Pozabil na punco

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kadar sem v zvezi flirtam z drugimi?

nikoli
23
36%
da
17
27%
odvisno kako resna je zveza
24
38%
Skupaj glasov : 64

Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 03. Apr. 2007 14:54

Dvomim da bos dojela poanto, ker preprosto to ni zate.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 03. Apr. 2007 16:18

¤tea¤ napisal/-a:Mi lahko kdo razloži to Friends With Benefits (stupid me) ... kašna so kle pravila, pač maš punco pa to, al to pa flirtaš z usemi ...

Friends with benefits pomeni, da sta dva (punca in fant ponavadi) prijatelja, ponavadi ne kaj preveč zaupna in hkrati seksata. Ni nobenih dating pravil, nobenih obvez. Lahko si še s komerkoli drugim, če si zaželiš. Ko pa pač hočeš seksat pa pokličeš tega frenda in to je to. Nobenih čustev načeloma.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
¤tea¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤tea¤ » 03. Apr. 2007 16:24

Mahagonij napisal/-a:Dvomim da bos dojela poanto, ker preprosto to ni zate.


100 ljudi 100 čudi ... to res ni zame, ker pač se preveč navežem na osebo in ne vem ne predstavlam si da pač z nekom sexam pol pa ga srečam na cesti s punco, še eno prjatlco z ugodnostmi ... ne vem pač mislm da je to stvar za dva, še posebi čudovito pa je če se mata ta dva res rada ... ali pa mogoče živim v pravlici ;)

Ne razumem predvsem tega, kako da ne razviješ čustev, ker gre le za nekej osebnega ...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 03. Apr. 2007 19:59

g00fy_qa napisal/-a:
¤tea¤ napisal/-a:Mi lahko kdo razloži to Friends With Benefits (stupid me) ... kašna so kle pravila, pač maš punco pa to, al to pa flirtaš z usemi ...

Friends with benefits pomeni, da sta dva (punca in fant ponavadi) prijatelja, ponavadi ne kaj preveč zaupna in hkrati seksata. Ni nobenih dating pravil, nobenih obvez. Lahko si še s komerkoli drugim, če si zaželiš. Ko pa pač hočeš seksat pa pokličeš tega frenda in to je to. Nobenih čustev načeloma.
Ne gre za to, da ni custev. Tisto sta fukfrenda. Custva so, sam to je brez tistih stvari, k so v vezi, da se ful kliceta pa si govorita kje sta pa take. Mislm tezko pojasnit.

Ceprov najboljsi moski izum ever je pa MLTR(multi long term relationships). Poligamija baby! :>
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 03. Apr. 2007 20:31

tisoč in en pojem za sex brez obveznosti.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 03. Apr. 2007 21:00

LovelyM napisal/-a:Poznam take tipe in ti svetujem, da bežiš čim dlje stran, čeprav znajo biti blazno zapeljivi.
Vsaka si zasluži nekoga, ki bo imel rad samo njo in ne še 2 zraven.


to si pa povedala nekaj najlepšega na svetu :respekt: :respekt:

lahko se zgodi vsaki, sam taki moški so pravi p....i :!: znajo bit tud ženske take in to jih je veliko, sam taki ljudje, so pač taki ljudje... čim bolj bodi poštena, čeprav včasih ne gre, ampak vse se enkrat vrača in vse se enkrat plača, tak to je

tudi ti boš spoznala nekogar, ki te bo ljubil, spoštoval in te imel zelo rad...
Uporabniški avatar
Princesska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 20. 10. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Princesska » 04. Apr. 2007 22:09

Oh ja tud jz sm enga tazga dripca spoznala...oz ja on je mene pecov 3leta...pa nism šmirglala(ker sem mela tipa in tkt k mam tipa drugi odpadejo)potem pa se srečava jz samska on samski...sem rekla gremo počas...ja itak on bi res, nekej resno...jz pa počas ker se nikol ne ve...6 čut pač...ful prjazn, skuliran, tak da se žesnka res počut nekej posebnga ob njem...potem pa opa cupa greva na koncert in lejga zlomka...par kolegic tm, pa pleše z eno(je mela tipa sabo, njemu navadn)pleše z drugo, tretji govori kok je huda...jz sam debel gledam...al sm jz mal prfuknena ampak počutla sem se ko en cucek...in sm mu rekla če sm sama tukej pa sm izpadla d težim, d pač to so njegove kolegice jz pa sm v negovmu lajfu samo par mescov...in spet gremo naprej spet eni lupčka drugo objema...newem to pač ni zame...tip rab res pozornost od vseh žensk k jih vsaj mal pozna...poj mi pa reče ja se boš mogla navadt mene majo vsi radi!!!!!!!!!!!Ja kaj a to d je pamen bed pa nč ne pomen...pa lih not sm padla zakaj ni bil že koj tak kretenko :? :? ja na konc mi pa reče d je dojel d ni za nekej obveznga...da bi mu glavo odšraufala...a tega pa prej ni vedu... :evil: :evil:
Uporabniški avatar
Pink Panterka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a Pink Panterka » 16. Apr. 2007 12:44

Jst sm tud že doživela to...
Mela sm tipa en let in vse je kazal na to,da bova glihkar končala,ker ni blo več to to in je blo vse vprašanje časa. In ravno takrt sm spoznala tipa ki se ukvarja z istim športom k jst.Pecu me je tko,da so usi sam gledal in na konc sm jst tipa pustla in nekak začela mutit s tem :roll: Dobla sva se ene 3x, pa tko objemcek, pa ksn hitr lupcek,vec pa ni blo...k se mi je zdel useen prehitr,mal nazaj sm bla še v zvezi,ki je sicer 3 mesce že propadala,ampak vseen.
Vse je blo lepo in prov,dokler me ne kliče frendica in reče,da je vidla mojga tipa z drugo.In jst tko: Kakooo?Ni mozn,dej ne seri...
Ne bom rekla,da ji nism verjela,ampak mela sm upanje,da to ni res. No enkrat sva se pa dobla,pa sm ga vprašala kaj je zdej to in mu je blo ful bed in sm takoj vedla,da je to res.
Na konc se je pa tko zgodl,da sva pristala v isti skupini na treningu in zdej je dve leti od tega skor, obnašava se kot da se ni nč zgodl,prov fino!mislm pa tud,da zlo mal ljudi ve oziroma se spomni da sva kej mela:)
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 17. Apr. 2007 19:10

Ja prav preveč je takih tipčkov, da osvajajo punce pa čeprav so v resni zvezi. Saj menda je takrat še lažje osvajat, ker jim je vseeno če jih ženska zavrne, saj imajo itak eno že doma.

P.S. Zato jaz mojega najraje ne bi nikamor spustila :lol:
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 18. Apr. 2007 11:15

bistvo vsega tega je da od takih tipov samo hitr stran, nikol ne veš a ma res samo tebe al še kakšno zravn

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov