Partner z otroki

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 25. Jul. 2008 11:56

MiaMia poročaj kko je blo.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 25. Jul. 2008 12:51

Tudi jaz držim pesti!!

teorijo obvladaš. Sedaj pa samo še prakso :).
Uporabniški avatar
MiaMia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 14. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaMia » 28. Jul. 2008 17:17

Evo, sem nazaj. Minilo je. Uspesno. Upostevala sem tudi nekaj vasih nasvetov, zato hvala :bussi: . Drugace pa mi je on veliko pomagal, tako da sem se v bistvu brez zveze toliko obremenjevala, enostavno sem bila jaz jaz in to je pravi recept (pa cokolada tudi :wink: ). Ko sva se potem pogovarjala o tem, je rekel, da tudi on ni verjel, da me bosta tako lepo sprejela in je bil se bolj vesel kot jaz, ker, kot sem ze rekla, sem bila jaz jaz in mi ni bilo tezko, ce bi se pretvarjala pa nekaj igrala, bi bilo po mojem veliko tezje (sicer pa tega nikoli ne bi naredila, ker mi on prevec pomeni, otroka bom pa pocasi se bolj vzljubila, ker vidim, kako mi vracata ta moj korekten odnos do njiju). Sedaj grem pa novim izzivom naproti. :)
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 28. Jul. 2008 17:21

MiaMia napisal/-a:Evo, sem nazaj. Minilo je. Uspesno. Upostevala sem tudi nekaj vasih nasvetov, zato hvala :bussi: . Drugace pa mi je on veliko pomagal, tako da sem se v bistvu brez zveze toliko obremenjevala, enostavno sem bila jaz jaz in to je pravi recept (pa cokolada tudi :wink: ). Ko sva se potem pogovarjala o tem, je rekel, da tudi on ni verjel, da me bosta tako lepo sprejela in je bil se bolj vesel kot jaz, ker, kot sem ze rekla, sem bila jaz jaz in mi ni bilo tezko, ce bi se pretvarjala pa nekaj igrala, bi bilo po mojem veliko tezje (sicer pa tega nikoli ne bi naredila, ker mi on prevec pomeni, otroka bom pa pocasi se bolj vzljubila, ker vidim, kako mi vracata ta moj korekten odnos do njiju). Sedaj grem pa novim izzivom naproti. :)


super... me veseli, da ti je uspelo... ker velikokrat lahko vidis (na filmih, beres, tudi v realnosti), koliko problemov imajo novi partnerji z otroki iz partnerjevih prejsnjih zvez... v veliko situacijah, no, skoraj vseh, je najpomembnejse biti ti in se truditi, da bo vedno (drugic, tretjic) boljse...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 28. Jul. 2008 17:22

^^ A zdej mislista met konstantna srečanja z tamalima ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
MiaMia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 14. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaMia » 28. Jul. 2008 17:27

p!ka napisal/-a:^^ A zdej mislista met konstantna srečanja z tamalima ?


V bistvu se bova (se bom) prilagajala njunim zeljam, ker gre za njiju, res je, da se moramo vsi navaditi nove situacije, ampak sem jaz v drugacni vlogi kot onadva, verjetno rabita vec casa, da se "prilagodita". Jaz nic ne bom forsirala ali prehitevala, prvi korak je narejen, to je bilo najtezje - prvi vtis, ampak pocasi se bomo spoznavali in bo vzdusje vedno bolj sproceno, po mojem. Pa se on mi veliko pomaga pri tem. Tako da skoraj ne dvomim, da nam bo super.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 28. Jul. 2008 21:07

MiaMia napisal/-a:
p!ka napisal/-a:^^ A zdej mislista met konstantna srečanja z tamalima ?


V bistvu se bova (se bom) prilagajala njunim zeljam, ker gre za njiju, res je, da se moramo vsi navaditi nove situacije, ampak sem jaz v drugacni vlogi kot onadva, verjetno rabita vec casa, da se "prilagodita". Jaz nic ne bom forsirala ali prehitevala, prvi korak je narejen, to je bilo najtezje - prvi vtis, ampak pocasi se bomo spoznavali in bo vzdusje vedno bolj sproceno, po mojem. Pa se on mi veliko pomaga pri tem. Tako da skoraj ne dvomim, da nam bo super.


Mogoče malo čudno vprašanje, pa vseeno. Preden si začela z njim hoditi, si vedela, da že ima otroke? Te ni to nič motilo?
Samo tako vprašam, ker mene verjetno bi, ampak vem, da ko si zaljubljen, da najbrž to ni ne vem kako pomembna stvar.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 28. Jul. 2008 22:25

lilica* ... dobro vprašanje, to mene tudi zanima. Predvsem pa kaj bi naredila v primeru, da ti kdaj reče, da bi rad da sta otorka z njim. Torej da živite vsi skupaj, ti on in njegova otorka... ti ap bi si želela še kakšnega svojega.... bi bilo to sprejemljivo za tebe? oz. bi bilo sprejemljivo tudi za njgea, da bi polek dveh otrok imel še tretjega?
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
tjask
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 204
Na forumu od: 28. 4. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a tjask » 28. Jul. 2008 23:30

no, ful dobr da se je tko razvil kokr se je :)
upam da boste mel dobre odnose še naprej, pa da bo vajina zveza še dooolg trajala :wink:
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 29. Jul. 2008 10:18

Jz zase vem, da ne bi znala lih najboljše sprejet, da bi meu Moj otroke. :roll:

MiaMia zanima me kaj pa o usem skupi misli njegova biuša ? A ona se je strinjala, da se ti vidiš z nima ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
MiaMia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 14. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaMia » 29. Jul. 2008 11:21

Koliko vprasanj. :) No, mogoce bo kateri lazje, ce se bo znasla v taksni ali podobni situaciji. Bom poskusila odgovoriti na vsa.
Ja, prej sem ze vedela, da ima otroka. Sama imam zelo rada otroke, je pa tudi res, da si trenutno ne predstavljam, da bi jih imela. Ne mislim na njegova, ampak na splosno. On se trenutno "bori" za njiju, ampak hoce to narediti po cim bolj mirni poti, ker je tako najboljse za vse, posebej pa za otroka. Njune mame, torej njegove bivse zene, nisem spoznala, sicer tudi ona nima uradnega skrbnistva, tako da kar se tice tega, mi je ni treba spoznati, ampak koliko mi je on govoril o njej, si niti priblizno ne zasluzi, da bi otroka zivela pri njej. Jaz sicer ne vem, kaksna je. Pa se vprasanje, ce bi me motilo, ce bi imela svoje otroke, ki bi odrascali oziroma ziveli z nama in njegovima otrokoma. Ne, ne bi me motilo. Zakaj? Koliko je razlicnih "vrst" druzin pa dobro funkcionirajo. Njima bi povedala, da bosta dobila polsestrico ali polbratca, "novemu" pa tudi, ze od zacetka, da sta pac to njegova (njena) polbrat in polsestra. Ne vidim problema v tem, ker vse se da, ce se hoce. Vem pa, da bo preteklo se nekaj casa, dokler bom jaz imela svoje otroke, ker si jih trenutno se ne zelim, se bom nekaj casa "ukvarjala" z njegovima, ki ju imam ze sedaj zelo rada.
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 29. Jul. 2008 12:22

Resnično te občudujem....mislim, da jima boš super ''mamica'' :)
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 29. Jul. 2008 12:24

Moj ima tud otroka, ampak nikoli me to ni niti malo motilo....
Midva sva itak začela čist na drugi bazi, hehe, nikol nism mislila, da bova ostala v taki vezi...
V glavnem, ima otroka, ki je skoraj že najstnik, tako da je njun odnos itak drugačen, kot pa bi bil morda s kakšnim mlajšim otrokom
in na to nikoli sploh nisem pomislila v odnosu na najino vezo, v smislu, da bi kakorkoli vplivalo na to,
ne vem, to je nekaj, kar se tiče njega in jaz nisem zarad tega nič na slabšem... :)
Uporabniški avatar
MiaMia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 14. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MiaMia » 29. Jul. 2008 13:50

lubii* napisal/-a:Resnično te občudujem....mislim, da jima boš super ''mamica'' :)


Uh, hvala. Vesela sem pohvale. :)
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 03. Avg. 2008 20:25

Lepo slišat da se je vse tole lepo začelo. čakamo še kako vojo zgodbico :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov