Preživljanje prostega časa s partnerjem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Jun. 2010 20:17

Vsaka stvar, ki jo partnerja počneta lahko postane rutinska in dolgočasna, če si nimata nič pametnega za povedat in ne znata komunicirat.. kako so nekaterim lahko še tko rutinski sprehodi v hribe všeč? če je vedno en in isti hrib, ena in ista pot? Ja partnerja nista boring as hell pa se zadeva uravnoteži. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Jun. 2010 20:28

^^ Ampak če rata rutinska že na začetku veze, je pa spet drugo.

Js sm tud antišportnik, pa mi ni problem igrat badminton, tenis, jit s kanuji na reko, magari igrat odbojko (res da nič od tega ne počnem dobro, ampak itak nisem na tekmovanju in bolj ko zajebem bolj se nasmejiva), na sprehod, plavat na morje, tud plesat (ampak tega žal fant ne mara). Ali pa kak piknik v magari kakšnem parku. Tudi bowling, žurke s kolegi, zabijanje večera pri kakšnem kolegu, ki je sam doma ob kakšni flaši vina in igranju taroka, do večerov, ko sva sama ob filmu in martiniju, itd... Potem so še skupna potovanja, koncerti, veselice, itd...

Miljon stvari je za počet, če le hočeš in ne iščeš le izgovore.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
1sneguljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 6. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 1sneguljčica » 20. Jun. 2010 20:46

sleepyheadgirl napisal/-a:ja samo ti praviš da ti je fajn ona se pa pritožuje. sicer pa jaz nisem tu da bi sodila, vsak naj si sam postelje tako kot njemu paše, mene je samo zmotilo, da si želi početi novih stvari vendar za vsako stvar najde izgovor. pa naj bo to denar, antišportnik ali pa čiste nekaj tretjega!


Jaz se nič ne pritožujem, da mi je dolgočasno, ampak da je že kar rutina. Če mi kino ne bi odgovarjal, ne bi hodila. Ampak zgleda pa vse enolično.
Ni problem denar za en večer plesa, bil pa bi problem, če bi se začela aktivno ukvarjat s tem. Kakor tudi čas.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 20. Jun. 2010 20:51

*mala* Zakaj nekaj kar rad počneš ne bi smela bit rutina? Jaz isto kot je rekla Evelyn poznam ljudi, ki leta ali celo desetletja rinejo na hrib dan za dnev.

Ljudje smo si različni. Meni bi bilo pa dolgočasno it s kanuji na reko, igrat odbojko, pitje martinija, ki ga ne maram,...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 20. Jun. 2010 21:01

A vožnja s kanujem bi se ti res zdela dolgočasna, a tu nasprotuješ zaradi nasprotovanja samega?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Jun. 2010 21:01

No, js pa ne maram v hribe hodt:P

Razumem, da nekaj postane rutina po parih letih veze, da je pa že na začetku se mi pač zdi dolgočasno (povdarek: se MI zdi dolgočasno, torej je to moje mnenje in ne vem zakaj ti ne da miru), še posebno ker je to pijača- kino-crkljanje.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 20. Jun. 2010 21:06

jullia_ napisal/-a:A vožnja s kanujem bi se ti res zdela dolgočasna, a tu nasprotuješ zaradi nasprotovanja samega?


Res dolgočasna. Vedno govorim tako kot mislim, doživljam. Nikomur nimam namena nasprotovati tukaj, če tako ne mislim.

:knuddel:
Uporabniški avatar
mala-anchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 14. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala-anchy » 20. Jun. 2010 21:06

1sneguljčica napisal/-a:Ni problem denar za en večer plesa, bil pa bi problem, če bi se začela aktivno ukvarjat s tem. Kakor tudi čas.


ja pa saj ti ni treba iti sedaj v profesionalne vode...
parkrat gresta na tečaj, potem pa ven plesat, pa se ne porabi niti toliko kot za tečaj, pa še ni vama treba iti vsak teden, ko vama pač zapaše...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 20. Jun. 2010 21:11

*mala* napisal/-a:Razumem, da nekaj postane rutina po parih letih veze, da je pa že na začetku se mi pač zdi dolgočasno (povdarek: se MI zdi dolgočasno, torej je to moje mnenje in ne vem zakaj ti ne da miru), še posebno ker je to pijača- kino-crkljanje.


Meni je pa manj rutina, če to počneš en mesec kot pa 10 let.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Jun. 2010 21:12

^^ Bite me :P

mala-anchy- Sej že čakam naslednji izgovor :lach:

Še neki: vidta se 3 ure, od tega 1.5-2.5 ure preživita v kinu, kjer sploh ni nobenega pogovora, nobenega stika (razen če se napol dol dajeta). To se mi ne zdi ravno kvalitetno preživet čas s partnerje s katerim šele dobro začenjaš zvezo in ga spoznavaš.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 20. Jun. 2010 21:15

^^Potem pa najbolje, da se gresta v avto dol dajat, ker na bowlingu tud ni nobenega stika.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Jun. 2010 21:17

^^vsaj pogovarjaš se lahko. In nasmejiš. :D
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 20. Jun. 2010 21:20

purple_rain napisal/-a:^^vsaj pogovarjaš se lahko. In nasmejiš. :D


Ampak v drugi temi pa berem, da to ni normalno :nixweiss:
Sicer ne vem zakaj ne bi bilo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Jun. 2010 21:20

To je to. Pogovarjaš se lahko. Nasmejiš, pohecaš. Ne vem kaj v kinu počnete, ampak js ponavadi jem svoje kokice in gledam film, en lupček pred filmom in to je to.

Nisem marjancax, da bi skoz v avtu seksala :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Jun. 2010 21:22

sanjaanja napisal/-a:
purple_rain napisal/-a:^^vsaj pogovarjaš se lahko. In nasmejiš. :D


Ampak v drugi temi pa berem, da to ni normalno :nixweiss:
Sicer ne vem zakaj ne bi bilo.
Kaj ni normalno, se pogovarjat in hecat? :gruebel:
(aja, mogoče je zmeda - jz sem odgovarjala na del, kjer si predlagala bowling in NE sex v avtu..čeprav tud pri slednjem se lahko več pogovoriš in nasmejiš kot med filmom v kinu :D)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov