Nimam fanta

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 07. Okt. 2009 18:59

aj uživi dokler ga nimaš, tipi so sam za zgago :evil:

ne sam res, nej se ti ne mudi, k enkrat boš že najdla enga in boš loh cel lajf z njem, za zdej pa kr uživi, brezveze se resno vezat, ti govorim iz izkušenj.
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 07. Okt. 2009 22:09

??? napisal/-a:Hvala vsem, očitno nisem edina, ki tako razmišlja :D . Pa sej se nebi sekirala sam k se vsi okoli tebe pogovarjajo večino časa o tem... :wink:
Tudi jaz sem res rada v naravi, me sprosti veliko bolj od šopinga v btcju :) Včasih se počitim prav zastarelo, ko grem na srehod ven iz mesta,kaj lepega naslikam al pa vzamem dobro knjigo in jo na vrtu preberem itd... Dons vsi čas k jim ostane preživijo na facebooku z njihovimi "navideznimi" prijatelji :roll: :)
Pyrexia koliko si pa zdaj stara?
Imate vsi prav, delala bom stvari ki mene veselijo(kar dolg seznam :D ) in se ne obremenjevala s tem da "pri petnajstih imajo vsi že fanta" :D .
uživite...


v naravi te bo opazil vsaj pravi fant ki ima nekaj v glavi...drugi fejsbukerji k se ne znajo drgač spoznavat kokr prek neta je pa itq škoda časa za njih...
vedno poslušaj srce in svoje misli in delaj kar te veseli....drugi so po možnosti ljubosumni in ti želijo škodovati ali kaj podobnega...izkušnje :D

narava je zakon!!!!! jebeš FEJSBUK LOL
???
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 15. 5. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ??? » 07. Okt. 2009 22:38

Me.Myself.and.MY.EGO napisal/-a:
narava je zakon!!!!! jebeš FEJSBUK LOL


:D
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 07. Okt. 2009 22:40

ja dobr folk lah spoznaš tud prek fb, oz. se z njimi povežeš prek fb :wink: nevem, js sm mela tako izkušnjo, pa mislim, da nism edina :D Je pa res... da ni treba zdj cel dan viset gor, 2x na ted prečekiraš, pa je :D
???
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 15. 5. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ??? » 08. Okt. 2009 13:30

mhm, ja sej facebook je čist ql, če morš koga dobit, ga kej prašat, se s folkom zment, sam če pa skos tm kr ene komentarje po usako sliko pišš pa une teste ceu dan rešujš, to je že mal bolano... ;)

lp
Me.Myself.and.MY.EGO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 15. 5. 2009
Kraj: Mars

Neprebrana objavaNapisal/-a Me.Myself.and.MY.EGO » 08. Okt. 2009 15:48

pa dejte mi povedat no....al sm jst res tolk outsajderski al sm res z Marsa...

Ko pogledaš fejsbuk...kaj vidiš....FOLK PIŠE KAJ POČNE primer

šla sm se stuškat (stušerat) in zdej čist dišim...pa kaj to mene boli k???c če si se ti stušerala pa dišiš??? WTF??? a res rabjo tolk pozornosti al kaj? in pol seveda še kšn debiln komentar uspod....WAW ZAKON prov rd bi te povohu zdej....FTW????? KVA??? višek idiotizma :D

ne vem kolk folka je že umrl zarad fejsbuka in zarad tega sranja ker dejansko nimaš svoje privatnosti....napisu boš enmu frendu neki pa bo kr en ta 12412358 model vidu kaj si napisu....dej no prosm....sam še čakam kdaj se bo začelo obdobje [Jšt P mOjAA ŠeKKicAAA 4 EvR tUGedRRRRR]
pol se pa režijo tistim geekom ki igrajo igrice, se pa niti mal ne razlikujejo od njih....hvala bogu ker me ni gor...če bi še zdej biu na fejsu bi pomojem že kr v norišnici biu :D

ljudje več ne znajo brez računalnika in neta...no sej jst sm zelo rad na računalniku in na netu....marsikaj zvem itd...ampak te neuporabne zadeve so pa res brezveze...

pejte raj na rolarje migat z ritkami da mam kej za gledat :D hehehehe
hannika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 13. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a hannika » 08. Okt. 2009 17:54

mortisha napisal/-a:ok no tak otrok pa spet nisi pr 13h takrt res divjajo hormoni in začneš gledat na nasprotn spol mal "drgač"...mi smo v osnovni že pr 12h mele ""fante" k je biu višek odnosa da se držiš za roke al pa najskrajnejše kušnt na usta :razz: hehe
....pa glede na to da se starostni prag za te zadeve zlo niža.... me ne čud njeno prašanje:)
res pa je da se nikamor ne mudi , just go with the flow-follow your heart pa to hehe... ahhh prou pogrešam ta nedolžna zaljubljena leta :wink:


aww, no hvala, vsaj nekdo :D
Uporabniški avatar
Pyrexia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 9. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pyrexia » 12. Okt. 2009 12:04

??? napisal/-a:Hvala vsem, očitno nisem edina, ki tako razmišlja :D . Pa sej se nebi sekirala sam k se vsi okoli tebe pogovarjajo večino časa o tem... :wink:
Tudi jaz sem res rada v naravi, me sprosti veliko bolj od šopinga v btcju :) Včasih se počitim prav zastarelo, ko grem na srehod ven iz mesta,kaj lepega naslikam al pa vzamem dobro knjigo in jo na vrtu preberem itd... Dons vsi čas k jim ostane preživijo na facebooku z njihovimi "navideznimi" prijatelji :roll: :)
Pyrexia koliko si pa zdaj stara?
Imate vsi prav, delala bom stvari ki mene veselijo(kar dolg seznam :D ) in se ne obremenjevala s tem da "pri petnajstih imajo vsi že fanta" :D .
uživite...


Seveda, uživaj v stvareh, ki te veselijo, sproščajo. Pusti ostale punce, ne posnemaj jih. Ko bo prišel tvoj čas, bo prišlo vse samo od sebe.

Stara sem 32 :cool:
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 12. Okt. 2009 13:23

glede fejsbuka. še vedno obstaja neka meja zasebnosti, če jo le hočeš (zasebna sporočila) + če imaš za kolege folk, ki piše take oslarije, jih pač skenslaš ali skriješ njihove objave.. ni treba veliko, da si zadovoljen :D če se pa hočeš živcirat pa pustiš tako kot je in se še naprej ukvarjaš s tem :)
drugač je meni tam ful fajn folk spoznavat, edino na živce mi gre, ko me dodaja folk, ki sem ga srečala 1x v lajfu (mogoče na hitro na kakem žuru). tiste in druge nepoznane ljudi pač kenslam.
če bi iskala fanta, bi verjetno imela drugač sistem :D

sicer pa najboljša kombinacija.. delat na sebi, se poglabljat vase in svoje potrebe, z zanimanjem opazovat svet in okolico, počet stvari ki te veselijo, veliko hodit ven, na sprehode, med ljudi in tu pa tam malo pofirbcat v virtualni svet, kjer tudi lahko marsikaj dogaja. zgodi pa se ti itak takrat, ko (in kjer) najmanj pričakuješ.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
CocoChristine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 15. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CocoChristine » 15. Jan. 2011 19:38

Sama sem stara 13 let in sem mela 2 tipa.ampak to je blo itk use brez veze.z obema ni bilo nic resnega, meni ni nic pomenilo.
imam pa nekaj prijateljic, ki so imele ze resnega fanta, s katerim so imele pac francosti poljub in mislim, da je bilo tudi nekaj otipavanja.
meni se zdi to resno prehitro saj se sploh ne vemo kaj pomeni ljubezen v bistvu.

glede facebooka se pa strinjam. zaradi njega se sploh ne znamo vec pogovarjati in normalno druziti in zelo nas poneumlja. sama poskusam biti cim manj gor ker ne vidim vec smisla v tem.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 15. Jan. 2011 19:39

prvič slišm takšne besede od 13letnice :)
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 15. Jan. 2011 19:59

CocoChristine napisal/-a:Sama sem stara 13 let in sem mela 2 tipa.ampak to je blo itk use brez veze.z obema ni bilo nic resnega, meni ni nic pomenilo.
imam pa nekaj prijateljic, ki so imele ze resnega fanta, s katerim so imele pac francosti poljub in mislim, da je bilo tudi nekaj otipavanja.
meni se zdi to resno prehitro saj se sploh ne vemo kaj pomeni ljubezen v bistvu.

glede facebooka se pa strinjam. zaradi njega se sploh ne znamo vec pogovarjati in normalno druziti in zelo nas poneumlja. sama poskusam biti cim manj gor ker ne vidim vec smisla v tem.


Pametno razmišljaš. Preveč te potegne vase in namesto, da bi se ukvarjal s svojo dejansko osebnostjo, se ukvarjaš z virtualno, medtem ko sebe samega pa lahko zelo zanemariš.

Sicer pa mislim, da je fajn, da čimprej izveš, da se nekako resnost zveze ne meri po "hitrosti" razvoja spolnega življenja med partnerjema.
Nekako od daleč je sicer to dvoje povezano, vendar so te vezi zelo rahle. Zatorej, če so se tvoje sošolke poljubljale s fanti ali pa celo otipavale, to še nikakor ne pomeni, da je ta njihova zveza bila resna.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 16. Jan. 2011 0:49

Končno ena 13 letnica, ki pametno razmišlja. Lepo je vedet, da še obstajajo take :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 01. Feb. 2011 18:18

CocoChristine- hvala bogu al komerkoli da take punce s takim razmišljanjem sploh še obstajajo..

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov