Obsedenost z avtomobilom

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 29. Avg. 2009 21:33

Jochie napisal/-a:edino če jaz ne vem, da ima audi a8 stranske šajbe za na ročko odpirat! :D


A Clio jih pa ima? Malo si ti še odzadaj s svojo duhovitostjo.
Zadnjič spremenil ana27, dne 29. Avg. 2009 21:51, skupaj popravljeno 1 krat.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 29. Avg. 2009 21:39

ryu10kyu napisal/-a:Kolikor sem opazil ljudi kaj malo briga kakšen avto imaš...pleha je itak na tone po cesti...in če že hočeš v zdajšnjih časih neki vtis narediti na okolico moraš imeti avto vrednosti vsaj 100.000€+...če si pa pripravljen se odreči kvalitetnemu načinu življenja zgolj zato, ker misliš, da te bodo ljudje zaradi tega občudovali, pa je po mojem prepričanju znak notranjih problemov in ne ravno lepe podobe o samem sebi in skušati prepričati svet da si nekaj čeprav v sebi veš da si bogi in nesrečen.
:gut:
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 29. Avg. 2009 21:50

McLarnovc napisal/-a:
kalanhoja napisal/-a:Lahko, da ti tako razmišljaš. Jaz ne. Če pa padaš na pleh je pa bolezen. Čudno, da so Pahorja sprejeli v parlament zaradi njegovega fičkota.

Vsak si nekaj privošči, eni avto, drugi stanovanje, tretji dobro hrano, četrti počitnice. Ne vem zakaj bi imel direktor predpisano, da njemu pa pripada dober avto.


Pahor ima katro, če jaz kaj vem. To so kazali po tv. Niso pa kazali tega, da ima za bajto tudi A8, al pa E klaso ali kaj v tem stilu, ker bi si potencialni volilci potem mislili "lejga magnata jebenega, ta bo samo še bolj k sebi grabil...". In volili bi Janšo, ki je sicer prav tako komunist kot Pahor...

Pa ne padam na pleh. Ampak če bi jaz bil direktor ene firme in bi k meni prišel en drug direktor na sestanek o poslu, pripeljal pa bi se z avtom nižjega ali srednjega razreda, bi mi to veliko povedalo o njem in o firmi. In to ne pomeni ja jaz padam na pleh in da sem bolan zarad tega, še manj pa da samo jaz tako razmišljam. Moraš kdaj uprašat kakega direktorja kake firme(pa ne privatnika z 10 zaposlenimi, ampak direktorja firme s 400 ali 500 ljudmi) kaj bi si mislil, če bi se drug šef pripeljal k njemu na sestanek s cliotom... :wink:


Ja ima katro, prej pa je imel fičota. Vem, da ima še en boljši avto, ampak kako si upa s katro na vesto, če je še novejši Renojev avtomobil tako popljuvan?
Delam v podjetju kjer imamo precej strank manjših in večjih firm. Kar se manjših tiče imamo veliko več problemov s plačili pri tistih, ki imajo dobre avtomobile, ker so večinoma vsi zakreditirani in ni denarja za poplačilo ostaloh računov.
Kar se tiče večjih firm pa prevladuje VW (pač od tistih za katere vem). In še nekaj: naš direktor je direktor velike firme in niti pri eni stranki, ki pride na sestanek ne gre preverit s kakšnim avtomobilom se je pripeljal.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Avg. 2009 22:17

Pa kdo govori da gre kdo gledat... Ampak podzavest pa vseeno funkcionira. :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 29. Avg. 2009 22:39

McLarnovc napisal/-a:Pa kdo govori da gre kdo gledat... Ampak podzavest pa vseeno funkcionira. :wink:


Tvoja obsedenost z avtomobilom dela. Res kdo gre preverit s kakšnim avtomobilom se kdo pripelje? No verjamem, da obstajajo tudi takšni zavistneži.
Na nekaj pa ste pozabili... Direktorji velikih firm imajo osebnega šoferja in običajno službeni avto.
Tema pa mislim, da je namenjena avtomobilom fizičnih oseb in ne službenim avtomobilom.
lutkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lutkica* » 29. Avg. 2009 22:45

PA vedno mi je šlo na živce, ko so pri enem sosedu meli bmwja, in se je takoo nosil. Pa niso meli nobene druge nepremičnine, pa je vseeno bil car. Jaz pa nikoli nisem mogla bit mala razvajenka in se nosit okoli, ker sta pač furala preslabe avte. :D Čist sta mi zjebala imidž :D
Zadnjič spremenil lutkica*, dne 30. Avg. 2009 9:42, skupaj popravljeno 1 krat.
when you wake up it's a new morning,
the sun is shining it's a new morning
i'm coming.. i'm coming home
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Avg. 2009 22:45

orhideja1 napisal/-a:Tvoja obsedenost z avtomobilom dela. Res kdo gre preverit s kakšnim avtomobilom se kdo pripelje? No verjamem, da obstajajo tudi takšni zavistneži.
Na nekaj pa ste pozabili... Direktorji velikih firm imajo osebnega šoferja in običajno službeni avto.
Tema pa mislim, da je namenjena avtomobilom fizičnih oseb in ne službenim avtomobilom.


To, da se direktorji firm furajo v dragih avtomobilih ni moja obsedenost. Oni že vejo zakaj se furajo s takimi avti. Ne se bat. In ne, to ni zaradi zavistnežev. Tudi če ima službeni avto, je to vedno A6, A8, E ali celo S klasa, BMW 5 in podobno. Zakaj le? :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 29. Avg. 2009 22:49

No po mojih izkušnjah to nista Audi in BMW.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 30. Avg. 2009 8:58

ana27 napisal/-a:
Jochie napisal/-a:edino če jaz ne vem, da ima audi a8 stranske šajbe za na ročko odpirat! :D


A Clio jih pa ima? Malo si ti še odzadaj s svojo duhovitostjo.


moja duhovitost je letela na izjavo o avtomobilih visokega razreda brez dodatne opreme.... :wink: takšni avtomobili imajo že serijsko takšno opremo, o kateri navadni smrtniki sploh še nismo slišali, morda bi bila edina dodatna oprema kakšna blondinka, ki je pa malo manj tečna od tebe... :wink:
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 30. Avg. 2009 8:59

lutkica* napisal/-a:PA vedno mi je šlo na živce, ko so pri enem sosedu meli bmwja, in se je takoo nosil. Pa niso meli nobene druge nepremičnine, pa je vseeno bil car. Jaz pa nikoli nisem mogla bit mala razvajenka in se nosit okoli, ker sta pač furala preslabe avte. :D Čist sta mi zjebala imidž :D


Ojej, boga, denarja imate veliko, ampak tvoji tega nočejo kažati navzven in to ti ni všeč, ker ti bi bila rada razvajenka in da vsi drugi vedo, da imate denar. :lol:
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 31. Avg. 2009 10:26

Jochie napisal/-a:
ana27 napisal/-a:
Jochie napisal/-a:edino če jaz ne vem, da ima audi a8 stranske šajbe za na ročko odpirat! :D


A Clio jih pa ima? Malo si ti še odzadaj s svojo duhovitostjo.


moja duhovitost je letela na izjavo o avtomobilih visokega razreda brez dodatne opreme.... :wink: takšni avtomobili imajo že serijsko takšno opremo, o kateri navadni smrtniki sploh še nismo slišali, morda bi bila edina dodatna oprema kakšna blondinka, ki je pa malo manj tečna od tebe... :wink:


in jaz sem ti razložila, da ni bilo mišljeno kot dodatna oprema noben pomik stekel in podobno. ker se zanašam na svojega fanta ki ima o avtih res malo več pojma, bom spet rekla, kar mi je on povedal včeraj: osnovni model stane okrog 50 jurjev, z opremo pa 20 jurjev več. (razen če ima audi a8 serijsko vgrajeno navigacijo, usnje, nevemkakšne motorje ipd. in se ga brez tega pač ne da dobiti - potem se ti pa opravičujem!)
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 29. Maj. 2010 23:11

Ne mi zamerit, če sem izbral že obstoječo temo, vendar napačno za debato o tem. Danes sva s prijateljico imela debato, ko sva šla ven žurat. Šla sva z avtobusom, in ko sva se vračala domov, je padla debata o tem, ali je pomembno, da ima tip avto. Ona je mnenja, da avto sodi k neki temeljni dobrini, da je danes to že nuja. Da ne bo pomote, ne gre se o avtomobilih visokega razreda in plehp****h, ampak nasplošno. Pravi, da je ženskam pomembno to, da jo tip lahko kam zapelje, da je zadeva bolj priročna, npr. tip lahko punco pobere na licu mesta, če gresta recimo na zmenek, ter da je ženskam podzavestno pomembno, da ima tip avto. Namreč po njenem katera si pa želi tipa starega 25, 30, 35 let, pa da ta ne premore niti tega, da bi jo lahko kam zapeljal - verjetno nobena. Rekla mi je, da mi s tem noče nič slabega, vendar mi samo govori, kakšna je dejanska situacija, ter da mi nobena ne bo direktno rekla, da jo moti to da nimam avta, ampak se bo to pokazalo v drugačni obliki, recimo bo izgubila interes in podobno. To mi je dalo mislit. Kaj vi menite o tem?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 30. Maj. 2010 10:40

Jaz imam svoj avto, tako da se mi ni treba zanašat na to, da bi me tip okol vozil. Glede na to, da so moja ciljna skupina študenti, ne pa stari fotri, mi je čisto vseeno, če nima svojega avtomobila, ampak si ga doma od staršev sposoja (kar pomeni, da ga nima vedno in takrat pač jaz vozim, ni panike. Oziroma, on vozi moj avto, če se meni ne ljubi).
Če pa tip sploh ne bi imel izpita za avto in nobenega namena kadarkoli vozit, bi pa pri meni hitro odletel. Pri mojih starših vidim, kakšno breme je to za drugega, če eden v paru ne vozi spljoh, tako da bi bil to res velik minus.
Uporabniški avatar
urska.pavlic
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 3. 6. 2010
Kraj: domzale

Neprebrana objavaNapisal/-a urska.pavlic » 30. Jun. 2010 20:22

jaz imam svoj avto.ko ga nisem imela me je moj tip vozil okrog s svojim starim cliotam, sedaj ko sva skupi 7 let, pa se vozim z novim navadnim cliotam.moj pa se vozi z clio 2.0 letnik 2009, f1. tko da se vidi kaj nama prinese čas in pomoč en drugemu da ti uspe... :love:
zvezdica
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 01. Jul. 2010 8:21

urska.pavlic napisal/-a:tko da se vidi kaj nama prinese čas in pomoč en drugemu da ti uspe... :love:
kaj
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov