Partner z otroki

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tjask
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 204
Na forumu od: 28. 4. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a tjask » 15. Jul. 2008 12:14

kolk časa sta pa skupaj? če nista skupi že mal dlje js ne bi prehitevala s spoznavanjem... sej sama praviš da ne veš kolk časa bosta skupi... če sta pa že mal dlje skupi potem se pa strinjam z ostalimi, k so napisal da se predstavi kot prijateljica...
Uporabniški avatar
MiaMia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 14. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaMia » 15. Jul. 2008 15:31

tjask napisal/-a:kolk časa sta pa skupaj? če nista skupi že mal dlje js ne bi prehitevala s spoznavanjem... sej sama praviš da ne veš kolk časa bosta skupi... če sta pa že mal dlje skupi potem se pa strinjam z ostalimi, k so napisal da se predstavi kot prijateljica...


Skupaj sva eno leto. Tako da sem se naposlusala njegovih zgodbic in seveda dobila zeljo, da ju spoznam, ampak v podobni situaciji se nisem bila. Ja, res ne vem, kako dolgo bova se skupaj, ker sem ena tistih, ki noce prehitevat, tj. kar bo, bo. :)
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 19. Jul. 2008 11:13

jaz mislim, da se ne smes navezat na otroke emotivno... vsaj ne se na zacetku, ker te sigurno ne bodo sprejeli, ker jim nikoli ne bos mama... moras biti cim bolj nevtralna, se ne zapletat v druzinske zadeve (kar se tice odnosa oce-otroci oz. mama-otroci oz. oce-mama)... bos videla... s casom bodo tudi otroci spoznali, kdo si in kaksna je tvoja vloga v njihovem zivljenju in te (resnicno upam) vzljubili kot ocetovo novo ljubezen...
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 19. Jul. 2008 15:04

MsN napisal/-a:No, jaz ne vidim poti, kako bi lahko 20-letno dekle skovalo nek odnos z otrokom, ki bi ji lahko bil brat ... Čisto druge dimnezije, pač.


Joj ne govori, da ima vezo z otrokom, ampak z moškim, ki je pač 17 let starejši od nje. To ni nič narobe, če se dobro razumeta, pri nekaterih je razlika še večja pa dobro shajajo.
Jest ti predlagam, da še njega malo povprašaš, kako bi bilo najbolje pristopiti, sta otroka sramežljiva, kako sta prenesla to da sta šla mami in oči narazen itd.
Drugače pa bodi to kar si in ne bodi preveč vsiljiva.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 19. Jul. 2008 16:32

Te čisto razumem, ker sem bila tudi jaz nekoč v takšni vlogi. Prvi občutek je bil težak, saj gre za otroka tvojega fanta. Zavedaš se, da je njegov ni pa tvoj, čeprav si skupaj s tem fantom. Stika z otrokom ni bilo težko navezati. Nesi jima kakšno čokolado, ... ker imajo to radi. Igraj se z njima in te bosta vzljubila. Mene je otrok zelo lepo sprejel, sicer je bil še majhen (3 leta). Videla sem, da me ima rad. To pa je videl tudi moj fant, kar pa je zbudilo ljubosumje v njemu. Ni mu bilo všeč, da je otrok za igro, prehranjevanje,... rajši izbral mene kot njega.
Rekla bom samo to: Želim ti veliko sreče in vse dobro, ker meni namreč ni uspelo. Jaz sem se zlomila in ker sem trpela sem odšla, kljub temu, da sem fanta imela rada.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 20. Jul. 2008 14:28

Meni pa se ne zdi nevem kolko dobra ideja, da bi se spoznala z otrokoma. Ok sej sta skupi eno leto sam za tak velik korak se mi zdi prezgodi.
Si mogoče pomislila kaj se bo zgodilo v primeru, če bosta ti in tvoj fant končala ? Kko se bosta počutila otroka ? Mislim, da sta šla že skozi, ko sta se starša ločevala.
Ko se boš spoznala z nimi bodi naravna sam useeno po moje ne bodi prevelika prijateljica njima, da jih v primeru razhoda ne bo preveč prizadelo.
V vsakem primeru poročaj kko je blo.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 20. Jul. 2008 14:34

p!ka napisal/-a:Meni pa se ne zdi nevem kolko dobra ideja, da bi se spoznala z otrokoma. Ok sej sta skupi eno leto sam za tak velik korak se mi zdi prezgodi.
Si mogoče pomislila kaj se bo zgodilo v primeru, če bosta ti in tvoj fant končala ? Kko se bosta počutila otroka ? Mislim, da sta šla že skozi, ko sta se starša ločevala.
Ko se boš spoznala z nimi bodi naravna sam useeno po moje ne bodi prevelika prijateljica njima, da jih v primeru razhoda ne bo preveč prizadelo.
V vsakem primeru poročaj kko je blo.

Meni se pa ne zdi preveč pametno, da bi gledala kar v prihodnost- ker nihče ne ve, kako bo.. V tem primeru nobena ne bi začela zveze, če bi vedela ali si samo mislila, da bota verjetno nehala.. Ne moreš na vse gledat.. Lahko bi ju spoznala.. Mogoče samo ne bi bilo potrebno da bi si že takoj izkazovala ljubezen pred otrokoma.. Mislim, da bi bil to za njiju šok :?
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 20. Jul. 2008 14:37

Sej ni treba, da se takoj zbližajo in da začne ona mačeho špilat. Za kakšen sladoled in kino pa pomoje ni prezgodaj.
Če prav razumem, otroci živijo s svojo mamo. Torej nje tako ali tako ne bodo prav pogosto videvali in se tako navezali nanjo, da bi lahko to upravičeno primerjala z ločitvijo.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 20. Jul. 2008 16:08

Moj nečak se je izredno hitro ( po 4-ih srečanjih po 3 urce ) navezu na fanta moje sestrične. In pol sta ona2 končala in ga je ful prizadelo, ko so mu povedali, da je malo možnosti, da se bosta še kje srečala.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 20. Jul. 2008 17:20

Pa si prepričana da je to to????Mislim, lahk bi ti fotr bil....juck...
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 20. Jul. 2008 18:38

*smokvica* napisal/-a:Pa si prepričana da je to to????Mislim, lahk bi ti fotr bil....juck...

Ljubezen ne pozna meja :)
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 20. Jul. 2008 18:40

p!ka napisal/-a:Moj nečak se je izredno hitro ( po 4-ih srečanjih po 3 urce ) navezu na fanta moje sestrične. In pol sta ona2 končala in ga je ful prizadelo, ko so mu povedali, da je malo možnosti, da se bosta še kje srečala.

Torej meniš, da niti poskusiti ne bi smela? Kaj pa, če jima uspe zgraditi uspešno zvezo? Kako dolgo bi potemtakem morala čakati?
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 20. Jul. 2008 19:02

Ne nisem tega rekla. Oz. če je blo tko za prebrat, nism hotla tega povedat. Tud če se bo spoznala z otroki, sm hotla rečt to da, pomoje nej ne navezuje nekih tesnih sitkov z nimi. Nej ne bodo takoj neki " veliki frendi ".
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 20. Jul. 2008 19:08

Z zmernostjo se strinjam. Menim, da pa tudi otrokoma ne bi bilo prijetno, če bi bila premalo prijazna in če bi se v njuni bližini obnašala, kakor da ju ni zraven oz. kakor da sta nepomembna. Mogoče bi s tem naredila še slabše.
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 21. Jul. 2008 10:31

Najboljše bo, da najde neko uravnoteženost v svojem obnašanju do njih.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov