Plešavost

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Apr. 2016 13:37

Tako kot živali, je tudi našim lasem usojeno, da se "menjajo" in je izguba normalna.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Apr. 2016 14:01

Sem pogledala ta Lux-factor in je zadeva 90€ wtf...pa dvomim, da je ta mini količina za 3 mesece.

Kupite si kokosovo olje in 1x do 2x na teden vmasirajte v lasišče, pustite par urc in bo v redu...(lahko zmešate tudi z ricinusovim oljem) to velja za tiste, ki jim malo izpadajo in hočejo lepše, bolj zdrave lase... Ko meni malo izpadajo si kupim tudi en tonik od Subrine in je ok, primerljivo s po parkrat dražjimi zvarki.

Kdor pa je nagnjen k plešavosti pa pomoje narava naredi svoje, žal... na stotine evrov lahko vržete stran za kemikalije in vprašanje, če sploh kaj koristi razen tega, da vam za malce upočasni proces.
Uporabniški avatar
Helena123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 20. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Helena123 » 02. Maj. 2016 17:10

Ja saj vem, se popolnoma strinjam, tudi meni je to precej denarja. Zato sprašujem, če ima kdo izkušnje. Na dveh, treh forumih sem našla priporočila, ampak samo od moških.
Me pa tole izpadanje las zelo moti in vpliva na mojo samozavest. Zdaj se že skoz gledam v ogledalo in poskušam oceniti, kako vidno je že lasišče. Druge sprašujem, če kaj opazijo. Res sem obupana.

Žal imam težave z uporabo maščob na koži in posledično lasišču. Dobim lišaje, zato ricinusovo, kokosovo ali olivno olje ne pridejo v poštev zame. :(

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov