Nasikanost žensk

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Jul. 2010 18:23

Johnny napisal/-a:Ne vem sicer kam naj jo dam ampak povejte mi punce zakaj ste nasikane non stop? Zdaj ne vem ali sem samo jaz magnet za take babe ali so res vse ženske na tem čudnem svetu tako nasikane.. Kar brez razloga oz povoda se totalno razjezi in razgraja pa za vse sem jaz kriv. Ne vem ali jo moti dejstvo, da nikakor nisem copata in da se v primeru ko mi teži postavim zase ali kaj? Trenutno sem sicer še z njo ampak se mi zdi, da se bo tole kmalu končalo.. Vse skupaj se je pa začelo ko je moj zmaj doma začel brati Cosmopolitan, ki tako "čudovito" svetuje. :roll:


vse so iste....sprejmi to, (p)ostani samski ali pa se orientiraj na moške! :D :D :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 08. Jul. 2010 18:31

claire napisal/-a:
somebody napisal/-a:ženske s(m)o nataknjene marsikdaj ko z to ne bi blo pametnega razloga (razen hormoni)


mene resnično zanima, kako je človek lahko nataknjen brez razloga? wtf???
a mi daš samo en primer (prosim brez hormonov, ker na take bedne finte ne palim). kaj za hudiča imaš od tega da sitnariš če ni razloga (in kdaj oz. kaj pa je razlog za sitnarjenje?)?


ok brez razloga je relativno: bolje bi bilo rečeno da brez relevantnega razloga oz. da je vzrok nekje drugje.
no positive vibration ti je dala lep primer: stres. hmm, samo očitno zate tudi to pomeni bedna finta ker se ob stresu sproščajo hormoni in tudi povzročajo simptome stresa! poleg tega je dokazano da različne količine hormonov med ciklusom sprožajo nerazpoloženje, nataknjenost... hormoni so prisotni so dejstvo, nekaj kar je in se s tem kar lepo sprijazni. pač pri nekaterih ženskah so vplivi bolj izraženi pri drugih manj. no vseeno ti preostane da verjameš, da pač bog tako hoče in ne "pališ na bedne finte" znanstvenih dokazov
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 08. Jul. 2010 21:30

Johnny meni se zdi, da si ti razlog za nasikanost. Se mi zdi, da si to temo že enkrat odprl.
Nivea
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 08. Jul. 2010 21:54

barbie_girl_85 napisal/-a:
Vsekakor boljša opcija kot to, da prideš sem napisati post, in poudarit naslednje zadeve:
1. imam punco - da ne boste mislile, da sem samski in posledično "škart roba,ki je noben noče"
2. poudarjaš svojo moškost in to, kako nisi copata
3. omeniš, da je žena oz punca zmaj - tipično za zasedenega, ki išče novo robo
4. ko boš končno ugotovil, da to ni ona.on, in da novih spoznanstev tle ne boš dočakal, boš šel na drug forum pisat



puma napisal/-a:
Očitno imaš ti problem s tem, ko se punca postavi zase.
Na osnovi opisanega, mi deluješ kot dečko, ki rabi bejbo, ki bo non stop tiho in ti kimala, ter te povzdigovala v nebesa, ko boš izjavljal še tako bedne izjave in odkrival toplo vodo.


:respekt:
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 09. Jul. 2010 0:37

claire napisal/-a:^^ no ja. če bi bilo tako, potem ne bi imela školjka še pokrova. pokriješ zaradi lepšega izgleda+ne smrdi. ni da ima samo 2 možnosti. tako da vsi tvoji argumenti, od fitnesa do avta padejo. :P


Lapsus. V mislih sem mel desko, ne pokrov.
Drobtinica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 23. 6. 2006
Kraj: Malo tu, malo tam ....

Neprebrana objavaNapisal/-a Drobtinica » 09. Jul. 2010 8:29

claire napisal/-a:^^ madona. ti si pa en primer sitne babe. in če si si izbrala moškega kot ga opisuješ, si si ga sama. ti ga ni ne soseda, ne mama. kako vam ne potegne, da ste to same krive, če vas moški izkoriščajo? in če jim je več do pira kot do vas. le kje jih najdete take luzerje?


You did not get the irony, did you?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Jul. 2010 9:03

positive vibration napisal/-a:Spuščanje wc deske je smiselno vsaj toliko, kot zapiranje vrat ali ust medtem, ko jemo, naprimer.


ROFL.
Zapiranje vrat ima smisel, ker je prepih lahko vzrok za kak prehlad, plus tega vrata udarjajo in je zelo možno da ob tem kaka šipa zleti ven. Da ješ z zaprtimi usti je tudi smiselno, ker ni ravno fino da leti iz tvojega gobca vsem drugim za mizo v krožnike.
Da bi pa iz sekret školke kdaj vrglo vodo v luft in po celi kopalnici pa še nikdar nisem videl in verjetno tudi nikdar ne bom. Tako da ta "argument" zgori na celi črti.

floribunda napisal/-a:moški: lahko lula sede + kaka sede

Tip ki ščije sede že meji na pedra oz. na kar velikega pedrona. FUUUUUUUUUU... :stupid:

claire napisal/-a:pokriješ zaradi lepšega izgleda+ne smrdi.

A tebi voda v sekretu smrdi? Voda s katero spiraš sekret je namreč točno tista voda katero piješ... Ko enkrat potegneš vodo v stranišču iz školjke ne smrdi več...edino le tisti tvoj prdec od prej.
Še en argument, ki je pogorel...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Jul. 2010 9:29

^^kaj pa "zato, ker se spodobi"? Bonton, pa take fore? Temu se naj ne bi smelo preveč oporekat. ;)

Fantje, če vas tok moti ta biznis okol wc desk, si pa omislite fante namesto punc; ful mi je zabavno, ko sem kdaj na obisku pri gej paru in jima spuščam desko, ko pridem za kom spet jz v kopalnico, je že spet gor. :lach:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 09. Jul. 2010 10:58

McLarnovc napisal/-a:
floribunda napisal/-a:moški: lahko lula sede + kaka sede

Tip ki ščije sede že meji na pedra oz. na kar velikega pedrona. FUUUUUUUUUU... :stupid:



no. javi se mi, ko boš sam pucal sekret.
al pa pojdi na skret. vzamei belo mokro krpo in pobriši ploščice ob školjki in stene okoli školjke.

ko boš videl kake barve je krpa od vsega scanja, ki šprica naokoli, se bova naprej menla o smiselnosti lulanja sede.

mimogrede. še vedno gre moja teorija v prid 3:1 spuščeni deski.

sicer pa. zaradi mene lahko tip ščije stoje. si dvigne pokrov od školkje in ga spusti nazaj. da grem js lahko zjutraj cela zlimana z enim učem še vedno lahko mirno na WC, brez da bi vsakič ruknila v školjko.

in ja. lulanje sede...uuu. matr. kok pedrsko.
vsedeš se na školkjko in si takoj začneš želet sočne, tesne luknjice.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Jul. 2010 12:19

^^ :yau: :respekt:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Jul. 2010 14:40

floribunda napisal/-a:no. javi se mi, ko boš sam pucal sekret.
al pa pojdi na skret. vzamei belo mokro krpo in pobriši ploščice ob školjki in stene okoli školjke.

ko boš videl kake barve je krpa od vsega scanja, ki šprica naokoli, se bova naprej menla o smiselnosti lulanja sede.

mimogrede. še vedno gre moja teorija v prid 3:1 spuščeni deski.

sicer pa. zaradi mene lahko tip ščije stoje. si dvigne pokrov od školkje in ga spusti nazaj. da grem js lahko zjutraj cela zlimana z enim učem še vedno lahko mirno na WC, brez da bi vsakič ruknila v školjko.

in ja. lulanje sede...uuu. matr. kok pedrsko.
vsedeš se na školkjko in si takoj začneš želet sočne, tesne luknjice.


ROFL ROFL ROFL na tale post...xD xD xD

Tisto kar brišeš okoli školke ni samo scalnica. Neverjetno a? Če pa imaš ti tipa ki ne zna svojega kurca usmerit v luknjo fi 40cm je pa z njim nekaj narobe in ne posplošuj tega na vse tipe. :wink:

Pred leti je bilo v eni rubriki pri Tedniku nekaj govora o umazanih delih pa to... In so spraševali čistilke na ljubljanski želežniški postaji kateri sekreti so bolj svinjski, in ne boš verjela...vse ki so jih vprašali so se strinjale, da so ženski veceji bolj usrani od moških. :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
sportsman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 17. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sportsman » 09. Jul. 2010 18:15

floribunda napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:

no. javi se mi, ko boš sam pucal sekret.
al pa pojdi na skret. vzamei belo mokro krpo in pobriši ploščice ob školjki in stene okoli školjke.

ko boš videl kake barve je krpa od vsega scanja, ki šprica naokoli, se bova naprej menla o smiselnosti lulanja sede.

mimogrede. še vedno gre moja teorija v prid 3:1 spuščeni deski.

sicer pa. zaradi mene lahko tip ščije stoje. si dvigne pokrov od školkje in ga spusti nazaj. da grem js lahko zjutraj cela zlimana z enim učem še vedno lahko mirno na WC, brez da bi vsakič ruknila v školjko.

in ja. lulanje sede...uuu. matr. kok pedrsko.
vsedeš se na školkjko in si takoj začneš želet sočne, tesne luknjice.


samo to :respekt: in res dobro napisano
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 09. Jul. 2010 21:48

McLarnovc napisal/-a:ROFL ROFL ROFL na tale post...xD xD xD

Tisto kar brišeš okoli školke ni samo scalnica. Neverjetno a? Če pa imaš ti tipa ki ne zna svojega kurca usmerit v luknjo fi 40cm je pa z njim nekaj narobe in ne posplošuj tega na vse tipe. :wink::

ampak tale fi se niti slučajno signifikantno ne zmanjša, če pokrov ostane dol :P
McLarnovc napisal/-a:Pred leti je bilo v eni rubriki pri Tedniku nekaj govora o umazanih delih pa to... In so spraševali čistilke na ljubljanski želežniški postaji kateri sekreti so bolj svinjski, in ne boš verjela...vse ki so jih vprašali so se strinjale, da so ženski veceji bolj usrani od moških. :wink:

em, ja, če pa v pisoarje lulajo(te) :D
...just breathe...
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 10. Jul. 2010 6:27

Jochie napisal/-a:
Johnny napisal/-a:Ne vem sicer kam naj jo dam ampak povejte mi punce zakaj ste nasikane non stop? Zdaj ne vem ali sem samo jaz magnet za take babe ali so res vse ženske na tem čudnem svetu tako nasikane.. Kar brez razloga oz povoda se totalno razjezi in razgraja pa za vse sem jaz kriv. Ne vem ali jo moti dejstvo, da nikakor nisem copata in da se v primeru ko mi teži postavim zase ali kaj? Trenutno sem sicer še z njo ampak se mi zdi, da se bo tole kmalu končalo.. Vse skupaj se je pa začelo ko je moj zmaj doma začel brati Cosmopolitan, ki tako "čudovito" svetuje. :roll:


vse so iste....sprejmi to, (p)ostani samski ali pa se orientiraj na moške! :D :D :D


Ritko kar ti nastavljalj če ti je tako všeč kolega.. :D :D

Očitno imaš ti problem s tem, ko se punca postavi zase.
Na osnovi opisanega, mi deluješ kot dečko, ki rabi bejbo, ki bo non stop tiho in ti kimala, ter te povzdigovala v nebesa, ko boš izjavljal še tako bedne izjave in odkrival toplo vodo.
Heh ... mamin siček na obzorju in potem pride jamrat na cosmo forum, kako on ni copata ... svašta majka rod


In kaj se ma ona psotavljat zase, če ji noben nič noče? Zdaj sem jaz kriv, seveda kaj le ne, saj pri vas je itq zmeri moški kriv, ve same nikoli ane? Ja seveda ti mene tako dobro poznaš in točno več kdo sem in kaj sem.. Mamin sinček? Sinček? In daj mi lepo prosim povej s čim naj bi bil mamin sinček, ko pa je moja mama še 3 leta pokojna? Daj resno mi razloži ali je to pač spet comso kokoš fora- nabijanje na pamet pa če bom zadela bom zadela ane? Sicer pa sem jo včera pustil tako, da sem sveže samski. Ti boš men copata, nikoli se ne bom uklanjal nobeni ženski.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Jul. 2010 8:05

Johnny napisal/-a:
Ritko kar ti nastavljalj če ti je tako všeč kolega.. :D :D



lupček, ti imaš problem, ne jaz....jaz sem ti podal samo opcije! :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov