Preživljanje prostega časa s partnerjem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 20. Jun. 2010 21:22

No ravno na to temo sem ciljala. Torej, če sexaš ni prav, če si v kinu ni prav. Kaj je potem prav?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 20. Jun. 2010 21:24

Po Aristotlu je vse prav, dokler je v mejah normale. Saj nihče ne kritizira kina kot takega. Ampak to, da greš pa vsakič, ko se dobiš s fantom v kino, je pa nekoliko neproduktivno z vidika spoznavanja novega fanta.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 20. Jun. 2010 21:26

Ne vem jaz, če je to vsakič. Zelo dvomim. Pomoje je mislila precej krat, ali pa mogoče zadnje 3 zmenke vedno. Ne vem, same vodimo debato.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 20. Jun. 2010 23:33

meni je na začetku veze partner dovolj in so mi vse stvari, ki mi odvračajo pozornost odveč :) s tem hočem povedat da raje večer preživim z njim recimo na terasi in čvekam o preteklem tednu, dnevu, željah, načrtih, idejah ipd.. je pa res da smo si ljudje zelo različni. enim rutina paše, drugim pa sploh ne... potem pa so recimo kake večerje, izleti, žuri, večeri pri kakih prijateljih (mojih, njegovih...)
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 13. Jul. 2012 13:22

malo OFF topic: ena je napisala da se ne splaca v kino hodit, ker ze kokice stanejo celo bogastvo...am...mi2 grema kr dostkrat, s tem, da na torek ali ponedeljek (2 karti za ceno 1), pa kokice si kupima prej v trgovini, pa ne pridejo nikol cez 1,5€ +pijaca okrog 0,5€ na vsakega :) ce ne ravno dezuje, grema pes do kina, pa se za bencin ne zapravima nic.
I am not an enigma, just a contradiction!
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 13. Jul. 2012 14:53

Hehe se strinjam! Vse se da lepo zrihtat, če se hoče :D
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 13. Jul. 2012 15:02

prinzessin napisal/-a:malo OFF topic: ena je napisala da se ne splaca v kino hodit, ker ze kokice stanejo celo bogastvo...am...mi2 grema kr dostkrat, s tem, da na torek ali ponedeljek (2 karti za ceno 1), pa kokice si kupima prej v trgovini, pa ne pridejo nikol cez 1,5€ +pijaca okrog 0,5€ na vsakega :) ce ne ravno dezuje, grema pes do kina, pa se za bencin ne zapravima nic.


A pa dovolijo vnos hrane in pijače od drugod? :o V Koloseju so že nekaj časa baje precej natančni, tudi iz McDonald's-a, ki je v isti stavbi, ne dovolijo več prigrizkov ali pijač :) No, razen če daš zadeve v nahrbtnik, tako natančno mogoče ne pregledujejo :D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 13. Jul. 2012 15:49

najine aktivnosti v prostem času obvezno vsebujejo: vsaj eno uro teka, sprehod s psom, sprehod brez psa.

ostalo pa odvisno od dneva.. al grema po mestu, v šoping, pečema pecivo, igrama igerce, karte, grema ven s kolegi + športne aktivnosti (basket, fitnes, delo okrog hiše itd.), zvečer pa paše kak film, če ne pristanema spet pri igercah :)

drugače pa ne razumem kolegov ki pravijo da po cele popoldneve preživijo v postelji ali/in gledajo film. te jim že ustreza, vem samo da sama ziher nisem tak tip človeka :)
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 05. Avg. 2012 0:17

Midva sva se koncno sprijaznila da sva si precej razlicna. Tako da koo greva tekat na kaksnih 10 km sem jaz pobudnik. Ali za hribe, kolesarjenje in podobno. Za kaksno druzenje v druzbi pa bolj on ker sem jaz introvert. Ampak so zadnje case prav kul ljudje okrog. Ziviva res blizu tako da sva skoraj stalno skupaj. Kuhava. Od skupnih hobijev plezava, se potapljava in se uciva kvantno mehaniko na courseri. Delava oba preko neta, sicer popolnoma razlicne stvari, ampak sva v isti sobi ko to pocneva kar je kul. V kino greva gledat ponavadi le stripovske junake, ceprav meni so bolj vsec marvelovi njemu pa dc. Ja pa sobo porisujeva. Tv sva imela, ga razsraufala in pokvarila. Vsakih toliko imava dan ko ne pocneva nic.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 06. Avg. 2012 9:28

prinzessin napisal/-a:malo OFF topic: ena je napisala da se ne splaca v kino hodit, ker ze kokice stanejo celo bogastvo...am...mi2 grema kr dostkrat, s tem, da na torek ali ponedeljek (2 karti za ceno 1), pa kokice si kupima prej v trgovini, pa ne pridejo nikol cez 1,5€ +pijaca okrog 0,5€ na vsakega :) ce ne ravno dezuje, grema pes do kina, pa se za bencin ne zapravima nic.


1+
ja, to so totalno neiznajdljivi pari. najboljši zmenki so itak praktično zastonj. ali vsaj enkrat bolj poceni kot kalorična večerja v neki gostilni kot da smo stari 40+. res, ne razumem parov, ki vsak teden gredo namesto nekam na izlet, na večerjo (dobro, tu pa tam, ne pa da je to konstantno). in tu se njihova domišljija skupnega preživljanja prostega časa konča. za vse ostalo je milijon izgovorov. :roll:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Avg. 2012 19:47

midva sva itak bolj ali manj skozi skupaj, ker oba delava bolj ali manj od doma, tako da tičiva skupaj 24/24. ampak si dava mir.

včasih se pač skupaj dolgočasiva, se nama pa da počet precej stvari, ki pa so take brezvezne, vsakdanje. rada kuhava zase in za frende, rada greva h komu na večerjo in druženje, rada greva na kak drink in muziko s frendi, skupaj žurava, greva za kak dan ali dva do mojih ali njegovih, včasih na kak izlet, po mestu na sprehod, na kak festival. v tivoli ležat na dekico in oblake gledat, milijon je zadev, ki jih lahko počneš skupaj.

če pa res ne vevakaj bi sama s sabo (čeprav se meni tozares zelo redko zgodi, ker mam 1001 stvar, ki bi jo rada naredila, se jo naučila, probala, narisala, zašila) , potem se z mačko igrava :P

predvsem se mi zdi pomembno, da skupno druženje ni prisilno in da nimaš občutka, da pa zdej morešneki ful nevem kaj počet, samo zato ker si skupaj. meni se v prvi vrsti zdi pomembno, da s svojim fantom lahko počnem nič in se imam pri tem čisto fajn.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]