Preživljanje prostega časa s partnerjem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 30. Avg. 2009 15:50

Dans sva cel dan skupaj (uradno najin prvi skupni dan v študentskem stanovanju :D ); ko sva se spravla iz postelje, sva šla kuhat kosilo (oz jaz sem kuhala, on je pa asistiral in pametoval zdraven :razz: ) Potem sva šla nakupit nekej stvari za v stanovanje in na pijačo s kolegom in njegovo punco.
Ko sva prišla domov sva si vzela mal frej, mal sva poslušala musko, in si naredila za jest. potem pa vsak za svojo mizo učit. (ja, jaz sem zdej "učim" :P )
Kasneje greva pa še tečt če se nama bo dalo in če ne bo prevroče.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 30. Avg. 2009 22:20

usak vikend je kej, pa usak dan med tednom tut :D prou ne spomnm s enobenga vikenda v zadnjih 3 mescih da bi res uno bla doma, na izi večer, čeprou bi kr sedu, priznam hehe
recmo čez teden: greva u shopping, kej kam pelat z avtom pa pol na krajši trip, na pijačko
vikend: greva kam jest, kino, bohinj, bled, morje, srfat, bowling, pit, žurat, rolat, kolesart, do njegove mame, žurat,kšn jezero,piknike, bdayi,lunapark,bazen..in še in šeee

zdj recimo u soboto sva šla u shopping za njihov auto show (za punce oblečt) pa pol je klicu kolega, sva šla na pijačko, po tem smo naročl pico in žrl pr njemu k je biu home alone :D in gledam film, pol so še pršl kolegi pač muska,zajebancija, smehi in pol hotl na koktejle z extra mericam :P v centr do kolegice in ni delala,šli na umeka in blo noroooo, srečala tm kolegico, je hotla da gremo skp na big foot mamo u logatc, sam smo kr tm se zabarikadiral

pol dons pa uff, bl familjarno use :D šli na krst, oz. mi2 standardno zamudila in sva s eodpravla v tle vaški lokal na kavo lol k je blo konc krsta sva uletela k da sva tm že skos bla prisotna, se pofotkal, šli jest u gostilno mnjamiiii, potem je biu tle v našm kraju en tak spešl dan, s eje jedl, pil, srečolov, ansambl..in sva šla pogledat skp z bratom pa še enimi mulčki, pokupl ene par srečk in zadel hladilno trobo woow to k si je moj želu :D pa eno hudo polo majčko pa tko :)) k je on šu se dobit s kolegi k so pol špilal monopoli pa pil (lol) sm šla jz do kolegice in sva šle na fuul doug sprehod, valda, smehi,tračke..u lokal raj nisva zavile ker vem kam to pele, deci an deci=litr vina lol..pa šle do nje, neki fotkice čekirale od zadnje pijanice xD ji pošlihtala antivirus in pol šla s kolesom po brrrrr mrazu domou =)

uf, se kr razpisala recimo=)
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 31. Avg. 2009 8:02

Midva sva v soboto šla ven na pijačo.
Včeraj smo šli v živalski vrt in potem še na sladoled.

Čez teden ne hodimo ven.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 31. Avg. 2009 10:14

Živiva skupaj.
Sva pa imela podaljšan vikend in sva šla v moje kraje. V soboto sva šla na sejem AGRA.
Včeraj ko pa sva se vračala domov, sva se spotama ustavila v Ljubljani pri babici. Šla na kosilo. Potem sva šla s psoma na sprehod in reševat ribe in skoraj suhega kala in jih nesla domov.
(s)mej se
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 31. Avg. 2009 11:14

Midva sva bila včeraj popoldan na Bledu. Sva šla malo okrog jezera, nato pa še na kremšnito. Zvečer sva šla potem še na ocvrt sir s tatarsko in solato.

V soboto sem bila zunaj s kolegicami na parih pijačkah.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 31. Avg. 2009 15:28

Ta vikend sva bla lepo na kosilu, pr men doma. Drugače sva šla pa gledat monokomedijo "Čefurji, raus!", pa na pijačko, pico,... Malo pred TVjem, malo v postelji ( :twisted: )...

Nasplošno kr veliko hodiva okrog in uživava. Čez tedn npr. po delu skupaj nekam ven jest (nasplošno malokrat kuhava doma), pa pol domov malo poležat, pol pa na kak sprehod,... Včasih pa leživa tudi cel dan. :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Avg. 2009 16:42

- :)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 18:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
powerpuf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 11. 5. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a powerpuf » 31. Avg. 2009 17:30

bil je pri meni od petka, res po dolgem času in sva bolj zabušavala:)
en dan sva šla na bled s prijatelji, potem pogledala kakšen film, naredila palačinke, tortilije in zdaj se še vozi proti mb nazaj domov:)
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 31. Avg. 2009 17:45

dans se bova vidla šele čez kakšno uro, ker je moral službeno nekam na teren, tko da ga pred 20. uro ne bo doma; pol bova skupi kej pojedla, se pogovarjala, vmes sva se itak dans že 3x slišala tko za minutko ali dve, ampak mi ful manjka, tko da pomoje pol, k pride domov, bova šla še na WC skupi, da si vse poveva, LOL :lol:
Pa zvečer mi je najboljš, k se uleževa v posteljo in imava še lučko odprto in se še vse živo meniva, ker nimava TV-ja v sobi in ga tud drugje ne gledava, nama ostane ful časa za pogoavrjanje in mi je to ful všeč :)
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 31. Avg. 2009 17:50

^^ Ej to sem pa tut jst takoj rekla - nema TV u spalnici! Če ne bi zaneslo njega, bi pa mene. Še laptopi u postli so hudič. :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 31. Avg. 2009 17:55

A vidva tud pestujeta vsak svojga, hahaha :oops: ? Priznam, da midva tud občasno... :x
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 31. Avg. 2009 18:11

Midva živima skupaj.
Čez vikend sva bila pri naših doma, skoz neki dogajal..
Danes popoldan sva prisla domov iz sluzbe, pojedla kosilo..On se je malce ulegel, js sm pa mal knjigo odprla..
Zdjle sva vsak na svojem compu..
Mogoče bo sledil kakšen sprehod ali ogled filma...
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 31. Avg. 2009 19:09

renatka_ napisal/-a:^^ Ej to sem pa tut jst takoj rekla - nema TV u spalnici! Če ne bi zaneslo njega, bi pa mene. Še laptopi u postli so hudič. :D



hahaha to je fuul hudič.sploh žvečer, k se usedeš dol po celm dnevu,mau sprostiš,čekiraš mejl,drug gleda kej tv, se kej pomečkaš, in če si že tko čis tubit hitr dol padeš inzaspiš lol ponavad je tko da je moj tist k ga hitrej zmanka jz pa pol na netu visim in nabijam ure...včasih se pa tut zgodi, da jz padem dol,pol pa on men teži še celo noč doklr nemore zaspat jz pa pizdim v spanju :lol: tko da ja TV je hudič!
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 31. Avg. 2009 19:16

Joj jst si pa ne predstavljam brez tvja bit sploh...Niti k grem spat,nujno ga morm gledat pred spanjem,sj je lepo tko,če ga nimata pa se pogovarjata pa tko mal na komp itd.Sam jst ne bi mogla pomoje nevem :roll:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 31. Avg. 2009 19:26

Ma jst res skoraj nič ne gledam TV-ja; slučajo pogledam, če lih odprem pa naletim na kako fajn nanizanko, kot mogoče 1x na mesec Grey's anatomy :D
Sej zato pa tolk več na naetu previsim :oops:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov