Poraščenost

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Rada imam

poraščene tipe (z ljubavnim tepihom in vsem ostalim)
40
11%
rahlo kosmate (kosmata pot v erotično cono, po prsih pa ne)
217
58%
neporaščene (pa če si jih brije al pa depilira)
75
20%
vseeno mi je (samo da je)
43
11%
Skupaj glasov : 375

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Mar. 2012 16:58

jaz od telesa (podleg mednožja) sem samo po nogah mal bolj poraščen :)

mladički spodnjo majico nosite jaz jo razen poleti vedno nosim mogoče zaradi tega nimam naravne izolacije :P
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Mar. 2012 17:08

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 03. Mar. 2012 19:38

delfinchek napisal/-a:Jaz pa prisegam na neporaščena prsa in hrbet.

:respekt:
Se pridružujem temu "meniju". Na ostalih delih telesa me pa prav nič ne moti, če je moški takšen kot moški mora biti. V bistvu me depilirani tipi močno odbijajo.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Mar. 2012 19:53

sirova štručka napisal/-a:gate tudi verjetno nosiš, pa praviš, da imaš mednožje poraščeno...
sicer pa, ko bo puberteta mimo pridi povedat, če si kaj bolj kocinast.


moja puberteta je že mimo ;) žal, ker bi mi bilo všeč da bi še mal zrasel v višino..

sramne dlake služijo drugačni zaščiti (ščitijo spolni organ pred tujki) tako kot dlake pod pazduho (tudi občutljiv del telesa). imamo jih VSI.

ostale dlake po telesu pa so namenjene ohranjanju topote.

špricala biologijo v oš? ;)

in mi ni blo treba sexat da mi je to jasno :*
hej norci :)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 04. Mar. 2012 22:16

ko ga boš prvič namoču, ti bojo začele dlake po prsih poganjat - tko se ločjo fantki od tapravih decov :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Mar. 2012 22:20

^^ preberi podpis ;) še provociraj pa javim moderatorjem.
hej norci :)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 04. Mar. 2012 23:03

roko na srce, boli me k***c kaj ti piše v podpisu, zarad mene ti lahko piše "vsak prvi ki se javi pod mojim postom, se obvezuje k tlačenju prstov v moj anus" :roll: kar še ne pomeni da je to res.
Glede tistega komentarja mi lahko mirno pušiš k***c, ker ni bilo z njim nič narobe. Če dobim opozorilo zaradi tega, ki ga zdaj pišem, pa podpiram moderatorje.
ne lastiš si cosmoforuma in lahko se tud mal sprostiš, ker ni bilo prav nič žaljivega napisanega, le ena mala ŠALA.

In še enkrat - moje osebno mnenje o dlakah - tko se fantki ločijo od tapravih dedcov.

Precej bivših oguljenih poznam, ki so jim dlake po prsih začele rast šele po dvajsetem letu.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 04. Mar. 2012 23:25

slovenc79 napisal/-a:^^ preberi podpis ;) še provociraj pa javim moderatorjem.


učiteljici te bom povedal!

učiteljica, keepsake me pa izziva!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Mar. 2012 23:42

to provociranje vodi v offtopice, zato je tisto tam.

če je pa šala, je pa že ZELO oguljena :D pa saj ko je oni danski časopis objavil karikaturo mohammeda, je bila tudi sam šala :wink:

in zdaj ti posplošuješ - dlake nimajo veze z razvojem. to je kot da bi rekla da je bajs dec, suh človek pa še fantek :roll: imaš ljudi stare 50 let ki niso poraščeni, pa 15 letne ulce ki so že vsi kosmati :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 04. Mar. 2012 23:47

pa kaj je tvoj problem, (poleg vseh ostalih) očitno še nepismenost?

MOJE OSEBNO MNENJE je, da se tko ločjo fantki od dedcev. Torej, po moje, ne morm met oskubljenega tipa, ker imam samo sebe za pedobeara. Ja?

plus, additional info, da sem skozi svoja leta odraščanja itd poznala/poznam dosti tipov, ki so jim dlake po prsih začele rast šele kasneje, po dvajsetem leti in tudi šeeee kasneje.
To je bil dodatek, kot info za tebe (še ena stvar ki ste se jo pri spolni vzgoji napačno naučil), da te dlake ne končajo rast ko se konča puberteta. Na koncu boš mel tud še kšno dlako na hrbtu, upejmo pa, da boš eventuelno prišel do punce, katera ti jih bo pipala s pinceto.

In, da se ne boš spet obešal - ja, obstajajo oguljeni desci, ki pri svojih 37letih popolnoma naravno nimajo dlak po prsih. So pa hudo hudo hudo hudo hudo hudo redka vrsta.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 05. Mar. 2012 0:18

slovenc79 napisal/-a:
in zdaj ti posplošuješ - dlake nimajo veze z razvojem


Dlakavost je povezana s koncentracijo testosterona.

keepsake ima prav. Dlakavi tipi naj bi imeli visjo koncentracijo testosterona v krvi, se pravi so bolj mozati kot nedlakavi tipi.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Mar. 2012 8:05

Keepsake, chill z žaljivkami. :club:

Slovenc, relax, take it easy. :D

Pripomnem k temi: forever pedo. :D Mam ne-kosmatega deca, je čez 20, upam da tako tudi ostane..verjetno tudi bo, niso lih poraščeni v družini. Poznam pa tud krneki moških, ki niso "dlakavi". Glede debate o "možatosti" v povezavi z več kocinami pa samo..brezveze debatirat o fizičnem, če se možatost odraža v psihičnem. ;)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 12. Mar. 2012 20:32

Kar se tiče zadnjega stavka ... To je itak samoumevno, vsaj naj bi bilo, da se možatost mora v prvi vrsti kazati na drugih področjih, ampak ker smo v temi o poraščenosti, pač tu ne mešam(o) drugih področij zraven. :D Če je tip good-looking in nima kaj dosti dlak, me seveda ne moti, dokler tudi po rokah in nogah ni čisto "gol" kot kakšen razvijajoči se najstnik, kakor me tudi ne privlači tip, ki je blizu izgledu volkodlaka. Zdi pa se mi tudi fino, da moški kaže prvine njegovega spola in se z britvico ne dotakne drugih delov telesa, razen obraza, v kolikor je poraščen v mejah normale. Metroseksualca pač ne vidim kot nekoga, ki bi me lahko privlačil, če se je na nek način prelevil v žensko in ga moti ena tako banalna stvar kot je (normalna) poraščenost.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov