Nasikanost žensk

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Jul. 2010 11:47

^^bi rekla, da je v večini primerov za tako nasikanost krivo tole, kar si že sama ugotovila:
imajo pa že kak sindrom "bojim se biti sam/-a, imam vsaj reden sex".
Ker, sej vemo, če zveza štima, smo vsi veseli in srečni, če pa ne, nas lahko še najmanjša bedna malenkost spravi ob živce (vsaj pri men je blo tko proti koncu zveze).
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 08. Jul. 2010 11:49

claire, jaz sama sebe včasih zasačim, v stresnih obdobjih, da sem rahlo našpičena. Ne samo do svojega moškega, ampak do celotne okolice. Npr. v izpitnem obdobju, ko nisem sigurna, kak bom vse skupaj izpeljala in mi lahko hitro gre kaj narobe, mi gre na živce lahko vsaka malenkost. S tem, da sem jaz svojemu že povedala, da v takih trenutkih ne sme nič osebno in zares vzet, kar rečem in da mi je žal, ker je največkrat on žrtev mojega stresanja, ampak je pač najbližji v tistem trenutku, zato tudi najebe :D
K sreči se to dogaja le redko in se vedno kmalu opravičim, če res svojo negativno energijo preveč razsajam naokoli.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Jul. 2010 11:51

claire napisal/-a:
somebody napisal/-a:ženske s(m)o nataknjene marsikdaj ko z to ne bi blo pametnega razloga (razen hormoni)


mene resnično zanima, kako je človek lahko nataknjen brez razloga? wtf???


a revija je pa lahko razlog da si nataknjen? :lol:
Johnny namreč obsoja Cosmopolitan, da je kriv, da je njegova ženska tečna :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 08. Jul. 2010 12:08

Johnny, če si prišel iskat tolažbo na cosmo forum, si že v štartu zajebal...prej bi jo najdel na moskisvet.com, kje je polno tebi podobnih sotrpinov :D
naslednjič, ko bo tvoj zmaj prebiral Cosmopolitan, ji svetuj, da naj se raje zadržuje na straneh tipa: kako zrajcati tipa na 1000 in 1 način, kako mu ga oblizniti, da te nikoli ne bo pozabil, kako ga zmešati med kuhanjem kosila, kako postati seks boginja... :razz:
No resno...moje mnenje je, da podzavestno privlačiš ženske tipa ala "krule", si želiš biti copata in mazohistično prenašaš sadistično vedenje zmaja. Kakšno pa je stanje pri tvojih starših? Marsikateri vzorec vedenja izhaja iz matične družine, a upam da si dovolj star, da se zavedaš da odgovarjaš sam zase in da lahko vzorec presekaš.
Dokler ne boš odkril vzroka pri sebi, boš pač obsojen na trpljenje ob tečnih babah. V osnovi ženske ne maramo copatastih moških, ker slekoprej začnemo izkoriščat to njihovo slabost...moški mora kdaj pa kdaj tud udarit po mizi (Bog ne daj ženske) in si naredit red. Več kot očitno je, da te ne spoštuje in da si sam prispeval k temu...na tvojem mestu bi ignorirala njeno vedenje, enkrat jo bo že minilo.
Ženske res znamo bit tečne, ne glede na stanje hormonov v telesu, ampak tečnoba izhaja iz pomanjkanja pozornosti, ogroženosti in občutku, da se na moškega ne moreš zanest. Verjemi, da je zadovoljna (to seveda mora izhajat iz nje same) in zadovoljena ženska srečna in ničkaj tečna :wink:
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 08. Jul. 2010 12:51

positive vibration napisal/-a:claire, jaz sama sebe včasih zasačim, v stresnih obdobjih, da sem rahlo našpičena...


seveda. vsak ima kdaj slab dan/obdobje. tako kot praviš.
ampak je pa razlika, biti tak občasno in se tega zavedati ter se opravičiti, kot pa biti tak non stop. smo pa le le ljudje. nismo roboti. a ne razumem, zakaj si greniti življenje po nepotrebnem?
pa če gremo špilat odbojko bo rekla da so tam komarji. :roll: pa če gremo na piknik, bo že za plac problem. ji nebo pasalo nič. ne teren, ne vreme, ne podlaga, ne razlged, ne ura, ne nič. nikoli. pa jo za sprehod bolijo noge, pa ona bi se mogla učit (pol pa sedi v gostilni 3 ure). to opažam res zadnje čase. zato sem pa ratala alergična na it kam s kom. sama pa pika. pa ne bom poslušala tega. ni mi potrebno. zdaj po tem koncertu jih imam dovolj za en mesec.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Jul. 2010 13:42

Torej....stvari kot jih opisujeta Claire in Johnny: boleče noge, težava, ker ni prtičkov na mizi za kosilo in podobno sranje, so res take malenkosti, da ti, Johnny lahko svetujem le eno:
če že hočeš punco, si najdi tako tako, ki je bolj na izi, ki ji dol visi za take banalne malenkosti. Potem ti ona ne bo več težila zaradi malenkosti, ti boš srečen in oba bosta veselo zaljubljena. :D :bussi:
(pazi samo, da ne bo imela kake druge napake, ki te bo spravljala ob pamet - sicer pa sem prepričana, da ko boš eno nekoč resnično imel rad, boš lahko kako njeno napako tudi spregledal oz. jo pač sprejel). :twisted:
Drobtinica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 23. 6. 2006
Kraj: Malo tu, malo tam ....

Neprebrana objavaNapisal/-a Drobtinica » 08. Jul. 2010 13:53

Ženske smo tečne, sikamo, nesramne, nikoli zadovoljne, babnce, ki vam, moškim, ne pustimo v miru spit tistih 48 pirov, ki kar naprej zahtevamo higienski minimum in ki vas, ki naj bi imeli bolje razvite možgane od psička, ne moremo naučiti niti osnovnih trikov, ko to recimo: spuščanje straniščne školjke.
Po drugi strani pa vam (vsaj večina žensk) opere, skuha kosilo, pospravi, pomete, skrbi, da ste zlikani in urejeni, da niste lačni, žejni, da je pivo vedno v hladilniku in da se nasmejčkamo ob vašem: Draga, grem samo na eno pivo.
Nabavi si Ančko. Ona je tiho.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 08. Jul. 2010 14:12

^^ madona. ti si pa en primer sitne babe. in če si si izbrala moškega kot ga opisuješ, si si ga sama. ti ga ni ne soseda, ne mama. kako vam ne potegne, da ste to same krive, če vas moški izkoriščajo? in če jim je več do pira kot do vas. le kje jih najdete take luzerje?

v-e-s-n-a- zdaj ali samo jaz razlikujem med sitnarjenjem za vsako figo in človeško napako, ali pa ti pač mečeš vse v isti koš. kajti spregledati napake na človeku je eno, prenašati tečno babo, ki ji nič ne paše pa drugo. eno je, če ženska kadi, fantu to ni povšeči a sprejme. eno je, če žensko rado zebe in mu zato pač večkrat jamra da jo zebe. eno je, če ima ona navado da pusti vedno odprta vrata, da spi samo na boku brez objema z njim, da si vsak teden kupi nove čevlje, da ne mara hoditi v kino,... to so tako imenovane "napake", ki jih sprejme tisti, ki te ljubi. tečnarenje pa ni pogojeno z nobeno napako. biti siten brez razloga ni napaka, ki bi jo moral fant sprejeti.
isto ni napaka delati kaos okrog vsake tekme in iti obvezno vsako tekmo gledat in obvezno spit ob vsaki tekmi 6 pirov... to je debilnost, ne napaka.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 08. Jul. 2010 14:37

Johnny napisal/-a:Ne vem sicer kam naj jo dam ampak povejte mi punce zakaj ste nasikane non stop? Zdaj ne vem ali sem samo jaz magnet za take babe ali so res vse ženske na tem čudnem svetu tako nasikane.. Kar brez razloga oz povoda se totalno razjezi in razgraja pa za vse sem jaz kriv.


Očitno imaš ti problem s tem, ko se punca postavi zase.
Na osnovi opisanega, mi deluješ kot dečko, ki rabi bejbo, ki bo non stop tiho in ti kimala, ter te povzdigovala v nebesa, ko boš izjavljal še tako bedne izjave in odkrival toplo vodo.
Heh ... mamin siček na obzorju in potem pride jamrat na cosmo forum, kako on ni copata ... svašta majka rodi :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 08. Jul. 2010 14:56

Drobtinica napisal/-a: spuščanje straniščne školjke.
O tem smo se ze miljonkrat pogovarjal. Ni nobene logicne osnove za to pocetje, torej nimas pogojev.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 08. Jul. 2010 14:58

Spuščanje wc deske je smiselno vsaj toliko, kot zapiranje vrat ali ust medtem, ko jemo, naprimer.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Jul. 2010 15:33

Mahagonij napisal/-a:
Drobtinica napisal/-a: spuščanje straniščne školjke.
O tem smo se ze miljonkrat pogovarjal. Ni nobene logicne osnove za to pocetje, torej nimas pogojev.


ja pa je!

moški: lahko lula sede + kaka sede

torej 1 1/2 straniščnih potreb opravi sedeč na spuščeni straniščni školjki.

Ženska: oboje počne sedeč na školjki.

torej gre računica v prid spuščeni straniščni škljki v razmerju 3:1.
simpl ko pasulj!
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 08. Jul. 2010 15:58

^^ teoretično lahko oba delata vse s pokrovom gor. :P

se pa sama strinjam s positive v. glede tega.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 08. Jul. 2010 17:48

Zadeva je simpl, žensk, ki kažejo znake, da so (lahko) take - se ogneš na daleč, ženske, ki postanejo take skenslaš.

Tega s pokrovom stranišča nisem nikol štekal in je lep primer sitnarjenja - naštimaš si ga tako, da ti odgovarja in pustiš. Možnosti sta itak sam dve - ali ti odgovarja ali pa dvigneš/spustiš. Naslednji osebek, ki pride isto. Jebemti, ko da ste mal retardirani. Kot zic od avta. Vsedeš se in naštimaš glede na svojo velikost. Ali pa kot mašina za fitnes, prideš in naštimaš kile na tok k rabiš.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 08. Jul. 2010 18:10

^^ no ja. če bi bilo tako, potem ne bi imela školjka še pokrova. pokriješ zaradi lepšega izgleda+ne smrdi. ni da ima samo 2 možnosti. tako da vsi tvoji argumenti, od fitnesa do avta padejo. :P
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov