Pobriti spodaj

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 06. Dec. 2009 22:04

la HauteCouture napisal/-a:
Me.Myself.and.MY.EGO napisal/-a:po kolkem času depilacije modrice ne nastajajo?


kdo je pa sploh rekel, da maš po depilaciji modrice?? o madona :D :lol:


preber si post na 2 strani...sledi temi in potem piši ok ;)
Uporabniški avatar
la HauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a la HauteCouture » 06. Dec. 2009 22:18

:lol: :lach: :lach: stari js se ti sam smejim :D
Sol lucet omnibus.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 06. Dec. 2009 22:52

Aloha napisal/-a:Uf, model, morš bit pa na hard zaraščen, da se nad dlakoujem izžiulaš na tak način, da ti ostajajo modrice ... aleluja.

Glede na to, da je govora o depiliranju pri moških :idea:
Sploh pa, ja, če se voskaš in ne znaš/ne upaš prav cuknit traka dol, se zna zgodit kaka modrica. Neodvisno od stopnje (ne)poraščenosti.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 06. Dec. 2009 22:53

Po obrazu mora bit obrit, torej brez brade. Da bi si pa bril noge, roke, ne to si pa ne predstavljam.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 07. Dec. 2009 11:36

mislim da je govor o depilaciji in ne o britju po obrazu, sej se po obrazu noben ne depilira, vsaj jz še nisem čula :wink:
Kar se nog in rok tiče, mi je malo smešno če bi si bril, edino sprejmem če je plavalec in rabi bit pobrit zaradi športa.
Modrice po depilaciji? uff, prvič slišim, je že res da je meni enkrat kozmetičarka snela kožo na bikini delu z depilacijo z voskom, bolel je kok prasica, zgledal pa zelo grdo, itak za nikamor nism bla dokler se mi koža ni obnovila, pol pa tak je že začelo rastit na novo, tko da nikoli več te finte kozmetičart, raje se sama doma zdepiliram z aparatkom:)
ampak modric pa nism mela...na srečo...
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 07. Dec. 2009 17:16

No, če ste tak pametni...tule vam citiram 5 postov iz tega foruma, ki govorijo o tem, da se ti lahko zgodi modrica od voskanja:

tjaskaaa napisal/-a:no jst sm začela prakticirati vosek..oz. trakove z voskom- po nasvetu ene punce tuki gor:)

no..in morm rečt..da je zame to-to...dlakce mi ne rastejo tud 10 dni..redke so..mogoče edin kar je smotan,da če ne napneš dobro kože in če ne povlečeš dovolj hitro se zna zgodit,da dobiš krvavitve pod kožo( se pravi, da imaš kasneje modrice) in zna zgledat zlo grdo in tud boleče je...
tko,da je treba faaajn napet kožo,ko si daš gor trak in ko ga hočš odstrant...

za po voskanju si pa obvezno dajem tole olje---> KLIK
-->ki je super:):) koža je zlo mehka in gladka:)

¤MiSsY¤ napisal/-a:
anoyel napisal/-a:torej to brazilsko opravi ta znano opevana petra z vročim voskom tj. depilira. in kakšna je razlika, če si dekle samo doma depilira npr. z tistimi trakci ali pa z voskom? po tej logiki si lahko tudi sama depilira oz. uredi spodji del - če bi si pa dejansko upala tisti listic dol povleci je pa drugo vprasanje :lol:


Teoretično si lahko v primeru da:
-poznaš kot rasti dlak na različnih mestih svojega intimnega predela
- imaš uno hudičevo smolo ves čas na primerni temperaturi
- si zelo gibčna
- si zelo močna
- si poleg vsega sposobna ob tako močni bolečini sama nadaljevat (jaz vem da ne bi, sploh pa ne bi mogla do konca potegnt, ker ko ti tam potegne je to tako hitro, da nič nevem - sama pa tega 100% ne bi mogla, sploh ker je to kr tm dol nek)....
- kako nek bi dosegla un predel okrog riti :?: :?: :?:

+ če delaš nepravilno lahko kar zelo zamočiš stvar, saj nastanejo modrice(fuj fej - sploh tam dol!) (torej, če ne napneš dosti kože in če ne potegneš pod nevem kakšnim kotom) zato bi jaz raje ta del mojega telesa prapustila profesionalcem, kot pa da se tega lotim sama, pa četudi plačam 19€, jaz tud ne bi po tamalih šarla za en bedn dnar... kdo pa bi ?

choco.cat napisal/-a:Haha fun, še dlake si narisala :D
Mrs Beauty, ti pa ko boš probala še enkrat, upoštevaj vse nasvete pa boš vidla da bo šlo :) probaj z fenom segret trakove (pazi da se ne spečeš) ker pol res vse dlake poberejo, če z rokami segrevaš pa bol švoh.
Pa res je treba tako trakove vlečt, kot je na sliki, drugače lahko dobiš modrice.

mily napisal/-a:
micamaca napisal/-a:tud men so teli trakovi zlo uporabni in učinkoviti... ampak to samo za noge... pr kakšnih "pregibnih" delih ala pod pajsko al pa bikini cona pa ne funkcionirajo več tko fajn


Vau a res? Si pa res pogumna, ker jst si v najhujši mori ne predstavljam, da bi si podpajsko z weet zdepilirala. Me je zabolelo že, ko sem te prebrala!


Drugač jih uporabljam samo poleti. Pred morjem in pač, ker sem večkrat po bazenih in se mi ne da skos brit. In če nočeš packarije je res treba trakove fajn pogret, kožo fajn nategnat, dat gor trak in nahitr potegnat čimbolj vzporedno s kožo. Sem prvič tut jst čarala in mi je full voska ostal na koži, pa še preveč "na stran" sem potegnala, da sem mela kr modrice pol.

*QueenBitch* napisal/-a:Enkrat, ko sem imela še dolge lase sem se odločila it k svoji frizerki postrič na kratko. To je bila mogoče malo preveč impulzivna odločitev, ker ko me je postrigla (sicer tko kt sm jaz hotla) sem skoraj planila v jok.
Na njo se nisem imela kej jezit, ker je pač naredila kar sem hotela tako, da sem šla domov, poklicala prijateljico, se ji zjokala, se ji šla pokazat in se pač potolažila, da bodo že zrasli.

Drugič pa sem doma poskušala z voskanjem intimnega predela in nog s temi trakovi, ki so že pripravljeni za uporabo. Že tako ali tako imam precej občutljivo in tanko kožo, kar pomeni da me nekdo malo močneje stisne pa sem že plava.
No začela sem z bikini predelom. Napaka. Odstranjevanje je bilo sicer precej uspešno ampak v kopalke si tako nisem upala, ker sem imela povsod ogromne modrice. Sicer sem potem čez dva dni šla v toplice in se dala v kopalke samo sem bila deležna precej pozornosti, ker so bile modrice na res neprimernih mestih in sem prepričana, da se je veliko ljudi spraševalo kaj sem počela, ali pa kaj so drugi počel meni...
Od takrat teh trakov ne uporabljam več. :D


Dovolj? Ali mogoče ne vem, kaj pišem?
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 07. Dec. 2009 23:14

la HauteCouture napisal/-a::lol: :lach: :lach: stari js se ti sam smejim :D


stara jst se ti sam smejim :lol: :lol: :lol: :lol: :supercool:


hvala positive vibration za razlago...se mi ni dal ukvarjat z njihovimi glupimi objavami.

drugače pa laHC če nimaš res kaj pametnejšega za pisat raje ne piši, vsaj neumne ne boš izpadla ;)

zdej je itq prepozno ker si dokazala svoje.
Uporabniški avatar
TOXIC
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 24. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOXIC » 10. Dec. 2009 2:13

ce je tip dec, bo dec v vsakem primeru, pobrit al pa mal bl kosmat :cool:
ce pa ga sam tiste kocine nardijo deca pol pa mhm :?

odvisn od cloveka in telesa, tip k je zdefiniran in kosmat zgleda smesno, tko k debel in pobrit (npr. pobrit pivski trebuh lol) intimni predel pa mora bit urejen (tko kt pod pazduho) - bolje manj kot prevec :cool:

enako je pri zenskah...ene imajo lepo urejene crtice npr. :cool: druge pa so kosmate do riti :D
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 10. Dec. 2009 8:27

No gor je positive vibration mojo izkušnjo z domačim voskanjem že skopirala tko, da tega ne bom ponavljala. :lol:

Je pa pr men tko...po rokah me, če se s strojčkom depiliram skor nič en boli...po nogah me pa ful. zato grem za noge lepo k kozmetičarki kjer tud potem ni noben modric, ne boli me tok k če se sama in to je to. Pa mam vsaj dva tedna mir :D

Pr moških pa ne vem, men tko ful zaraščeni niso všeč...sm kr bl na strani tega, da tud po prsih nima nekega ljubavnega tepiha. pazduhe pobrite al pa vsaj zlooo skrajšan, tud spodi skrajšan al pa pobrit pač kr mu paše.
No na splošno je men bl všeč gladka koža, ne glede na spol in bi bla v bistvu najbl srečna, če ne bi mela po rokah pa po nogah nič, pod pazduho tud nič, spodaj pa sam eno črtico...kok manj dela bi blo to :D
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 13. Dec. 2009 15:19

:rofl: joj kakšne izjaveeeee :rofl:
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 14. Dec. 2009 19:27

Razmišljam o brazilski depilaciji, pa me zanima če ima katera izkušnje ( verjetno ima :D )... če lahko pač poveste kako poteka, bolečine (verjetno so :D )... itd. Čim več informacij bi prosla.

Edit* No zdaj se opazila da je pod temo *O moških*... pa dobro.. saj vseeno :-P
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 16. Dec. 2009 9:59

najbolj seksi mi je, če si tip spodaj vse gladko pobrije
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 24. Dec. 2009 21:48

uspod do konca, po obrazu še toleriram kej malga (mojmu paše). drugač pa podpazduhe... ja moj prau da se tm ne bo briu, men je pa vseen.

drugač sm pa skor bruhala, ko sm poslušala biušga (ki takrat to še ni biu) ki mi je razlagu kok je težko s škarjam postrižt par centi dlak (takrt si je prvič frizurco rihtu) in sm si ga pol predstavlala s tistimi ogromnimi sivimi škarjami za papir, že mal zarjavelimi, kako si striže pou metra dolge kocine (drugač je res, da sm od njega slišala marsikaj ogabnga (kaki posebni načini samozadovoljevanja & stuff) ampak to s striženjem je šlo pa čez vse meje :wall: :heul:)
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 25. Dec. 2009 0:01

boom_boom*¸ napisal/-a:drugač sm pa skor bruhala, ko sm poslušala biušga (ki takrat to še ni biu) ki mi je razlagu kok je težko s škarjam postrižt par centi dlak (takrt si je prvič frizurco rihtu) in sm si ga pol predstavlala s tistimi ogromnimi sivimi škarjami za papir, že mal zarjavelimi, kako si striže pou metra dolge kocine (drugač je res, da sm od njega slišala marsikaj ogabnga (kaki posebni načini samozadovoljevanja & stuff) ampak to s striženjem je šlo pa čez vse meje :wall: :heul:)


:rofl:
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Dec. 2009 15:23

Mam rada moške! Ni mi všeč če se brije :P
Enkrat je moj hotu naredit mal spremebe pa se je pobril pa mi po pravici povedano ni blo všeč. Mora biti malo dlak če ne je potem res fantek :razz:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov