Plešavost

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 19. Jan. 2005 21:16

zardi kape lahko tudi plešav rata? :eek: moj, namreč veeees čas nosi kapo ... :D
zaenkrat še ni plešav, če bi pa bil, pa ga sigurno ne bi pustila zaradi tega, saj ga vendar imam rada ... :razz:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Jan. 2005 7:19

Jes ga tudi ne bi pustila zaradi tega, ampak bi me verjetno motilo...obožujem njegove laseke-kje bi mu pa pol šarila? :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 20. Jan. 2005 7:47

Bulma napisal/-a:Jes ga tudi ne bi pustila zaradi tega, ampak bi me verjetno motilo...obožujem njegove laseke-kje bi mu pa pol šarila? :D


spodaj.....
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 20. Jan. 2005 9:29

Moj tud še ni plešast in če bo slučajno ratal v prihodnosti me ne bo motilo.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 20. Jan. 2005 9:37

Bulma napisal/-a:Jes ga tudi ne bi pustila zaradi tega, ampak bi me verjetno motilo...obožujem njegove laseke-kje bi mu pa pol šarila? :D


ja sej jst dedca tud ne bi pustila sam zarad tega, ampak ni mi pa najbl všeč... bi tud raj mela tazga, k bi mu lahk po laseh šarila :(
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Jan. 2005 9:43

fiona napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Jes ga tudi ne bi pustila zaradi tega, ampak bi me verjetno motilo...obožujem njegove laseke-kje bi mu pa pol šarila? :D


spodaj.....


:yau: Sem že premišljevala o tem
Mater Fiona - kak si pa ti pokvarjena! :) :lol:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 20. Jan. 2005 10:15

Moj že kaže rahle znake visokega čela. Pa me ne moti! Važno kaj je noter, v glavi ne na njej. Sicer pa nekaterim moškim plešica prav paše, so tako šarmantni.
Kar se pa mojega tiče, bi ga pa itak najraje pobrila, sem mu že rekla, da spomladi grejo lasje dol , so mi bli taki moški vedno seksi, sam pasat jim mora in mojemu bi :D
Uporabniški avatar
B ELANA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a B ELANA » 20. Jan. 2005 12:20

plesavost me ne moti,ravno obratno privlaci me.

Oziroma pobriti moski.
Ce je nagnjen k plesavosti se naj pobrije.Pravzaprav nej se pobrije tudi ce ni nagnjen :freude:

Mislm da to meji na fetish,ker nekak ne prenesem las na moskemu.Po telesu ni problema,sam hair no go :P
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 20. Jan. 2005 18:52

aleksa napisal/-a:1.plešasvost moški podeduje od materinega očeta (tko da njihovi očetje nimajo preveč pr tem)


Ocitno izjeme potrjujejo pravilo (ceprav me res zanimajo dokazi za to trditev), kajti moj dragi ima na glavi kar lepo letalisce, njegov star oce po mamini strani pa pri njegovih skoraj 90-ih pa zelo goste lase. In, ne, ni je postar naredu! :D
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 20. Jan. 2005 21:04

FemmeFatal napisal/-a:
aleksa napisal/-a:1.plešasvost moški podeduje od materinega očeta (tko da njihovi očetje nimajo preveč pr tem)


Ocitno izjeme potrjujejo pravilo (ceprav me res zanimajo dokazi za to trditev), kajti moj dragi ima na glavi kar lepo letalisce, njegov star oce po mamini strani pa pri njegovih skoraj 90-ih pa zelo goste lase. In, ne, ni je postar naredu! :D


:rofl: , letališče :rofl: ...no na mojmu je pa letališče še v fazi izgradnje, ampak zgleda, da bo kmal fertik (kakšni manjši leteči subjekti že lahk pristajajo :D )
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 21. Jan. 2005 7:56

micamaca napisal/-a:
FemmeFatal napisal/-a:
aleksa napisal/-a:1.plešasvost moški podeduje od materinega očeta (tko da njihovi očetje nimajo preveč pr tem)


Ocitno izjeme potrjujejo pravilo (ceprav me res zanimajo dokazi za to trditev), kajti moj dragi ima na glavi kar lepo letalisce, njegov star oce po mamini strani pa pri njegovih skoraj 90-ih pa zelo goste lase. In, ne, ni je postar naredu! :D


:rofl: , letališče :rofl: ...no na mojmu je pa letališče še v fazi izgradnje, ampak zgleda, da bo kmal fertik (kakšni manjši leteči subjekti že lahk pristajajo :D )


aua, niste resni..... :rofl:
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 21. Jan. 2005 8:29

fiona napisal/-a:
micamaca napisal/-a:
FemmeFatal napisal/-a:
aleksa napisal/-a:1.plešasvost moški podeduje od materinega očeta (tko da njihovi očetje nimajo preveč pr tem)


Ocitno izjeme potrjujejo pravilo (ceprav me res zanimajo dokazi za to trditev), kajti moj dragi ima na glavi kar lepo letalisce, njegov star oce po mamini strani pa pri njegovih skoraj 90-ih pa zelo goste lase. In, ne, ni je postar naredu! :D


:rofl: , letališče :rofl: ...no na mojmu je pa letališče še v fazi izgradnje, ampak zgleda, da bo kmal fertik (kakšni manjši leteči subjekti že lahk pristajajo :D )


aua, niste resni..... :rofl:


Ma nehajte!!!!!!! Če jaz to mojemu pokažem, bo tudi kmalu kakšna pristajalna steza nastala (zametki so že).
ballerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 30. 12. 2004
Kraj: Venera

Neprebrana objavaNapisal/-a ballerina » 21. Jan. 2005 9:12

mogoče je pa od pradedka podedoval pristajalno stezo :cool:
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 21. Jan. 2005 9:14

Joj, da bi le kako letališče :D Ma bi blo dnarja :cool:
Žabica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 18. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Žabica » 21. Jan. 2005 9:30

moj ma pa miki miška plešo, ampak mi je čsit vseen, če je kosmat kt medo al pa plešat kt balin kugla, glavn da je srček taprav.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov