava tv. Potem pa rečem, če greva na sprehod, pa se mu ne da...včasih rečem, če se kam zapeljeva na pijačo, pa mu je to brez veze...no, po navadi potem dolgo časa težim, tako da ga spravim kam ven. Njemu zelo odgovarja, da je doma, jest pa rada kam grem, ko sem frej in sem lahko z njim.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 01. Sep. 2009 0:23

^^ brez zamere, ampak kaj pa delate s takimi pasivnimi tipi? saj se meni tudi včasih kam ne da, ampak da bi bla pa 3 dni zaporedoma samo pred tv-jem...
tudi kolesarjenje nič ne stane. ali pa obisk (razen par centov da pokličeš koga). mislim izgovorov "še pa još". dobre ste da to prenašate.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 01. Sep. 2009 8:25

claire napisal/-a:^^ brez zamere, ampak kaj pa delate s takimi pasivnimi tipi? saj se meni tudi včasih kam ne da, ampak da bi bla pa 3 dni zaporedoma samo pred tv-jem...
tudi kolesarjenje nič ne stane. ali pa obisk (razen par centov da pokličeš koga). mislim izgovorov "še pa još". dobre ste da to prenašate.


Ja, jest prenašam brez težav, ker mi ga ponavadi vedno rata prepričat, da kam greva...greva na bled, al pa h kakšnemu drugemu jezeru in se mava super..greva na morje ali pa kam na pijačo...pa se kam zapeljeva pa greva na sprehod, pa po nakupih pa v kino...samo pravim, da velikokrat pa zajamra, ko je potrebno kam iti, ker pravi, da se mu ne da in da je rad doma. Moj lenuh :wink:
MsN

Neprebrana objavaNapisal/-a MsN » 01. Sep. 2009 11:33

*lilica*, ti pa znaš zagovarjati tipa :D V prvem postu jamraš, kakšen da je in ga moraš prisiliti v dejavnosti, ki niso v bližini tv-ja, potem pa govoriš o morju, Bledu in pijačah. Odloči se :D
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 01. Sep. 2009 11:41

slabo beres. je ze prej napisala:

*lilica* napisal/-a: no, po navadi potem dolgo časa težim, tako da ga spravim kam ven.
MsN

Neprebrana objavaNapisal/-a MsN » 01. Sep. 2009 12:12

red_rose napisal/-a:slabo beres. je ze prej napisala:

*lilica* napisal/-a: no, po navadi potem dolgo časa težim, tako da ga spravim kam ven.


Ja no, a ni to brezveze? Ker potem gre samo zato, da ona neha težit :?
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 02. Sep. 2009 11:43

MsN napisal/-a:
red_rose napisal/-a:slabo beres. je ze prej napisala:

*lilica* napisal/-a: no, po navadi potem dolgo časa težim, tako da ga spravim kam ven.


Ja no, a ni to brezveze? Ker potem gre samo zato, da ona neha težit :?


Ja, res najbrž gre zato, da jest neham težit in večkrat mu povem, da bi rada, da se tud on spomni, da bi kam šla. Ampak hotla sem rečt, da vedno ko pa greva, se mava pa super.
Samo mal se morm pomatrat, da ga spravim kam.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 02. Sep. 2009 15:48

Raje napišite kaj ste danes/včeraj delale s partnerjem. :P

Midva sva včeraj šla skupaj jest v McDonalds, zvečer sva šla pa tečt oz. bolj na sprehod in vmes čvekala o miljon stvareh. Drugače sva bla pa doma, za računalnikom in podobno. Danes pa on dlje dela, tako da bova šele zvečer skupaj, najprej bova nekaj pojedla, potem pa tut kak sprehod in vodoraven položaj. :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 02. Sep. 2009 15:53

Mi2 sva pa včeraj šla dopoldne po darilo za njegovega očeta v BTC,pa tko mal okol....sva mu šla čestitat,jst sm še ostala doma,moj je šou delat,pol sem šla peš v službo,delala do 21h pa domov!Mal sva po netu gledala za stanovanja pa eetaq un njegov avto net hehe...on je šou spat,jst sm pa Dosjeje x gledala :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 02. Sep. 2009 16:28

Šla sva na kavo :D
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Sep. 2009 16:36

Zadnjih nekaj dni se vidiva le po 1 urco na dan, ker ima on nočne, čez dan pa pomaga kolegu stanovanje rihtat (komaj čakam da bo konc :D). V tej urci sva pa večinoma pri meni, si izpoveva kar nama leži na duši, spijeva kakšno ledeno kavo, in to je to.
Bo kmal kej bolj zanimivega :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 03. Sep. 2009 13:46

Moj danes dela do 4ih, potem greva pa najbrž plavat za kako uro, potem pa na kosilo/oz že skor večerjo :wink: . Zvečer bomo imeli pa s sostanovalci "vselitveno praznovanje". :P
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 03. Sep. 2009 14:08

Midva pa danes prideva domov, pojeva kosilo, potem pa v trgovino plačat nek predračun.Potem si boma še pa mal očke spočila v trgovinah s pohištvom pa še dodatne lušte naredla.....mmmm.... :P cant wait.. :)
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 06. Sep. 2009 17:56

vceri...nic pametnega :D danes, sva bla na kosilu v kitajski, zvecer greva pa na sprehod v mesto in na tortico. oba mama velik dela in pac ni casa za kake hude aktivnosti =)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]