Nasikanost žensk

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 8:15

Jochie napisal/-a:
Johnny napisal/-a:
Ritko kar ti nastavljalj če ti je tako všeč kolega.. :D :D



lupček, ti imaš problem, ne jaz....jaz sem ti podal samo opcije! :wink:


Kot prvo ne ti men lupček.. Kot drugo pa to opcijo bi izbral le mrtev pa še to dvomim.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Jul. 2010 8:37

potem pa trpi s sikajočo žensko....lupček! :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Jul. 2010 8:52

bubbles napisal/-a:em, ja, če pa v pisoarje lulajo(te) :D


Tisto na želežniški postaji so pa res pisoarji ja... :roll:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 9:39

Jochie napisal/-a:potem pa trpi s sikajočo žensko....lupček! :D


Sem samski tako, da si nabiram živce nazaj.. Sicer pa vseeno raje sikajoča ženska kot peder.. :D To mi še bolj sika kot nadležna baba..
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 10. Jul. 2010 10:29

Johnny ti maš s sabo tolko problemov, da se sploh ne zavedaš. Ti svetujem, da se z ženskami sploh ne zapletaš, dokler ne odpleteš vsaj polovico lastnih frustracij ...


... kar ti najverjetneje seveda nikoli ne bo uspelo in boš celo življenje sikal, kako smo sikajoče ženske krive za tvojo polomijo od življenja.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Jul. 2010 10:33

^^ :respekt: :yau: :rofl:
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 10. Jul. 2010 10:54

Ampak res, Johhny, jaz bi tudi bila 'nasikana', če bi bila s tabo. Tole 'ne bom se uklanjal nobeni ženski!' mi v kombinaciji s tem, kar si napisal, izgleda kot nepripravljenost sprejemanja kakršnih koli kompromisov, kar ni ravno odrekanje vsemu ...
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 10. Jul. 2010 12:13

g00fy_qa napisal/-a:Johnny ti maš s sabo tolko problemov, da se sploh ne zavedaš. Ti svetujem, da se z ženskami sploh ne zapletaš, dokler ne odpleteš vsaj polovico lastnih frustracij ...


... kar ti najverjetneje seveda nikoli ne bo uspelo in boš celo življenje sikal, kako smo sikajoče ženske krive za tvojo polomijo od življenja.



yeeeeeeeeeee :respekt:
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 12:17

g00fy_qa napisal/-a:Johnny ti maš s sabo tolko problemov, da se sploh ne zavedaš. Ti svetujem, da se z ženskami sploh ne zapletaš, dokler ne odpleteš vsaj polovico lastnih frustracij ...


... kar ti najverjetneje seveda nikoli ne bo uspelo in boš celo življenje sikal, kako smo sikajoče ženske krive za tvojo polomijo od življenja.


Seveda ti že veš ka je moje življenje polomija, ker me tako dobro poznaš ane? Latnih frustracij? Daj prosim povej mi katere soo too lepo prosim.. Tale bivša je bila edino kriva za mojo slabo voljo, življenje mi pa še zmeraj fajn laufa.. Faks,služba,družina,prjatli.. Ne vem kaj je tukaj nabijanje na pamet oz. analiziranje kot ve temu pravite moderno ali kaj? Če bi imel take frustracije kot ti opisuješ bi imel težave pri komunikacijah z žensko, tako jih pa nimam, pač je bila ena zoprna, ni je več end of story. Raje se svojo polomijo od lajfa ukvarjaj kot pa da meni kle debilne nasvete deliš..

Ampak res, Johhny, jaz bi tudi bila 'nasikana', če bi bila s tabo. Tole 'ne bom se uklanjal nobeni ženski!' mi v kombinaciji s tem, kar si napisal, izgleda kot nepripravljenost sprejemanja kakršnih koli kompromisov, kar ni ravno odrekanje vsemu ...


To sploh ne pomeni tega da nisem zmožen delati kompromisee.. To pomeni, da nisem v nobene pomenu copatka, ki se uklanja ženski kadar se ji sprdne.. Kompromisi pa so nujni če hočeš imeti dobro zvezoo pa lepo prosim nisem več star 16 let za take najstniške ljubezenske nasvete.. :roll:
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 10. Jul. 2010 13:33

Kompromisi suck :cry:

Johnnyja pa štekam - največ kar lahko narediš je, da si vzameš mal time off... uživej v lajfu, ki ga imaš in ti laufa, najdi si kako prijateljico with benefits, one night stands... in se ohladi - pa tut če traja par let :cry:

Aja pa sploh nevem zakwa uporablam ta smajli. :cry: ...sam mi je najbol hud!!!!
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 18:04

IloveCoffee napisal/-a:Kompromisi suck :cry:

Johnnyja pa štekam - največ kar lahko narediš je, da si vzameš mal time off... uživej v lajfu, ki ga imaš in ti laufa, najdi si kako prijateljico with benefits, one night stands... in se ohladi - pa tut če traja par let :cry:

Aja pa sploh nevem zakwa uporablam ta smajli. :cry: ...sam mi je najbol hud!!!!


Tudi nameravam tako naresti.. Mal obdelat novo prijateljico potem pa bomo videli.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 10. Jul. 2010 19:20

^^ raje obdelaj prvo sebe in svojo zgorno glavo :D in pri tem ne pozabi na srček. Hkrati pa poglej malo kakšne družinske vzorce imaš in katere lastnosti si pobral od fotra, katere od matere. In namesto, da kriviš druge probaj raje malo samoanalizirati in pogledati sebe.
;)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Jul. 2010 19:12

Ilovecoffe ti si tudi na enem drugem portalu pod tem nickom, a ne?

nisi hud. ne glumi jebača.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 11. Jul. 2010 19:40

^^jebemumater ampak me prav zanima če si ti tud v živo tolk zajebana, al maš sam na forumu tako velike "bale".... :D :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Jul. 2010 0:10

Pomojem da je...samo to ni nujno pozitivno.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov