Pobriti spodaj

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 02. Jan. 2010 0:27

Men je tud všeč, da je pobrit. Sicer ne, da si noge brije, ampak pod pazduho in spodaj je pa čisto fajn, če je pobrito.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Jan. 2010 11:00

cvetkaaa napisal/-a:Men je tud všeč, da je pobrit. Sicer ne, da si noge brije, ampak pod pazduho in spodaj je pa čisto fajn, če je pobrito.


Se strinjam :zustimm:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 02. Jan. 2010 11:37

da ma skrajšano, ampak da vseeno ma! i need manly man :D
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 02. Jan. 2010 22:03

No moram odgovorit na tole temo, in sicer moj bivši se je po enem letu obril tam spodaj na nulo, in vedno ko sva prej seksala je ful noro, ko pa sem zagledla, da je popolnoma brez ene dlake, se mi je vse nekak ustavlo in gablo, nevem zakaj :D .. Isti problem sem imela letos, ko sem bila s tipom, ki je biu spet popolnoma obrit, nisem mogla it dalje :D .. Cela kriza, je pa zakon, če je vsaj malo urejen odspodaj, vse skup malo pristriženo, da ne vse skupaj samo nekam štrli! :) .. Tako imam občutek da vsaj seksam z moškim in ne nekim, nevem, 10letnikom :/ :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Apr. 2015 17:35

Zanimiv pogled :)

Mene ne moti da je tip pobrit, tut za pazduhe sem se navadila, da si jih večina pobrije...
Dokler si nog ne brije, je še vse OK :D :lol:
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 29. Apr. 2015 23:30

Js pa imam rada kosmato, no ne preveč, da je cel grm, ampak vsaj da je malo pristriženo/urejeno. Noge morejo bit obvezno poraščene, pod popkom tudi..seksi mi je tudi če ima malo na prsih, za pazduhe mi je vseeno. Moški more bit moški. Edino kar pa mi res ni všeč je, da bi bil pretirano (ali sploh) poraščen po hrbtu. To pa mi ni všeč :nein: Vse ostalo pa :ja:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Maj. 2015 9:09

Meni tudi npr. ful poraščen ni preveč všeč, naj si malo pristiže.
Čist pobrit zna mal pikat, ampak je higijensko boljše. Doživela sm že vse možne skrajnosti, en bivši je bil poraščen po prsih - malo, en sploh ne...
En pobrit, en poraščen, kaj je boljše težko rečem, če je ful poraščen je itak boljše da se pobrije :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 08. Maj. 2015 14:27

Meni osebno je na človeku, neodvisno od tega katerega spola je, najbolj všeč veliko las na glavi in nič ali zelo malo dlak po telesu, če je to naravno ali posledica britja, voskanja, striženja ali kakršnegakoli postopka že. :D
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 08. Maj. 2015 19:38

Ah, jaz pa ne bi bila zadovoljna, če bi moj tip imel po 3 dlake na vsaki nogi. Britje pazduh se mi pa zdi smešno ... ok, sej štekam da se eni pač bolje počutijo tako, ampak ne, hvala.
Tudi na nekosmate in ozke prsi ne padam. Če že nima tepiha naj ima vsaj konkretno širino/lepo obliko, da ni kot en 12-letnik. (Mimogrede, a večini tepih sploh ne zraste al si dlake odstranjujejo? )
Niti mi ni všeč, da je spodaj pobrit na nulo. Ajde, če bi imel pragozd bi bilo fajn da malo skrajša dolžino, v mejah normale pa mi ni panike.

Sem res vesela da ima tepih, to je tako fajn božat in vohat ... pa še z glavo mu pridem direkt na prsi. :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 08. Maj. 2015 20:23

Meni ni všeč če je tip nenormalno poraščen po hrbtu (kot opica). Tut meni je mal hecno da se tipi brijejo pod pazduham, kao zarad higijene, ne vem... Pravi ded mora bit kosmat pomoje.

Vse ostalo mi je načeloma vseeno, dokler je urejeno :ja:
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 08. Maj. 2015 23:48

Da vam kot moški napišem v čem je fora britja pod pazduho (pri meni). Gre se dejansko izključno zaradi higijene, (ker dlake ne motijo nič). Samo ko se stuširaš in se namažeš z deodorantom če si pobrit ne zasmrdiš vsaj 2 dni. Pa se tuširam vsak dan samo imam službo da tudi malo stopim da ne sedim samo v pisarni in če imam malo več dlak pod pazduho mi čeprav sem se zjutri že stuširal, mi proti koncu šihta že kar smrdi, ker so pač dlake in že deodorant težje naneseš in hitreje se prešvica in bolj vroče je med dlakam. Če sem pa pobrit je pa še zvečer lep vonj po deodorantu pa nisem debel daleč od tega zelo športna postava in si še predstavlat ne morem kaj dela debelejšim če so dlakavi bi se morali verjetno že na vsake 2 uri tuširat ... Tako, da nekje 1x na mesec je potrebno dlake brit pod pazduho, ker je dost bolje z vonjem in higieno. Zdej ljubavni tepih lahko je normalno, ker tam ne zašvicaš. Samo med bedri je pa tudi fajn tam 1x na mesec malo skrajšat sploh v poletnih dneh, ker čene je zgodba podobna. Pozimi pa pustiš nas greje namesto žab :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Maj. 2015 9:08

Štekam, da je zarad higijene, sam men to deluje mal gejevsko, čeprav sm se že navadila...
Glede deodoranta uporabljam naravni deodorantek, ki si ga sama zmešam in drži cel dan in še dlje (se pa brijem seveda). Ti deodoranti iz trgovin so polnim aluminijevih spomin, kar je zelo škodljivo.

In tip brez dlak lahko tudi zašvica (npr. po cartanju) in men je to kar nespejemljivo. Tut če se skopava prej in nima svojega deodoranta, je men to vseen kar moteče. Vonj tipov po komercialnih deodorantih mi je prav tako ogaben. Res je da imam nos kot lovski pes in vse zavoham :D
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 08. Avg. 2015 22:43

Js se porežem pod pajsko ker mi zgleda grdo če mi vn štrlijo 5 centi kocine sploh ko treniraš pol zašvicaš na polno v tiste dolge dlake da kr barvo spremenijo :D haha No uglavnem to se ureja drugo pa kosmat tak ko more bit da nisi preveč gej.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 09. Avg. 2015 17:19

Jaz imam načeloma dosti rajši pobrite in nisem pristašica raznih ljubavnih tepihov. :oops: :D Glede intimnega predela pa če jih vsaj redno striže, da ne postanejo predolge, je ok.

Poleti mi je fajn, da se pobrije pod pazduho, da ravno ne štrlijo dlake čez majco. Pa še zaradi higienskih razlogov je boljše. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Caramella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 12. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Caramella » 12. Okt. 2015 19:59

Moj bivši se je spodaj enkrat pobril na nulo. Neokusno za popizdit.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]