Partner z otroki

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MiaMia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 14. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaMia » 21. Jul. 2008 19:00

Hvala za vasa mnenja, ampak kdaj naj bi bil po vasem pravi cas?
Glede na to, da sem ze eno leto z njim in da nonstop poslusam o njiju, resnicno se veselim, da ju bom spoznala, ampak vseeno se nisem bila v taksni situaciji, zato sprasujem za nasvet, namig, pomoc.
Zavedam se marsicesa: torej, da nikoli ne bom njuna mama (tudi ne bi hotela prevzeti njenega mesta), da vedno obstaja moznost, da bova koncala (in verjetno bi ju spet prizadela locitev, ce bi se navezala na mene), da sem mlada (kar bi lahko bil plus in bi me sprejela kot prijateljico), etc.
Ne bi ju zelela impresionirat niti razocarat, ampak ubrati vmesno pot.
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 21. Jul. 2008 19:05

Najboljši čas bo, ko boš ti pripravljena. In ne boj se, ker to ni obisk pri zdravniku :wink:
Worship me or walk away.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 21. Jul. 2008 21:35

Miss September napisal/-a:Najboljši čas bo, ko boš ti pripravljena. In ne boj se, ker to ni obisk pri zdravniku :wink:


Res je. Sama veš kdaj je pravi čas. In po enem letu jaz mislim, da je že.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 22. Jul. 2008 9:17

sanjaanja napisal/-a:Res je. Sama veš kdaj je pravi čas. In po enem letu jaz mislim, da je že.


Ja, ona lahko, da je prpravljena in s tem ni nič narobe. Sam kaj sta uprašala otroka, če jo sploh hočesta spoznat ? :juggle:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 22. Jul. 2008 12:28

MiaMia napisal/-a:Hvala za vasa mnenja, ampak kdaj naj bi bil po vasem pravi cas?
Glede na to, da sem ze eno leto z njim in da nonstop poslusam o njiju, resnicno se veselim, da ju bom spoznala, ampak vseeno se nisem bila v taksni situaciji, zato sprasujem za nasvet, namig, pomoc.


jst mislim,da to mora določit tvoj fant.on mora otroka seznanit z dejstvom,da ima novo partnerico in ju pripravit na srečanje.enako se tudi s teboj mora o tem pogovoriti,te vprašati če se ti zdi že pravi čas in nekako okvirno povedati,kako si on predstavlja tvoj odnos z njima in "organizirati" prvo srečanje.sigurno ne bo to neka uradna priložnost,ampak kak sprehod,obisk kina,... tko da ne bo prveč hudo :wink:
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 22. Jul. 2008 15:25

od mojega novega prijatelja hči je 5 let mlajša od mene, se razumeva,pogovarjava, čeprav je malo čudno ker je tudi ona praktično že odrasla..
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 22. Jul. 2008 21:19

^^ Sam pomoje je ta tvoj primer lažji, ker je punca ( samo ) 5 let mlajša.
MiaMia kašna je situacija ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
BlackLady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 31. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLady » 23. Jul. 2008 13:31

js mislim, da je najboljse, da si to, kar si, ker se mi zdi, da ves, kje si in kaj si in da se bos dobro znasla.. bos videla sproti, kaksen bo odziv otrok pa tudi on ti bo pomagal.. v bistvu mora on najprej seznanit svoje otroke s teboj, nato te predstavit in potem je tukaj tvoja vloga, ki ni preteska.. vsaj po mojem.. samo sprosti se, bos videla, kako se bos hitro ujela z njima.. ampak daj casu cas, da se navadita na tebe..
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 23. Jul. 2008 21:29

jaz bi se potrudla na tvojem mestu če ti je do njega :) problemi so itak vseepovsod.. mene osebno nebi motilo da bi imel že otroke :)
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 23. Jul. 2008 21:41

Sej ni pisala o tem, da njo motjo njegovi otroc, ampak se boji, da bi njegove otroke motla ona.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
***str@wberry***
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 17. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ***str@wberry*** » 24. Jul. 2008 6:58

Če sama čutiš da je pravi čas, pol je fajn da se spoznate.. če pa niti sama nisi pepričana pol bi jst še mal počakala. Sej se nikamor ne mudi, če bosta skupi bo še sto prilik. Drugače pa mislim da s čokolado, kinom, živalskim vrtom ne moreš zgrešit. Pa res bodi čim bolj naravna do njih in bo. velik sreče :)
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 24. Jul. 2008 16:45

No? Mene pa zanima kako si rešila situacijo. Oziroma kako je minilo prvo srečanje?
Uporabniški avatar
MiaMia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 14. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaMia » 24. Jul. 2008 17:45

Ava87 napisal/-a:No? Mene pa zanima kako si rešila situacijo. Oziroma kako je minilo prvo srečanje?


Ni ga se bilo. Jutri greva k njima. Tudi on mi je pomagal, ker je videl, da sem "obremenjena" s tem. Sedaj mi je veliko lazje, sploh me ni strah, ker vem, da mi bo stal ob strani (s tem, ne mislim, da se bo postavil po robu otrokoma, dalec od tega) in da se bo potrudil, da bo cim bolje minilo zame in za otroka. Mi je pa rekel, da sta presenetljivo dobro sprejela to, da se bomo koncno spoznali (zame jima je povedal ze dosti casa nazaj), torej sem pomirjena, v glavi imam samo: bodi to, kar si, ker otroci vidijo/cutijo, kadar kdo igra oz. ni iskren do njih.
Hvala vsem za pomoc! :)
Uporabniški avatar
.sashii.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 5. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a .sashii. » 24. Jul. 2008 18:24

MiaMia napisal/-a:Ni ga se bilo. Jutri greva k njima. Tudi on mi je pomagal, ker je videl, da sem "obremenjena" s tem. Sedaj mi je veliko lazje, sploh me ni strah, ker vem, da mi bo stal ob strani (s tem, ne mislim, da se bo postavil po robu otrokoma, dalec od tega) in da se bo potrudil, da bo cim bolje minilo zame in za otroka. Mi je pa rekel, da sta presenetljivo dobro sprejela to, da se bomo koncno spoznali (zame jima je povedal ze dosti casa nazaj), torej sem pomirjena, v glavi imam samo: bodi to, kar si, ker otroci vidijo/cutijo, kadar kdo igra oz. ni iskren do njih.
Hvala vsem za pomoc! :)


Velik sreče. ;)
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 24. Jul. 2008 20:31

ja veliko sreče tudi z moje strani... sicer pa si si vse sama odgovorila... otroci prepoznajo če kdo igra navidezno prijaznost, ali zanimanje za njih... bodi sproščena, naravna, pa bo...

sicer jaz nimam fanta ki bi imel otroke, ampak imam fanta, ki si želi veliko otrok in sem mela tudi od začetka tremo, ko sma šla kam na obisk ko so meli male otorke, pa nisem ravno hotela, da bi se otroci začeli jokat, ko bi jih prijela v naročje, ali pa da bi me obmetavali s kakšnimi igračkami... torej tudi me je blo malo strah da bi prišla v tako situacijo, pa bi me fant opazoval, pa bi si morda misli... tota pa res ne zna z otroki... ampak na srečo nisem mela do zdaj nikjer slabih izkušenj in čeprav nisem tak utrgana na dojenčke kot je recimo moja najboljša prijateljica, se z njimi dobro zastopim :D Pač z njimi se pogovarjaš, igraš, glede an njihovo starost... saj veš kaj je tebe zanimalo v takih letih :) pupe, barbike... pa vprašaš malo koliko barbik ma itd... saj se boš znašla, brez skrbi...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov