Pobriti spodaj

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 05. Dec. 2009 18:10

kinna napisal/-a:ego normalno, da si kolesarji, plavalci in podobni športniki brijejo noge in celotno telo. zaradi trenju vode, zraka... in jim to pomaga biti vsaj sekundo hitrejši...



:D :D :D

masaže so lažje izvedljive, oskrba ran pri padcih kolesarjev...

morda tudi oblačenje tistih kopalk je lažje... :D
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 05. Dec. 2009 18:37

ja tistih kopalk nikol več nočem oblečt na kosmate noge....je huje kot da ti nekdo eno po eno kocino puli :(
sm probu enkrat in nikol več :D hehehe

sam glede britja nog...a te tiste k delajo v salonih zdepilirajo z kej manj bolečine al je isti šmorn če se doma sam?

kinna se pa strinjam glede umivanja ja...
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 06. Dec. 2009 11:35

jochie meni je en kolega pred leti razlago, da ko se je profesionalno ukvarjo z plavanjem, da mu je reko trener, da si mora pobrit noge in to zaradi trenja z vodo :P in nevem zaka bi se nekdo zlago tako stvar... :wink: možno pa, da sm pač mimo vsekala :P
Zadnjič spremenil kinna, dne 06. Dec. 2009 16:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Dec. 2009 11:40

kinna, je tebe že kdo kdaj orng nategnil??? :D :D :D
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 06. Dec. 2009 11:43

jochie očitno, da me je... :D
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 06. Dec. 2009 13:55

EGO, sam se boš bolj težko zdepiliral, ker vedno cincaš, ko je treba potegnit. Vsaj kar se voskanja tiče, moraš bit precej zverziran, da ti rata brez modric. Je pa isti šmorn, če te kozmetičarka al pa tvoja punca/sestra/kolegica.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 06. Dec. 2009 14:10

Okej, pr kolesarjih je britje zarad poškodb, masažic in tega, ampak pr plavalcih pa dejansko vpliva na hitrost. Ajde, če ma une kopalke, k so čez celo telo in pokrijejo tut cele roke in noge, pol pa verjetn res ne vpliva. :P
Ponavadi so odrgnine umazane poškodbe in kadar so zelo hude, se na njih krepko pozna podlaga, kjer smo jih dobili. Prav zdravljenje odrgnin je glavni razlog, da si poklicni kolesarji brijejo noge (aerodinamičnost in estetika sta drugotnega pomena).

Vzeto iz ene diplomske o plavanju:
Pokazalo se je, da z britjem telesa povečamo hitrost plavanja. Najprej so to povečanje pripisovali predvsem psihološkemu učinku zaradi povečane občutljivosti kože na gibajočo vodo, a sta Sharp in Costill leta 1989 pokazala, da britje daje merljive mehanske prednosti.



Drgač pa če ma tipo zdepilirane prsi je men čist kul, če ma mal dlak je tut čist okej, ekstremi kot čist pobrito spodi al pa u nulo kosmate prsi pa raj ne.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Infatuation
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Infatuation » 06. Dec. 2009 15:00

Če se moški brije na gladko po intimnih predelih, mora biti definitvno gladko pobrit tudi po trupu (prsa itd.). Če ma pa spodaj samo pristrižene dlake, potem me ne moti, če ma tudi črto od popka dol :). Definitivno mi pa ni všeč, če si spodaj pušča ''tropski gozd'' :D.
Aja pa ogabno mi zgleda če ma tip zelo bledo kožo pa čist temne dlake pol po trupu ... npr: http://images.teamsugar.com/files/users/12/124831/38_2007/theguardian4.jpg :pale:
- v tem primeru je najbolše da se res komplet pobrije.
Zadnjič spremenil Infatuation, dne 18. Okt. 2010 17:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 06. Dec. 2009 16:03

men pa ne zgleda grdo, če si tip po intimnih predelih vse pobrije (tko za moje pojme mora bit), tud če ma na prsih dlake (ki so pr določenih btw celo seksi :D ), če pa je maneken ali plavelec, pa ma lohk zard mene tud vse pobrito :D .
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 06. Dec. 2009 19:00

kinna napisal/-a:za urejeno se strinjam... ampak da ma ˝moski˝ prsa brez kocinice... zame pac ni moski... ce je spodaj cisto obrit, ni moski :P tak v mejah normale... ne goscave in ne baby stile...



kaj pa, če je ženska čist pobrita - a to ni baby stile?
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 06. Dec. 2009 19:10

sej nism rekla da pr ženski ni to babystile, ampak moje mnenje je, da moški more bit moški, ne pa da se nevem kako brije... morda je samo meni to čudno, ker vem, da je moj precej kosmate narave in mu sploh nebi pasalo, če bi biv brez! in ja, na ženski mi je všeč baby stil... se mi zdi, da ženskam ne pašejo glih kocine spodaj, po nogah in na prsih... :D
lunek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 30. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lunek » 06. Dec. 2009 19:45

kinna napisal/-a:sej nism rekla da pr ženski ni to babystile, ampak moje mnenje je, da moški more bit moški, ne pa da se nevem kako brije... morda je samo meni to čudno, ker vem, da je moj precej kosmate narave in mu sploh nebi pasalo, če bi biv brez! in ja, na ženski mi je všeč baby stil... se mi zdi, da ženskam ne pašejo glih kocine spodaj, po nogah in na prsih... :D


:D
Po mojem mnenju kar se tiče britja spodaj, je čisto golo baby stile ne glede na spol in mi popolnoma pobrito nekako ni všeč pri nikomur. So pa mi zanimivo všeč gola prsa pri moških (pri ženskah seveda tudi :D ) No, mogoče je k temu pripomoglo tudi to, da moj že naravno na prsih nima dlak...No, pretirano število kocin in grozno dolge dolžine le - teh mi tud niso všeč. No, očitno je vsakemu/vsaki všeč nekaj drugega- hvala bodu, saj smo različni in tako lahko vsakdo najde nekoga, čigar ne/poraščenost mu je všeč.
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 06. Dec. 2009 20:48

po kolkem času depilacije modrice ne nastajajo?

definitivno da je telo brez dlak v vodi bolj aerodinamično...tiste obleke so pa ustvarjene iz takih materialov ki bolj odbijajo vodo od sebe...in s tem si hitrejši ja...ampak na kosmato telo tisto obleko bolj težko spraviš :D
Uporabniški avatar
la HauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a la HauteCouture » 06. Dec. 2009 20:50

Me.Myself.and.MY.EGO napisal/-a:po kolkem času depilacije modrice ne nastajajo?


kdo je pa sploh rekel, da maš po depilaciji modrice?? o madona :D :lol:
Sol lucet omnibus.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Dec. 2009 21:20

Uf, model, morš bit pa na hard zaraščen, da se nad dlakoujem izžiulaš na tak način, da ti ostajajo modrice ... aleluja.

Jst nism ljubiteljica kožuharjeu, zato mi je najbl seksi gladk geštel in podpazduhe, spodi pa skrajšan (lahko pa tut na nulo). Noge pa roke nej pusti pr mer (je pa zaželeno, da dlak tut tm ni preveč).

Zakaj bi ble pa dlake tiste, k bi desca nardile ta prauga, mi nikol ni blo jasn, edino, kar loh rečm, da mi nek posušen, kumrn možic, brez ene same mišice, zdepiliran deluje precej deško, je pa res, da mi tak tut z dlakami ne zgleda kej dost bl možato.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov