Nasikanost žensk

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 12. Jul. 2010 0:14

delusional napisal/-a:Ilovecoffe ti si tudi na enem drugem portalu pod tem nickom, a ne?

nisi hud. ne glumi jebača.


Noup, to bo pomota, sam kle mam tak nick. :cry:
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 12. Jul. 2010 0:16

Aja pa hvala, ne vem s čim sem si prislužil tak naziv iz tvojih ust. Sej nisem še nč naredu. LOL :cry:
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 12. Jul. 2010 7:03

puma napisal/-a:^^ raje obdelaj prvo sebe in svojo zgorno glavo :D in pri tem ne pozabi na srček. Hkrati pa poglej malo kakšne družinske vzorce imaš in katere lastnosti si pobral od fotra, katere od matere. In namesto, da kriviš druge probaj raje malo samoanalizirati in pogledati sebe.
;)


Moja zgornja glava je čisto uredu in ne rabim sebe obdelovati.. :D Nobenih vzorcev nimam od fotra pa od mat.. Oba sta iz stare šole, dobiš eno se poročiš in si celo življenje z njo.. Ja seveda, da bom celo življenje eno in isto gledal.. :roll:
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 12. Jul. 2010 7:44

Verjemi, da te tudi ona ne bi.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 12. Jul. 2010 7:46

Mahagonij napisal/-a:Pomojem da je...samo to ni nujno pozitivno.


Ne da ni nujno pozitivno, ampak ni pozitivno sploh(no, razen v kakšnih določenih situacijah)... Ampak veliko je folka, ki imajo prek neta dolg jezik in to, pa so v resnici čisto ok...no, velja tudi obratno seveda...

tmis_ napisal/-a:Verjemi, da te tudi ona ne bi.

+1
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 12. Jul. 2010 9:40

tmis_ napisal/-a:Verjemi, da te tudi ona ne bi.


Jo noben ne sili..
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 12. Jul. 2010 10:02

naredi ženskam uslugo in raje na moške prešaltaj :D
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 12. Jul. 2010 10:05

puma napisal/-a:naredi ženskam uslugo in raje na moške prešaltaj :D


Se raje vržem pod vlak.. Naredi ti moškim uslugo in prešaltaj na ženske. :D In ja ti me tako dobro poznaš da veš kakšen sem ane. :roll:
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 12. Jul. 2010 10:08

Sej tud če te ne pozna...tule zelo nazorno kažeš svojo mentaliteto... :roll:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 12. Jul. 2010 10:09

McLarnovc napisal/-a:Sej tud če te ne pozna...tule zelo nazorno kažeš svojo mentaliteto... :roll:


Aja? Se pravi torej ženske niso nikoli za nič krive so zmeraj tipi prasci, ko je pa obratno je pa itq zmeri tip kriv ane? Ma lej saj mi puca karina za vaše mnenje ampak vseeno.. Če bi bile vse take kot puma potem bi pa verjetno res raje bil peder.
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 12. Jul. 2010 10:18

Johnny je zadnjih nekaj dni zelo ostro nastrojen proti vsej ženski populaciji na tem planetu. Bivša je iz njega naredila "prasca", ki bo še nekaj časa sovražil vse ženske, se smilil sam sebi in jokal tukaj na forumu :cry:
Iz vsake teme, kjer sodeluje, bode njegova nesramnost do mnenj ostalih...
ampak vseeno, mi smo tukaj zato, da te bodrimo in podpiramo v vsej tvoji nesreči :zustimm:
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 12. Jul. 2010 10:21

Little fairy napisal/-a:Johnny je zadnjih nekaj dni zelo ostro nastrojen proti vsej ženski populaciji na tem planetu. Bivša je iz njega naredila "prasca", ki bo še nekaj časa sovražil vse ženske, se smilil sam sebi in jokal tukaj na forumu :cry:
Iz vsake teme, kjer sodeluje, bode njegova nesramnost do mnenj ostalih...
ampak vseeno, mi smo tukaj zato, da te bodrimo in podpiramo v vsej tvoji nesreči :zustimm:


Nesreči? :lol: Dobro res da sem nastrojen proti določenim osebkom ampak nesrečen pa vseeno nisem.. Saj zdaj se spet začne tajski boks trening pa bo prec boljše, mi je že manjkalo tale mesec to... Podpiraj ti koga drugega, ne rabim podpore, še manj pa od ženske.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 12. Jul. 2010 10:23

dečko ne mi pošiljat zs z nekimi grožnjami ... povej na forumu kaj imaš za povedat :D
in ... ali si res mislil, da se tebe kdo boji? :rofl:

p.s. predlagam, da greš judo trenirat, tam se boš lahko lepo stisnil in objel z drugim moškim :D
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 12. Jul. 2010 10:28

Johnny napisal/-a:mi je že manjkalo tale mesec to...


Bi znala vsaj ene deset stvari naštet, ki ti manjkajo.... :wink:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 12. Jul. 2010 10:53

Johnny napisal/-a:
Little fairy napisal/-a:Johnny je zadnjih nekaj dni zelo ostro nastrojen proti vsej ženski populaciji na tem planetu. Bivša je iz njega naredila "prasca", ki bo še nekaj časa sovražil vse ženske, se smilil sam sebi in jokal tukaj na forumu :cry:
Iz vsake teme, kjer sodeluje, bode njegova nesramnost do mnenj ostalih...
ampak vseeno, mi smo tukaj zato, da te bodrimo in podpiramo v vsej tvoji nesreči :zustimm:


Nesreči? :lol: Dobro res da sem nastrojen proti določenim osebkom ampak nesrečen pa vseeno nisem.. Saj zdaj se spet začne tajski boks trening pa bo prec boljše, mi je že manjkalo tale mesec to... Podpiraj ti koga drugega, ne rabim podpore, še manj pa od ženske.


Sarkazem detektor ti tudi manjka a?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov