Plešavost

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 29. Nov. 2015 18:53

Tale He Shou Wu sem tudi jaz gledala pred časom v raznih bio trgovinah, naj bi bil na splošno koristen za lase, kožo itd... ampak se potem nisem odločila za nakup, ker ima baje lahko kar nekaj stranskih učinkov :? (http://www.webmd.com/vitamins-supplemen ... name=fo-ti )... no, je res, da so skoraj pri vsaki stvari možni stranski učinki (in da verjetno obstaja neka regulacija pri prodaji teh praškov in zvarkov), ampak ker me že itak hormoni zafrkavajo, raje ne tvegam :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Nov. 2015 19:00

se nisem spustil v raziskovanje, ampak na prvi pogled se mi zdi da je to navadno nategovanje, tako kot vse tablete in bližnjice za hujšanje/rast mišic itd.. idealno za današnjo populacijo ki je pri vseh stvareh neučakana in raje sanjari in naivno verjame kot da sprejema realnost (kaj šele da bi se kdo moral potrudit za nek rezultat, to je sploh no-go)
mogoče bojo enkrat iznašli pravo legit stvar proti izpadanju las.
hej norci :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 30. Nov. 2015 5:24

Jah, odvisno od vzroka izpadanja...
Meni recimo je nenormalno pomagalo kokosovo olje. Po prvem nanosu sem po cesanju imela 90% manj las na krtaci. Prej sem sla z roko skoz lase in mi je vsakic ostal sop las v roki :eek: Kaj je bil vzrok temu, pa ne vem tocno.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Nov. 2015 8:38

Iskreno priznam da se mi moški ki imajo slabe lase, ali plešavost smilijo.

Imam prijatelje ki imajo že pri 25ih pristajalno stezo, in so čisto depresivni zaradi tega.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 30. Nov. 2015 19:54

hmmm jz pa pa lahko takoj naštejem tri ultra hude tipe, ki so plešasti, ampak so se pač zabrili, tako da niti ne razmišljaš o tem da v bistvu plešasti.

Se mi zdi da imajo 'pleškoti' ful lep obraz. V glavnem z veseljem bi se s katerim od njih bolj zbližala, pa imam zelo rada moške z lasmi. :D
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 30. Nov. 2015 22:07

So se mi lasje na glavi že kar razredčili. Bi te povabil na zmenek, toda sem že oddan. :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Dec. 2015 9:35

Mataio_1 napisal/-a:So se mi lasje na glavi že kar razredčili. Bi te povabil na zmenek, toda sem že oddan. :)



Story of my life... :D :D :D
DaniZ
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a DaniZ » 03. Jan. 2016 15:17

Glede teme plešavost sem našel po iskanju v Googlu ta zanimivi članek, kjer so prikazani rezultati presaditev las po posegu.

http://www.scalp-aesthetics.si/presaditev-las/

Zelo zanimivo branje in slike.
Uporabniški avatar
Ljubljancek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 6. 1. 2016
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljancek » 21. Jan. 2016 10:33

S čim se borite proti plešavosti? Uporabljate kake šampone al se obrijete na nulo?

Zanima me, če je že kdo preizkusil s presaditvijo las pri slovenskem ponudniku, kakšne so izkušnje skozi čas? Ali lasje tam dejansko rastejo, ali jih je potrebno dolgoročno hranit s kakšnim hranljivim šamponom ali podobno da ne usahnejo? Razmišljam o tem že dlje časa. Hvala.
Get your hair back or your money back! http://www.hairback.eu
PrincEdward
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 22. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a PrincEdward » 01. Apr. 2016 10:17

Meni je pomagal serum, v šamponih ne vidim nekega smisla, ker niso dovolj dolgo na lasišču, da bi lahko kaj naredili. Mogoče se motim. Prej sem tudi jaz razmišljal o presaditvi, veliko sem prebral na forumu slo-tech in na hrvaških forumih, kjer več pišejo o tem. Pri nas je še vedno bav-bav. :(

Zaenkrat sem še na Lux-Factorju in opažam dobre rezultate. Lasje so gostejši in izpadanje se je umirilo, tako da zaenkrat ne razmišljam o presaditvi več.- Upam, da tako ostane. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Apr. 2016 12:36

Ali pa pač sprejmete, da je to dedna stvar, se pobrijete in furate nov stil. Veliko bolj privlačno kot pa zafrustriran moški, ki razmišlja o presaditvi, IMHO.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Apr. 2016 13:07

Če se ti dela pleša, pobrij, in te boli k.

To je enako kot z brado, če imaš slabo brado, je ne imeti!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 01. Apr. 2016 14:31

Ma ne vem, eni imajo tako obliko glave/obraza in poteze, da se mi zdi, da jim nikakor ne bi pasalo. Mojega si sploh ne predstavljam pobritega, bi crknila od smeha. :D
PrincEdward
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 22. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a PrincEdward » 11. Apr. 2016 7:44

Marsikaj je dednega in tega ne sprejmemo kar tako. Tudi kosmatim ženskam bi lahko rekli, da je to dedno in da naj se ne trudijo z depilacijo, ampak rajši sprejmejo dejstvo. :wink:

Strinjam se sicer, da plešavost ni vredna frustracije in celo depresije pri nekaterih moških. To je res, ampak če najdeš nekaj kar deluje in opaziš rezultate, se, mi ne zdi nič narobe da pri tem vztrajaš. Tako pod črto jaz dam rajši € za npr. luxfactor kot klince za neprestano britje, seveda ob misli da mi pobrita glava sploh ne pristaja. Na koncu je itak pomembno samo to da ti nek izdelek ali odločitev ustreza in da si zadovoljen.
Uporabniški avatar
Helena123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 20. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Helena123 » 21. Apr. 2016 13:25

A lahko tudi ženske uporabljajo izdelke proti plešavosti,... ki so drugače za moške. :D Tako proti izpadanju las, meni se vedno pozna, ko se letni časi menjajo... puščam za sabo cele šope las. Pa me zanima če lahko kar mojem ukradem malo spreja. Poguglala sem "plešavost ženska sprej" in mi vrže samo luxfactor, a ma kdo izkušnjo s tem?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov