Plešavost

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 20. Maj. 2015 15:01

OK, jz nisem še nisem bla s nobenim, ki se mu pleša delala, moji vedno začenjajo sivet in so šarmantni :D

Te kemikalije proti plešavosti so pomoje tolk škodljive in dvomim da pomagajo, jz tega ne bi kupila svojem tipu.

Tale Falvio mi pa sploh ne sede.
dizzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dizzy » 20. Maj. 2015 17:19

Ja, saj čuftika, toliko je teh nepreverjenih stvari na trgu, da je težko najti pravo, ki bi ibla varna za uporabo. Te popularne zadeve (propecia in podobno) imajo toliko stranskih učinkov, da sploh ne upam pomisliti, da bi fant začel to uporabljati. :nein: Itak nobena pleša ne more biti tolikšen problem, da bi toliko tvegal.

Upam, da se westi oglasi, ker je ta lux factor klinično testiran in baje ne vsebuje kemikalij. Samo je vedno bolje slišati iz prve roke kot brati opise na internetu.

Drugače tudi meni ta Flavio ni všeč. :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 20. Maj. 2015 21:45

dizzy napisal/-a:ker je ta lux factor klinično testiran in baje ne vsebuje kemikalij.


Ja, seveda, kemična spojina ne vsebuje kemičnih spojin. In seveda so vse kemične spojine škodljive, od vode naprej. :lach: :lach:

Je pa drugače dokaj enostavno najt vsaj osnovne podatke o tem kaj deluje pri odpravitvi plešavosti in kaj ne ter zakaj, ob tem pa še kaj ima takšne in kaj drugačne stranske učinke ter zakaj, edino da je treba kritično preučiti precej napisanega. Jaz sem že večkrat čisto ponesreči naletela na izčrpne znanstvene študije o plešavosti in učinkih različnih kemičnih spojin nanjo in na posameznika, da niti ne omenjam celih forumov posvečenih razglabljanju slednjih v kombinaciji z lastnimi poskusi in rezultati, ker je odpravitev plešavosti očitno tako zelo priljubljena tema. :/ :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 01. Jun. 2015 12:26

Meni se pleša ne zdi strašno mimo, ker je proces staranja oz. gensko pogojeno, proti temu ne moreš nič. Se pa potem pač zabrije in lepše izgleda.
Zadnjič spremenil Tamala_mrha, dne 03. Jun. 2015 19:40, skupaj popravljeno 1 krat.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Jun. 2015 8:57

hehe, pa kdo verjame da obstaja izdelek proti plešavosti?
Jz že ne :)

Drgače pa so mi plešasti (pobriti) moški kjut, vedno jih opazim, so mi privlačni. Ni mi pa všeč pleša. Če ima pa kjut laske, da lahko gre s roko skozi, mi je to tut lepo, prav poseben feeling...
Uporabniški avatar
DuL_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DuL_ » 02. Jun. 2015 11:31

Eni verjamejo :roll:
dizzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dizzy » 05. Jul. 2015 16:50

Jaz pa verjamem. :D Malo sem še brskala, kaj kupiti za fanta. Res je, na internetu je polno tem na forumih o plešavosti in večina tam je tako obupanih, da ne moreš verjeti. ;( Po vseh ocenah, ki sem jih našla, sem mu potem kupila ta Luxfactor sprej in ga uporablja nekje 3 tedne, pa se opazi razlika. Nima zdaj polne glave novih in gostih las, :D ampak izpada mu manj las in na nekaj mestih se vidi, da so mu začeli poganjati novi lasje. Pravi, da bo še naprej uporabljal. Tako da ni vse lari-fari, strinjam pa se, da večina stvari ne deluje.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 07. Jul. 2015 19:38

No, sam da pomaga :D
Ker so lasje zelo bistveni za kakovost življenja :wink:
dizzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dizzy » 11. Jul. 2015 7:53

Niso bistveni za kakovost življenja, so pa pomemben del samopodobe. Tako kot bi mene motilo, če bi mi začele odpadati obrvi. Seveda ne bom zaradi tega depresivna, ampak če lahko ustavim problem, bom iskala rešitev. Ne vem, meni se to ne zdi tako plehko in površinsko.
PrincEdward
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 22. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a PrincEdward » 22. Sep. 2015 10:01

Kako se borite proti plešavosti? Jaz imam kar temne in močne lase, ampak mi zelo izpadajo , predvsem na čelu in ob staneh. A ma kdo podobne težave in ima rešitev? A uporablja kdo kreme al seruma za lasišče, so kakšni rezultati s tem?
nektarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nektarina » 18. Nov. 2015 17:43

Živjo, dekleta, morda lahko kako pomagate.

Moj dragi ima problem. Sicer ni plešast ampak postaja in to ga full grize iz tega se je razvil celo en mali kompleks, kar ga napeljuje k uporabi raznoraznih ampul, šamponov kapsul, bla bla, kar ima seveda zgolj praznodenarnični učinek...Kot vzorna in izobražena potrošnica seveda pregledam sestavine teh zadev in seveda vidim en lep larifari za veliko denarja. Načeloma mi dragi verjame glede krem in alkoholov in je tudi vzoren, vesten potrošnik, ampak glede tega nimam moči, ker ga preprosto preveč najeda tole....

Mi lahko naštejete kakšne proizvode, ki vsaj ne škodijo? (fluidi, losijoni ipd. imajo ponavadi škodljive alkohole....), ali če morda kakšen dejansko vsaj nekoliko pomaga...
Najlepša hvala za pomoč!
Uporabniški avatar
Royštilj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 13. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Royštilj » 19. Nov. 2015 22:12

nektarina napisal/-a:Živjo, dekleta, morda lahko kako pomagate.

Moj dragi ima problem. Sicer ni plešast ampak postaja in to ga full grize iz tega se je razvil celo en mali kompleks, kar ga napeljuje k uporabi raznoraznih ampul, šamponov kapsul, bla bla, kar ima seveda zgolj praznodenarnični učinek...Kot vzorna in izobražena potrošnica seveda pregledam sestavine teh zadev in seveda vidim en lep larifari za veliko denarja. Načeloma mi dragi verjame glede krem in alkoholov in je tudi vzoren, vesten potrošnik, ampak glede tega nimam moči, ker ga preprosto preveč najeda tole....

Mi lahko naštejete kakšne proizvode, ki vsaj ne škodijo? (fluidi, losijoni ipd. imajo ponavadi škodljive alkohole....), ali če morda kakšen dejansko vsaj nekoliko pomaga...
Najlepša hvala za pomoč!


zgleda da bo tvoj dragi kmalu tvoj bivši. Spisek stvari, ki so ženskam turn off:
> majhna telesna višina
> ne-atraktiven (povprečen, grd ali baby ) obraz
> plešavost

Obrij ga na nulo, naj se nabilda in naj špila na "tugh lajf" karto.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Nov. 2015 0:10

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:13, skupaj popravljeno 1 krat.
nektarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nektarina » 23. Nov. 2015 8:39

Royštilj napisal/-a:zgleda da bo tvoj dragi kmalu tvoj bivši.


Če bi mi bilo to v interesu, se najbrž ne bi trudila pomagati mu. :roll:

Sirova štručka, a he shou wu deluje tudi lokalno? Poguglala sem to sestavino in vidim, da obstaja veliko opcij v prahu za uživanje in našla sem ga celo v enem serumu proti plešavosti, luxfactor. Moram še malo preveriti, kako bolje deluje - če ga ješ ali nanašaš na lasišče. Čeprav je verjetno win-win situation, če kar oboje naredi. :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 25. Nov. 2015 23:31

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:11, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov