OBLETNICE IN DATUMI začetka vajine zveze

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Je za vas pomemben datum začetka vajine zveze?

Ja zame je zelo pomemben in si ga vedno zapomnim
11
55%
Zame ni pomemben ampak si ga zapomnim
9
45%
Skupaj glasov : 20

malaStrelka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a malaStrelka » 27. Jun. 2013 18:21

Če slučajno takšna ali podobna tema obstaja me prosim premestite ...

Mene pa zanima,če so za vas pomembne letnice/obletnice oz. datum kdaj sta s svojo boljšo polovico začela hoditi kot par.
Ali se spomnite vsak mesec na ta datum ali je to na pol leta ali na leto, se takrat obdarita ... kako pa moški gledate/gledajo na to,ker vem da jih je veliko takšnih,ki takšne stvari pozabijo.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Jun. 2013 19:22

niti ne komplicirava. enkrat na leto se za obletnico počastiva s kakim litrom dobrega vinčka poklepetava in se čudivada je šlo tako hitro mimo.

nič takega kar tudi sicer ne bi počeli. obdarujeva se z malenkostmi.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 27. Jun. 2013 20:13

Midva namenoma nimava uradnega datuma. Sploh nobenga datuma :) Meni se zdi praznovanje tega brezvezno, njemu pa tudi. Se tekom leta mal naključno pocrkljava s kšnim kvalitetnim vinom, večerjo nekje zunaj, kakšno malenkostjo. Na zacementiran dan bova praznovala poroko :D
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 27. Jun. 2013 23:01

Nimava datuma, niti ne veva, kdaj sva začela in kateri datum bi bil najbolj primeren za praznovanje. Tako da ne, ne praznujeva, posebej ne vsak mesec! Dejansko sva vsako leto do zdaj oba pozabila na vse te datume in se spomnila kakšen teden kasneje.

Meni se ne zdi pomembno, njemu se zdi sploh povsem nepomembno, ker pravi, da je najina ljubezen tu vsak dan in ne rabiva tega, si pa darilca (kot so lizike, čokoladice, rožice, kakšna knjiga z razprodaj/antikvariatov) poklanjava tedensko, če ne ravno dnevno in si izkazujeva, kaj si pomeniva čisto vsak dan. :)
pumpkin_pumpkin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 8. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pumpkin_pumpkin » 28. Jun. 2013 0:13

:) no... midva pa mava "uradni" datum začetka... hehe... čeprov oba začetek vezice postavljava kar nekaj tednov prej :)

... v prvih mesecih mi je blo lepo.... če se je spomnu... in omenu, da je pač na koledarju ista cifra kot je bla tisti dan, ko me je v lokalu vprašal, če sva zdej resna :D

... tut letne obletnice so zame super cort :)... sploh če je tak dan, da ga parček lahko prebluzi skupi :)....
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Jun. 2013 1:59

Imava uradni datum in tudi vsako leto poskrbiva, da to ni samo navaden dan. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 28. Jun. 2013 8:14

Ne morem rečit, da mi obletnica ni pomembna, vsekakor pa mi ni zelo pomembna. Imava datum, čeprav ni ravno uraden - za obletnico smatrava datum, ko sva se spoznala, ker se je že takrat vse začelo. Kateri datum je bil, ko sva lahko rekla, da zdaj sva pa res skupaj, nobeden od naju ne ve. "Praznujeva" tako, da greva na pijačo v lokal, kjer sva bila na prvem zmenku in/ali na večerjo - v bistvu nič posebnega. Obdarujeva se ne, ker imava rajši majhne pozornosti brez razloga čez vso leto. Drugače pa če bi mojega sedaj vprašala za datum, mislim da ga ne bi vedel :D In me to tudi ne moti, važno da ve približno oz. okoli katerega datuma sva začela :)
malaStrelka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a malaStrelka » 28. Jun. 2013 11:03

No midva nimava uradnega datuma jaz štejem od takrat,ko sva se spoznala oz. ne ker sva se spoznala že par mesecev prej ampak od dneva,ko sva nekako "pristala skupaj" in sva se začela videvat in pisat.
Sicer te obletnice ,če lahko temu tako rečem nisva praznovala ali posvečala veliko pozornost,ker si on itak tega datuma ne zapomni.
Mi je pa všeč,če si fant to zapomni in ti na tisti dan pošlje kak lep sms :) saj ni treba,da te na ta datum partner zasuje z darili. En luškan sms bi bil čisto dovolj ali pa kot je napisala floribunda ,da spiješ vinček in poklepetaš - lušno.
Uporabniški avatar
mucamjaumaca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 11. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamjaumaca » 28. Jun. 2013 11:29

Midva imava datum, in se ga vsako leto spomnima. Se nama pa ne zdi tko zelo pomemben, vseen pa tisti dan preživima malo drugače, ponavadi grema ven na večerjo, kasneje pa se mal razvajanja v wellnesu :)
Darila si kupujeva samo za roj.dneve, Valentinovo, božička in če si kateri kaj posebnega zaželi... drugače si pa vsak dan nardima lep in si pokažema da se mama rada :)
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 28. Jun. 2013 13:11

..Evelyn.. napisal/-a:Imava uradni datum in tudi vsako leto poskrbiva, da to ni samo navaden dan. :)


Enako.
Zdaj sva pac 8 let praznovala (sla na vecerjo, cist slucajno 2x na potovanje v tem casu ipd...) datum kdaj sva se spoznala.
Drugo leto bo pa itak obletnica poroke. In se to samo par dni razlike od dneva, ko sva se spoznala.

Kaj pa vem. Meni je to pomembno. Meni je recimo cudno, da nekateri sploh ne vejo, koliko casa so skupaj in kdaj so se spoznali.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 28. Jun. 2013 13:37

^^ Če s tem zadnjim delom ciljaš na te, ki ne praznujemo obletnic, si se mal zmotila :D Osebno ne poznam čist nobenega, ki bi rekel, da ne ve koliko časa je skupaj s svojim/svojo oz kdaj sta se spoznala.

Mmm, prov dobr se spomnim tistga prvega pogleda, k sem spoznala svojga fanta :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 28. Jun. 2013 15:59

^^ ne ne ne cilam na te. Eni dejansko ne vejo kdaj so se spoznali....ampak ok. kakor komu.
Lih zadnjic na morju smo se neki pogovarjali pa je neki na to temo naletelo. In se en par spogleda in zacne razmisljat kolk casa sta dejansko skupaj....ej, a so 4 leta? Al 5? Ja, dej racuni od novega leta...Halo kaj ti je. Za NL sem jaz bla v tujini, ti pa v baru s prijatli....je moglo bit kasneje...Aja. Tocno. Ves, da se ne spomnim...
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 28. Jun. 2013 16:31

Midva praznujeva dan, ko sva končno pristala skupaj, čeprav je to bilo na žurki in nama še kak teden ni bilo jasno, če 'tadrugi' želi kaj resnega (ni šlo za potrebno obešanje in slinjenje, da ne bo pomote :D ).

Na začetku sem iz navdušenja kar štela mesece, pa za pol leta sva šla na večerjico. Od leta in pol dalje pa sva zmenjena samo še za polno obletnico, da se ne komplicira po nepotrebnem. Pa še takrat najraje nekaj čisto preprostega, npr. kako dobro pivo. :bia:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 28. Jun. 2013 16:48

midva se spomnima dneva odkar sma uradno skupaj, samo ga ne praznujema.
pa tud meseca ko sma se spoznala, samo on trdi da sma se že enkrat prej, ampak se jaz ne spomnim tega, tak da ostajama pri tistem mesecu ko se oba tega spomnima haha :D
Uporabniški avatar
klavdy33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 11. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a klavdy33 » 26. Jul. 2013 9:42

Tudi midva se spomniva okrogle letne obletnice, mesecev že zdavnej ne štejeva več :D Dan obletnice si vedno privoščiva nekaj da se prockrljava :)
We're young, we're fine... let's do some damage!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov