Obrezani / neobrezani

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 14. Jan. 2007 15:58

Sm gledala, če je že bla taka tema...je nism najdla. Če je pa že bla, me pa prestavte tja.

Me zanima kakšne izkušnje mate z neobrezanimi oz. obrezanimi lulčki.

Sm slišala, da so obrezani velik manj občutljivi in da posledično lahko dalj zdržijo. Pa tud bolj higiensko naj bi blo, če so obrezani in v Ameriki že 80% (glede te cifre nism čist zihr, mislm, da sm to nek zasledila že neki časa nazaj) fantkov obrežejo kmal po rojstvu, ne glede na vero. K pr nas je to še bolj z vero povezano (muslimane se obrezuje, ampak tud ne vse).

Jst obrezanga še nism imela in pomojem sploh ne bi znala delat z njim :D No bivši je bil čist mal obrezan, ampak to iz zdravstvenih razlogov.
Zadnjič spremenil Yazmeen, dne 14. Jan. 2007 16:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 14. Jan. 2007 16:06

Glede tega, da je bolj higiensko ... raziskava, narejena v Ameriki, ni relevantna. Ko so delali raziskavo, so bili obrezani pretežno pripadniki judovske veroizpovedi, ki na splošno spadajo v zgornji razred prebivalstva. V primerjavi s katoliškimi latinosi so manj zbolevali za rakom penisa, ampak ne zaradi obrezovanja, ampak zaradi višjih standardov higiene in zdravstvenega varstva nasploh.
Raziskava v Skandinaviji (kjer je večina neobrezana) ni pokazala na večjo obolevnost od obrezanih.
Tipi se morajo pač umiti tudi spodaj, če niso obrezani ...

Sicer pa meni ni bistvene razlike (okej, nisem ravno delala primerjalne študije v praksi :oops: :D ), edino mogoče obrezan lepše zgleda v ležečem stanju (v stoječem je pa itak vseeno)
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 14. Jan. 2007 16:38

Yazmeen napisal/-a:Pa tud bolj higiensko naj bi blo, če so obrezani in v Ameriki že 80% (glede te cifre nism čist zihr, mislm, da sm to nek zasledila že neki časa nazaj) fantkov obrežejo kmal po rojstvu, ne glede na vero.
Dvomim da je bolj higiensko. Sej ni kozica ohlapna zadeva za katero bi se smeti lovile al neki tazga, tko da ce se umivas dnevno je vec kot dovolj, tudi tedensko se mi ne zdi zdravstven rizik. Kar se pa amerike tice se mi pa zdi da je en Surgeon general (nek glavni zdravnik v drzavi) pac reku da je to priporocljivo in pol to delajo ce si starsi ne zmislijo drugace. Ceprov so kasnejse raziskave pokazale da je irelevantno je praksa ostala.

V koncni fazi se moras spodi umit tko al tko.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
aLLiSSe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 16. 3. 2006
Kraj: my world

Neprebrana objavaNapisal/-a aLLiSSe » 14. Jan. 2007 17:02

js sploh se nism widla obrezanga :?
^Sophie^
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 27. 12. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ^Sophie^ » 14. Jan. 2007 17:08

Jaz sicer še nisem bila z obrezanim, ampak je bila kolegica in je rekla da je full boljše.

Moramo poskusit :oops: :razz:
me,myself&I
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 2. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me,myself&I » 14. Jan. 2007 17:22

Obrezani dečki so na slabšem pri handjobu - namreč če ni lubrikanta zna bolet.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Jan. 2007 17:27

:oops:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 04. Dec. 2010 15:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*TIHANA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *TIHANA* » 14. Jan. 2007 17:40

nimam izkusnje z obrezanimi.
je pomoje tud ne bom mela.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 14. Jan. 2007 17:51

moje izkušnje: ful boljši so mi neobrezani, bolš se čutijo.. drugače ma pa fant obrezanga, sem rabla ful časa da sem se privadla, vse se mi zdi čist drugač spod, pa čuti se tud čudno, težje gre not :oops: jap, pa tudi njegov je manj občutljiv v primerjavi z bivšimi. hm.. to o vzdržljivosti pa je čisto odvisno od posameznika do posameznika, od širine uda :D
sicer bi rajš hodla z nekom, ki ni obrezan, samo ko se zaljubiš je itak vseeno, osebo sprejmeš takšno kot je :wink:
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
me,myself&I
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 2. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a me,myself&I » 14. Jan. 2007 17:56

~NIA~ napisal/-a:
me,myself&I napisal/-a:Obrezani dečki so na slabšem pri handjobu - namreč če ni lubrikanta zna bolet.


ni res :D


No da se ne bomo kregali. Glede na to, da nobena od naju (predvidevam) ni delala raziskave na večji populaciji :lol: govoriva iz izkušenj.

Vsi obrezani fantje, ki jih poznam, so rekli, da je brez lubrikanta ali manj prijetno ali pa celo boleče. Gre za to, da pri neobrezanih koža ublaži trenje, obrezani pa to (lahko) nadomestijo z lubrikantom. Saj ne pravim, da se ne da in da tipu ne pride tako ali drugače (čeprav je tudi to možno - nekatere dejansko boli), samo boljše naj bi bilo z lubrikantom.

Mislim pa da ne glede na to ali je moški obrezan ali ne: Vsak lulček je drugačen in niso vsi enako občutljivi.
thebest
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 1. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a thebest » 14. Jan. 2007 18:16

mislim da je že bla ta tema... :? ?

je bla ja...TUKAJ...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 14. Jan. 2007 18:22

Jst sm gledala, pa mi iskalnik ni nč najdu...kar je logično, če ma tam tema naslov "kakšnega ima vaš lubek"...tega lih nism vpisala not :)

Drgač pa...obrezani nej bi bli manj občutljivi zato, ker majo skoz glavco na "prostem" in je že navajena raznih trenj pa to, ter posledično manj občutljiva...Tko pravjo no, jst ne vem.

Pa Mahagonij, jst ne pravm, da so obrezani bolj higienski, sem pa to že parkrat prebrala...Normalno, da če se redno umivaš, da ni pomembno al si obrezan al ne, si čist. Se pa vrjetno pod kožico ujame več umazanije, k se drugač ne mor.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 14. Jan. 2007 19:21

obrezani rox :oops: :top: :razz:
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 14. Jan. 2007 20:17

ja no men pa obrezan ni ušeč.Pa tko je da je obrezan bolj higienski!Pač naši fantki z neobrazanimi lulčki nam povročajo tudi raka na maternici!!!Zato v muslimanskih deželah skoraj da ne poznajo raka na maternici!!!
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 14. Jan. 2007 20:19

zakaj pa to?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov