Nimam fanta

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

???
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 15. 5. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ??? » 05. Okt. 2009 18:33

hojla...
Mene nekaj muči... Stara sem 15 in pol in še nikoli prej nisem imela fanta... Nevem kaj je z mano narobe ampak vse prijateljice in nasploh vse so že imele ali imajo fanta.. Nevem ampak toliko stari kot jaz me sploh ne zanimajo, starejše pa tudi nevem kje bi lahko sploh spoznala. Na živce mi gre tudi da mi vsi okoli govorijo kako se imajo fino, kako so putile tistega, kako jim je pomežiknil tisti itd. jaz pa sem lahko le tiho :cry: . Nisem nevem kako sramežljiva, me pa čudi da tudi najbolj tihe najdejo nekoga... Tudi vse moje "vzornice" al kako bi temu rekla so pri teh letih že imele kakšno zvezo. Se mi pa po eni strani samo za to da bi ga mela ker ga kokr "morm" tut zdi neumn. Sploh pa te ene fore k majo zdej da mutijo pa take fore jao... :roll: Te ljudje sploh niso zaljubljeni sam med sabo se neki za brezveze parčkajo ...
Pa na živce mi gre, ker vsaka revija govori o tem kako "moraš" imeti fanta. Ko v smrklji 12 letnice sprašujejo če naj seksajo z nekom da jih nau pustil... :eek:
Se mam čist fajn, sam gledat ljudi okol sebe ko majo vsi neke zgodbe, ljubezni ti pa še nikogar je precej bedno ... :? Počutm se totalno bedno in zaostalo ker si kao zdej skos zaljubljen in je itak najlepš v teh letih ampak pr men ni čist tko.. :(
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Okt. 2009 19:12

----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 17:03, skupaj popravljeno 1 krat.
???
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 15. 5. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ??? » 05. Okt. 2009 19:18

jap zdele sm pršla n sredno šolo.. :D Mi je bil pa kar šok, prve pol meseca se sploh z nubenim nisem ujela in se počutila res grozno, s bivšimi sošolkami se nismo več pogosto videle (vse zelo zadovoljne z novimi šolami)... nekih ful velik prijateljev pa nimam, kaj šele fanta. To me je dost potrlo... :oops: :(
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Okt. 2009 19:20

---?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 17:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Okt. 2009 19:21

Ne se obremenjevat. Bodi komunitativna, samozavestna- začni se pogovarjat s kakšno novo sošolko/sošolcem. Gotovo je še katera tako izgubljena. Če ne druzga boš z istimi sošolci preživela še 4 leta in med tem lahko skleneš zelo dobra prijateljstva. Glede fantov se pa ne obremenjuj še (še celo življenje se boš :D).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
???
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 15. 5. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ??? » 05. Okt. 2009 19:44

vsi sošolci imajo že svoje družbe ali fante s katerimi hodijo ven in se družijo s sebi podobnim... :(
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Okt. 2009 20:03

Mnde niso vsi med sabo po skupinah?
Začni se pogovarjati s kom med odmorom- o šoli, kakšnem šolskem izletu al kej tazga. Je treba tudi sama kej naredit- ne bodo kar drugi sami od sebe prišli k tebi.

Prehod v srednjo šolo je idealna situacija za nove prijatelje.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
???
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 15. 5. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ??? » 06. Okt. 2009 16:26

Ne sej je vsak dan boljše.. Sem se dons mal več pogovarjala, pa ugotovila, da niso vsi taki kot se zdijo :D .
Hvala za odgovor..
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 06. Okt. 2009 18:10

tudi če so ga že imele.

Zanimivo pri meni v sš skoraj nobena v razredu ni imela fanta... tak da se folk ni počutil čudnega, to je res... Drgač pa 13 let :) Res če ga do 20 nimaš ni panike.. pa še potem se nekateri ne sekirajo, pa so normalni in v redu zgledajo :)
00ally00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 24. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 00ally00 » 06. Okt. 2009 21:43

Naš razred je bil tud bl "samski", ubistvu še zdej pri 23ih jih večina nima vsaj približno resnega tipa/punce. Res je velko prezdogaj, da bi se pri 15ih sekirala glede tipov, raje se usmeri v spoznavanje novega folka iz samega razreda in šole nasploh pa tudi izven šole (npr. v eni temi je blo glih govora o tem, kako lahko sprehajanje psa močno izboljša socialno življenje:)), za fante bo že še dos časa in po mojih izkušnjah taboljši pridejo glih, ko najmanj pričakuješ.
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 06. Okt. 2009 22:16

ta prave fante ne išču po klubih ker tam jih ne boš našla (tam boš našla samo tiste ki hočejo f** in potem se te ne spomne več)
kot so ti rekli : sprehodi v naravi, kolesarjenje v naravi ali podobno, sprehajanje psa itd...ampak za 15 letnico se ne sekiraj....

jst sm starejši od tebe za nekaj let pa sem še vedno devičnik in še nism mel punce za več kot 1mesec (preveč egoističen baje....čeprav tega jst ne opazim ampak whatever)

ti pa povem....raje si najdem punco s katero bom užival karkoli bom počel kot pa da jih menjam vsak mesec in da ob njej izgubljam živce itd..

drgač pa rad kolesarim in včasih vidim kar nekaj punc ki se same sprehajajo....tako da....redki se skrivamo v naravi (jst se zlo sprostim ko sm v naravi, pobegnem stran od negativne Lj) :D
matejka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 20. 4. 2008
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a matejka** » 07. Okt. 2009 9:11

Punce v teh letih imajo fante samo zato da se važijo pred drugimi in tudi zato ker pač on motor al pa nvm kaki avto (starejši tipi). Saj mogoče je katera tolk zrela da je zveza resna (z vrstnikom in ne z več let starejšim), ampak večina teh 15 letnic pada na avtomobile in pa če je ded kao neki frajer. Drgač ga še opazle ne bi. Majo pa "fante" tudi zato, ker jih imajo njihove prijateljice.

Sama tudi pri 15 nisem imela fanta, pa sem mela prijateljice ki so ga imele že 2 leti ali manj. In sem se tudi smilila sama sebi, pa zakaj me noben noče... Še pri 18 ga nisem imela, medtem ko so se VSE sošolke že pogovarjale kako je sexat etc. In mi je bilo tudi bad ker sama nisem imela nič za povedat. Pa še zafrkavale so me, kak še nisem seksala pr 18 itd.

In sedaj, sem stara 21 in sem že 1 leto z mojim lubijem in se mama fino in mi ni žal da sem čakala tako dolgo.

Nikar se ne obremenjuj z sošolkami, lahko da se samo hvalijo kak so srale z onim, kak je seksat z onim in kolko fantov so imele. Amapk to ni odraz sreče da se z nečim hvališ - to je samo zato, ker iščejo pozornost.
Še imaš čas, izkoristi ga za razne dejavnosti in krožke, pri tem pa se en boj spoznavati novih ljudi. LP
Uporabniški avatar
Pyrexia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 9. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pyrexia » 07. Okt. 2009 9:53

Jaz sem bila pri 13-ih letih nasploh še brez prsi, niti približno še nisem razmišljala o fantih, bile so samo kake simpatije, ki pa so bili dejansko le prijatelji. Nobenega lizanja, nobenih poljubčkov, samo rada sem se družila z nekom, ki mi je bil simpatija.

Pri 15-ih podobno, razen tega, da sem dobila takrat menstruacijo in malo več prsi, še vedno nobenih želja po fantih in lizanju :D

Kako pa je danes, pa ne vem. Očitno so dekleta prej spolno zrela, ker nas futrajo z neko galofak hrano, ki nam zmeša vse hormone, pa so punce pri 15-ih letih danes že take, da bi človek mislil, da ima 20 let in več, dokler ne odpre ust :D
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 07. Okt. 2009 10:56

McDonalds ;)
???
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 15. 5. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ??? » 07. Okt. 2009 18:18

Hvala vsem, očitno nisem edina, ki tako razmišlja :D . Pa sej se nebi sekirala sam k se vsi okoli tebe pogovarjajo večino časa o tem... :wink:
Tudi jaz sem res rada v naravi, me sprosti veliko bolj od šopinga v btcju :) Včasih se počitim prav zastarelo, ko grem na srehod ven iz mesta,kaj lepega naslikam al pa vzamem dobro knjigo in jo na vrtu preberem itd... Dons vsi čas k jim ostane preživijo na facebooku z njihovimi "navideznimi" prijatelji :roll: :)
Pyrexia koliko si pa zdaj stara?
Imate vsi prav, delala bom stvari ki mene veselijo(kar dolg seznam :D ) in se ne obremenjevala s tem da "pri petnajstih imajo vsi že fanta" :D .
uživite...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov