Nasikanost žensk

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Jul. 2010 9:46

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 9:48

sirova štručka napisal/-a:http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=25426&highlight=sikanje

sem prepričana da je isti tip.
Si ja prisegel na večno samskost? :D


Prosim? :lach:
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 08. Jul. 2010 9:52

Skoraj v vsakem tvojem postu se najde kakšna beseda čez ženske. Npr. tole je zelo očitno:
Johnny napisal/-a:ženska-hudič


Mislim da moraš najprej malo pri sebi razčisti in potem boš mogoče našel kakšno zate "normalno" žensko.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 9:52

Da mije zmanjkalo idej? Optimist. Meni jih nikoli ne zmanjka :P

Samo pač povedal sem, da nisem copata, ker si ti spet na pamet nabijala neki. :D


Želiš si ne biti copata. Psihično nasilje prenašaš že dva meseca....mogoče nisi copata, rad se pa tud nimaš kej preveč.


3. Punca, ker bog ne daj da imamo tako ženo..

Ne punce ne žene ti ne da Bog, tako da se sklicuj nase. Kakršno si boš izbral, tako boš imel (si pa sam priznal, da ti izbira ne gre najbolje od rok, in da si si izbral puco, ki je tečna, bere Cosmota in ga ima za "sveti priročnik", teži zaradi pomečkanega prta in jo v dvajsetih letih skrbijo pritički pri priboru...)

4. Kdo je kaj rekel o spoznanstvih? Imam cosmo krulo doma, ne rabim novih


a ni v tujini? Je že prišla domov?

Srčk

Tukaj boš pa doživel isto zavrnitev kot pri Libido....ne ti men srček, to prihrani za zmaja, ki se ukvarja s prtički in Cosmotom :P
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 9:57

barbie_girl_85 napisal/-a:Da mije zmanjkalo idej? Optimist. Meni jih nikoli ne zmanjka :P

Samo pač povedal sem, da nisem copata, ker si ti spet na pamet nabijala neki. :D


Želiš si ne biti copata. Psihično nasilje prenašaš že dva meseca....mogoče nisi copata, rad se pa tud nimaš kej preveč.


3. Punca, ker bog ne daj da imamo tako ženo..

Ne punce ne žene ti ne da Bog, tako da se sklicuj nase. Kakršno si boš izbral, tako boš imel (si pa sam priznal, da ti izbira ne gre najbolje od rok, in da si si izbral puco, ki je tečna, bere Cosmota in ga ima za "sveti priročnik", teži zaradi pomečkanega prta in jo v dvajsetih letih skrbijo pritički pri priboru...)

4. Kdo je kaj rekel o spoznanstvih? Imam cosmo krulo doma, ne rabim novih


a ni v tujini? Je že prišla domov?

Srčk

Tukaj boš pa doživel isto zavrnitev kot pri Libido....ne ti men srček, to prihrani za zmaja, ki se ukvarja s prtički in Cosmotom :P


No ja saj pametnih idej ti ne more zmanjkat ker jih ni. :D

Ne me jebat, celo eno stvar si uganila, ja nimam se kaj preveč rad, ubistvu se sploh nimam rad.. Jah take kot si ti sigurno nočem.. :D Pač tako rečeno doma, trenutno je ni v Sloveniji.. No da bo tvoja blond pamet razumela, eno tako krulo imam že na grbi. Zavrnitev? Sem te kaj sploh vprašal? :lol: :lol:

Mislim da moraš najprej malo pri sebi razčisti in potem boš mogoče našel kakšno zate "normalno" žensko.


Nimam kaj razščistit pri sebi..
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 08. Jul. 2010 10:04

sicer nisem vsega brala, ker nimam časa,mi je pa jasno, da se je usul plaz žensk, ki napadajo đonija, češ kako to ni res in da sika le minimalni procent žensk. a-a. jaz se zadnje čase kar ne morem načuditi ženskam, ki zase trdijo in prisegajo, da one pa že ne sikajo, v resnici so pa sitne kot muhe.

primer. pred kratkim sva šla z mojim na en koncert z še dvema paroma (stari "prijatelji", oz. bivša klapa). pa to popizdiš no. pa babe so tečne za znoret. jo bolijo noge (pa je vedela da gre na koncert), druga je zaspana, spet prvi piha, druga ne ve kaj bi pila, prva ni lačna oz. ne ve če je lačna ali ni lačna in ko se odloči, da je lačna, ne ve kaj bi jedla. :roll: :roll: pol pa da gre človek s kom takim na morje? se imam pa preveč rada.

to je le primer. jaz če ne bi bila v stanju ko se mi je j***** za vse, bi ji pa že povedala svoje. dedci pa skulirani. to je zanimivo. in potem so naprej tečne tečne tečne. pa bi ona sedela- madona baba, nimaš se kan vsest, to ni veselica! pa opažam res, da komplicirajo babe za vsako malenkost. če ji majica ne stoji dobro, če nima pravega senčila pri roki, če ji en lasek ne stoji ravno, če jo malo zebe, če ji je prevroče, če blabla.
krivi pa možje, ki to prenašajo. imajo pa že kak sindrom "bojim se biti sam, imam vsaj reden sex".

vglavnem. kar lepa večina babnic je tečnih za znoret. tudi če zase trdijo, da niso (pa ti dve dečvi od zgoraj jaz poznam že ful let, ni da ju nebi poznala. tako da zdaj vidim kaj rata iz fajnih punc- ene sitnobe). sploh pa garantiram đoniju, da tudi marsikatera, ki ga tukaj napada.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Jul. 2010 10:06

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 10:07

claire napisal/-a:sicer nisem vsega brala, ker nimam časa,mi je pa jasno, da se je usul plaz žensk, ki napadajo đonija, češ kako to ni res in da sika le minimalni procent žensk. a-a. jaz se zadnje čase kar ne morem načuditi ženskam, ki zase trdijo in prisegajo, da one pa že ne sikajo, v resnici so pa sitne kot muhe.

primer. pred kratkim sva šla z mojim na en koncert z še dvema paroma (stari "prijatelji", oz. bivša klapa). pa to popizdiš no. pa babe so tečne za znoret. jo bolijo noge (pa je vedela da gre na koncert), druga je zaspana, spet prvi piha, druga ne ve kaj bi pila, prva ni lačna oz. ne ve če je lačna ali ni lačna in ko se odloči, da je lačna, ne ve kaj bi jedla. :roll: :roll: pol pa da gre človek s kom takim na morje? se imam pa preveč rada.

to je le primer. jaz če ne bi bila v stanju ko se mi je j***** za vse, bi ji pa že povedala svoje. dedci pa skulirani. to je zanimivo. in potem so naprej tečne tečne tečne. pa bi ona sedela- madona baba, nimaš se kan vsest, to ni veselica! pa opažam res, da komplicirajo babe za vsako malenkost. če ji majica ne stoji dobro, če nima pravega senčila pri roki, če ji en lasek ne stoji ravno, če jo malo zebe, če ji je prevroče, če blabla.
krivi pa možje, ki to prenašajo. imajo pa že kak sindrom "bojim se biti sam, imam vsaj reden sex".

vglavnem. kar lepa večina babnic je tečnih za znoret. tudi če zase trdijo, da niso (pa ti dve dečvi od zgoraj jaz poznam že ful let, ni da ju nebi poznala. tako da zdaj vidim kaj rata iz fajnih punc- ene sitnobe). sploh pa garantiram đoniju, da tudi marsikatera, ki ga tukaj napada.


Claire :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan:

Ravno o takih stvareh govorim. :D Pohvalno res..
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 10:07

sirova štručka napisal/-a:
Johnny napisal/-a:...ja nimam se kaj preveč rad, ubistvu se sploh nimam rad..

Johnny napisal/-a:Nimam kaj razščistit pri sebi..

aha :D


In kaj je tukaj treba razčistit? Se pač nimam rad, tole se ne bo spremenilo.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 10:12

:D :D :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Jul. 2010 10:14

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Jul. 2010 11:16

Johnny napisal/-a:
monique* napisal/-a:
Johnny napisal/-a:Ja saj ženske steee kr nekiiiii

Tolk imaš prosti ženskam pa imaš vseeno že naslednjo ogledano :lol:


In kje sem to napisal? :razz:


:arrow: :arrow: :arrow:

Johnny napisal/-a:
Libido napisal/-a:Ne. TVOJA ženska se očitno ravna po teh nasvetih :D Najdi si eno ki ne bere Cosmopolitana. :D


Sem jo že našel. :D Samo, ker sem v zvezi še s tem zmajem z njo ne morem ničesar imeti.
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 08. Jul. 2010 11:28

Johnny napisal/-a:
claire napisal/-a:sicer nisem vsega brala, ker nimam časa,mi je pa jasno, da se je usul plaz žensk, ki napadajo đonija, češ kako to ni res in da sika le minimalni procent žensk. a-a. jaz se zadnje čase kar ne morem načuditi ženskam, ki zase trdijo in prisegajo, da one pa že ne sikajo, v resnici so pa sitne kot muhe.

primer. pred kratkim sva šla z mojim na en koncert z še dvema paroma (stari "prijatelji", oz. bivša klapa). pa to popizdiš no. pa babe so tečne za znoret. jo bolijo noge (pa je vedela da gre na koncert), druga je zaspana, spet prvi piha, druga ne ve kaj bi pila, prva ni lačna oz. ne ve če je lačna ali ni lačna in ko se odloči, da je lačna, ne ve kaj bi jedla. :roll: :roll: pol pa da gre človek s kom takim na morje? se imam pa preveč rada.

to je le primer. jaz če ne bi bila v stanju ko se mi je j***** za vse, bi ji pa že povedala svoje. dedci pa skulirani. to je zanimivo. in potem so naprej tečne tečne tečne. pa bi ona sedela- madona baba, nimaš se kan vsest, to ni veselica! pa opažam res, da komplicirajo babe za vsako malenkost. če ji majica ne stoji dobro, če nima pravega senčila pri roki, če ji en lasek ne stoji ravno, če jo malo zebe, če ji je prevroče, če blabla.
krivi pa možje, ki to prenašajo. imajo pa že kak sindrom "bojim se biti sam, imam vsaj reden sex".

vglavnem. kar lepa večina babnic je tečnih za znoret. tudi če zase trdijo, da niso (pa ti dve dečvi od zgoraj jaz poznam že ful let, ni da ju nebi poznala. tako da zdaj vidim kaj rata iz fajnih punc- ene sitnobe). sploh pa garantiram đoniju, da tudi marsikatera, ki ga tukaj napada.


Claire :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan: :flehan:

Ravno o takih stvareh govorim. :D Pohvalno res..


ok, sam zdj ti ne berš dobr. se čist strinjam s claire; ženske s(m)o nataknjene marsikdaj ko z to ne bi blo pametnega razloga (razen hormoni) AMPAK nisi pa prebral tega d ste si sami čist krivi z to. kaj pa prenašate. pač ne bit s tečno žensko in ne ji nrdit otroka k bo isto tečn oz. bo po vs pa ne bo mel jajc. to je to. če ti gre ženska na jetra jo pusti in bodi prasec d bo še ona lohk tuki gor jokala
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Jul. 2010 11:41

sarchika09 napisal/-a:A ni malo časa nazaj tudi en uporabnik pisal na forum, tudi zato, ker VSE ženske sikamo?
sirova štručka napisal/-a:http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=25426&highlight=sikanje

sem prepričana da je isti tip.
Si ja prisegel na večno samskost? :D
Jz bi tud rekla, da je to isti "revček". :D

Johnny napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:
Johnny napisal/-a:...ja nimam se kaj preveč rad, ubistvu se sploh nimam rad..

Johnny napisal/-a:Nimam kaj razščistit pri sebi..

aha :D


In kaj je tukaj treba razčistit? Se pač nimam rad, tole se ne bo spremenilo.
To se MORA spremenit, MORAŠ delat na tem..sej veš, "če se sami nimamo radi, kdo bo pa potem nas imel rad?". Razmisli.

S punco pa kar čim prej prekini, nima veze, če je zdej v tujini, mogoče ji pa s tem zdej še uslugo nardiš, če ma tam kakšnega ogledanega. :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 08. Jul. 2010 11:43

somebody napisal/-a:ženske s(m)o nataknjene marsikdaj ko z to ne bi blo pametnega razloga (razen hormoni)


mene resnično zanima, kako je človek lahko nataknjen brez razloga? wtf???
a mi daš samo en primer (prosim brez hormonov, ker na take bedne finte ne palim). kaj za hudiča imaš od tega da sitnariš če ni razloga (in kdaj oz. kaj pa je razlog za sitnarjenje?)? če me boli glava, povem fantu, vzamem tableto, grem spat. če mi ni za it spat (oz. ni možnosti) in grem kam z njim, tam ne težim, da me boli glava, ker to že ve (in bo solidaren in se trudil da grema čimprej domov, če je možnost, ne bo igral debila). če me kje zebe, vzamem pulover, če ga nimam vprašam fanta, če ima kaj za oblečt, če nima, povem da me zebe in sem potem tiho, ne govorim mu to vsakih 5min, ker dobro sliši in ker ni čarovnik. isto če mi je vroče. za cunje se ne obremenjujem, imam okus. vem kaj mi paše in kaj ne, ne bom dedcu utrujala. če jaz česa ne najdem, prekolnem svojo noro bučo, ki je pozabila kam je dala puder/torbico/denarnico/telefon.
kako si sploh lahko nasikan na fanta za vsako malenkost? al za brezveze? to ne bom nikoli kapirala. res ne. še dobro da priznaš. si ena izmed mnogih, a rednih, ki priznajo.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov