Njegova sestra

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 25. Jun. 2008 8:23

Moj ma sestro 7 let mlajšo od mene in tamala non stop ponavlja za mano. Poleg tega poklice svojga brata včasih tko k ga drugač samo js kličem. Sej ne vem, če bi ga js "lubi" klicala, a bi ga ona tut?! :stupid: + smrkla je začela podjebavat. Mrš, sploh je ne morm več vidt.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 25. Jun. 2008 9:55

meni je pa negova sestra zakon. isto stara kot jaz, hodi na isto šolo, študirat greva v isti kraj. ko sem tam, se čisto super razumeva, imava dosti skupnih tem za pogovor, včasih gremo tudi skupaj ven. nikoli nisem čutila, da bi bila med nama tekmovalnost. obstajajo stvari, v katerih je boljša ona in stvari v katerih sem jaz. zaradi tega se nihče ne obremenjuje.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 25. Jun. 2008 13:19

men je njegova sestra ful fajn. dve leti je starejša od njega in štiri od mene. ful se štekave in zmer se o čem pogovarjave al pa zafrkavave, tud u šoping greve, ..
Uporabniški avatar
babyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a babyy » 25. Jun. 2008 13:25

waaaa fuuul lepo,sej js sm ze razmislala d je to mogoc ker se se nepoznava dost dobr pa mava mogoce clo obe tak obcutk sej kokr sm rekla je super punca,mogoc ko se mal bols spoznava bo zgodba drugacna :razz:
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 25. Jun. 2008 16:39

moj fant sicer nima sestre,se pa z bratovo punco čist dobr razumem. drgač recimo,da ni tip ženske,ki bi si jo izbrala za prijateljico,ampak nimam čisto nič proti njej in se normalno pogovarjava in ni nobene tekmovalnosti med nama
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 25. Jun. 2008 17:11

njegova sestra mi je malo sumljiva ker je zlo mirna, tiha.... nisva še enga posebnga odnosa razvile, čerpov sva z mojim skor 4 leta skp.
amalija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a amalija » 27. Jun. 2008 13:35

Ja, bi skor rekla, da ja ....
Ampak predvsem v stvareh, ki jih ima - če imam jaz kaj novega, mora obvezno tudi ona imeti to... Ko sem jaz kupila nove smuči, jih je morala še ona, ko sem jaz kupila avto, ga je še ona...

Mogoče je sicer vse slučaj, ampak :evil:
Uporabniški avatar
nincy87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy87 » 19. Avg. 2008 16:27

Midve se pa kr fajn zastopva, nisva lih najbolše prjatlce ampak greva tud v kakšen šoping skupi pa tko... nazačetku najine zveze sm mela občutk, da me nemara, ubistvu, da me še ni sprejela čist. Sam pol je vidla, da sm taprava za njenga bratca :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov