Nasikanost žensk

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Jul. 2010 8:57

barbie ti si carica :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 8:57

Libido. napisal/-a:
Johnny napisal/-a:Sem jo že našel. :D Samo, ker sem v zvezi še s tem zmajem z njo ne morem ničesar imeti.


in zakaj si še zmeraj v zvezi z njo, če ti gre tako grozno na živce in si že našel drugo?
pusti jo in konec ... where's the problem? zakaj si še vedno z njo in ne z novo?


Zato, ker moram čakati zmaja, da se vrne iz tujine in da ji to povem v živo, ker končanje zvez po telefonu,računalniku ni moja navada. Take privat stvari se raj pomenim v živo.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Jul. 2010 8:58

Mlad si še. Bodi sam....zdivjaj se pa ti bo potem lažje, ko boš starejši.

Drugače pa ne vem kdo je hujši od vaju....ti ali ona. Ona ker ti kao skos teži zaradi banalnih zadev, ali ti, ki za njenim hrbtom šmiraš z drugo in si nastavlaš nekaj boljšega. Kr nekaj.....

....glede na to....sta stvorena en za drugega :D :D :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Jul. 2010 9:01

Johnny napisal/-a:Zato, ker moram čakati zmaja, da se vrne iz tujine in da ji to povem v živo, ker končanje zvez po telefonu,računalniku ni moja navada.


Ja ja....sami izgovori. Povej ji preko telefona....pusti ji, da ostane še malo tam, da se potem tudi ona zdivja, ko ugotovi kakega kretena je doma pustila. To pa nočeš a a a a....fakkkk ej, kr neki!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 9:01

barbie_girl_85 napisal/-a:
Johnny napisal/-a:
Sem jo že našel. :D Samo, ker sem v zvezi še s tem zmajem z njo ne morem ničesar imeti.


Pejd v trgovino po jajca, izstopi iz te zveze z zmajem, in živi kot ti paše. Pa ne s takimi debilnimi, da nameravaš prekinit z njo. To je stavek zasedenih moških, ki govorijo s svojimi ljubicami.

Če si nameraval oz nameravaš prekiniti z njo.......kaj te zadržuje? Zakaj tega nisi naredil pred dvemi meseci, ko se je iz idealne ženske spremenila v zmaja? Se bojiš biti sam?


Ah Barbie že 4× na pamet trobiš bedarije in že 4× si brcnila v temo. Pa tudi, če bi malo brala ti nebi škodovalo, ker sem opisal kaj je razlog da ne morem prekinit še z njo.. Ja nameravam prekinit z njo, ker jo imam dovolj. Tega nisem naredil, ker sem jo imel rad pač in ko imaš punco rad potrpiš kako stvar, upal sem da jo te le kako obdobje slabe volje ampak ker se vleče že dolgo je čas za slovo. Nimam straha pred samskostjo, mislim, da tisti, ki ne more uživati sam, ne more uživati v dvoje.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 9:01

Libido. napisal/-a:barbie ti si carica :D


ti mi pa misli bereš :D Sve isti del posta citirale in isto kometirale...

Johnny, a zdej je pa že v tujini? Bi pa prekinil, dokler še ni bila v tujini, in ko je svoje izpade sproščala na tebi. Še vedno si ti tisti, ki pusti osebkom z vagino, da skačejo in udrihajo po njemu, kakor jim paše. In ne glede na to, kako se otepaš besede "copata", si nič drugega kot to.

Al bo naslednji stavek da ima bogica raka, in da ji tega v takih težkih trenutkih pač ne moreš narest?
Zadnjič spremenil barbie_girl_85, dne 08. Jul. 2010 9:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 9:03

v-e-s-n-a napisal/-a:Mlad si še. Bodi sam....zdivjaj se pa ti bo potem lažje, ko boš starejši.

Drugače pa ne vem kdo je hujši od vaju....ti ali ona. Ona ker ti kao skos teži zaradi banalnih zadev, ali ti, ki za njenim hrbtom šmiraš z drugo in si nastavlaš nekaj boljšega. Kr nekaj.....

....glede na to....sta stvorena en za drugega :D :D :D


Z nobeno ne šmiram nikjer, samo prijateljica je, nisva ničesar imela razen pogovor, kar pa ni prepovedano. Jah zmeraj je tip kreten ane?
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 9:04

v-e-s-n-a napisal/-a:
Johnny napisal/-a:Zato, ker moram čakati zmaja, da se vrne iz tujine in da ji to povem v živo, ker končanje zvez po telefonu,računalniku ni moja navada.


Ja ja....sami izgovori. Povej ji preko telefona....pusti ji, da ostane še malo tam, da se potem tudi ona zdivja, ko ugotovi kakega kretena je doma pustila. To pa nočeš a a a a....fakkkk ej, kr neki!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D


Ne bom, ji bom povedal v živo.. Kar naj se zdivja in ujuga kakega kretena, ki bo plesal tako kot bo ona igrala, jaz že ne bom.

ohnny, a zdej je pa že v tujini? Bi pa prekinil, dokler še ni bila v tujini, in ko je svoje izpade sproščala na tebi. Še vedno si ti tisti, ki pusti osebkom z vadino, da skačejo in udrihajo po njemu, kakor jim paše. In ne glede na to, kako se otepaš besede "copata", si nič drugega kot to.

Al bo naslednji stavek da ima bogica raka, in da ji tega v takih težkih trenutkih pač ne moreš narest?


Pa dobro pa kaj si ti nepismena porka madona al kaj? :roll: Ne vem ali ti resno ne bereš ali pa res najprej prbiješ nekaj pa potem misliš? Če se pičiva vsak dan ko sva skupaj potem se ji ravno ne pustim se ti ne zdi? :roll:
Uporabniški avatar
monique*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 16. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a monique* » 08. Jul. 2010 9:10

Johnny napisal/-a:Ja saj ženske steee kr nekiiiii

Tolk imaš prosti ženskam pa imaš vseeno že naslednjo ogledano :lol:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 9:11

Ženske smo kr neki? Še vedno imaš opcijo biti z nekom, ki ni "kr neki"....samskih moških, ki so jim všeč moški, je kar nekaj.... Pa srečno :D

to, da se pičiš z žensko, ne pomeni, da imaš jajca oz da nisi copata. Ostajaš pa z njo kljub temu, da je zmaj, da pizdi zarad neporavnanega prta, da se nate dere vsak dan zaradi malenkosti,.....

Da se ji ne pustiš? Če se ji ne bi pustil, bi se zdrla nate samo enkrat, ker ne bi dopustil, da bi prišlo do "drugič" oziroma da nek zmaj nad tabo sprošča svoje komplekse.....Če pa njeno dretje prenašaš iz dneva v dan, je pa težko reči, da se ji ne pustiš.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 9:15

monique* napisal/-a:
Johnny napisal/-a:Ja saj ženske steee kr nekiiiii

Tolk imaš prosti ženskam pa imaš vseeno že naslednjo ogledano :lol:


In kje sem to napisal? :razz:

Barbie moški me ne privlaćijo tako, da pač edina opcija je ali normalna ženska ali pa samkost. Pa kaj a naj jo razbijem da bo tiho al kaj? Nasilja se ne posložujem tako, da razen tega da grem ven se je ne da ustavit. Ti jo predstavim pa da vidim, če boš imela enako mnenje o vsem skupaj?
Uporabniški avatar
sarchika09
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 275
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sarchika09 » 08. Jul. 2010 9:23

A ni malo časa nazaj tudi en uporabnik pisal na forum, tudi zato, ker VSE ženske sikamo? Lahko stopita v kontakt pa si skupaj izmenjata svoje "teorije" o sikanju, glede na to, da je to tako neznosno (al pa samo stopita v kontakt in pustita ženske pri miru in živita hapily ever after :D) :lach:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 9:23

Rečeš nekaj v stilu: "Draga, tvojega psihičnega nasilja nad mano ne bom več prenašal. Odhajam. Adijo." Je to težko? In potem greš v lov za "normalno žensko".

Vsekakor boljša opcija kot to, da prideš sem napisati post, in poudarit naslednje zadeve:
1. imam punco - da ne boste mislile, da sem samski in posledično "škart roba,ki je noben noče"
2. poudarjaš svojo moškost in to, kako nisi copata
3. omeniš, da je žena oz punca zmaj - tipično za zasedenega, ki išče novo robo
4. ko boš končno ugotovil, da to ni ona.on, in da novih spoznanstev tle ne boš dočakal, boš šel na drug forum pisat


Še nekaj.....punca Zmaj v tujini....a ne bi izkoristil, in šel v lov za novimi dekleti? Ne bi preživel čas s prijatelji? Si tako odvisen od prepirov in zmajev, da si jih prišel sem iskat?


PS In ne, namišljenih prijateljic, ki so v tujini, ne mislim spoznavati :wink: Še posebej ne, če so "kot zmaj" in lahko kasiram kozarec v glavo....:P
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Jul. 2010 9:24

sarchika09 napisal/-a:A ni malo časa nazaj tudi en uporabnik pisal na forum, tudi zato, ker VSE ženske sikamo? Lahko stopita v kontakt pa si skupaj izmenjata svoje "teorije" o sikanju, glede na to, da je to tako neznosno (al pa samo stopita v kontakt in pustita ženske pri miru in živita hapily ever after :D) :lach:


:lol: :lol: :lol: Nobelova nagrada za tole :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Johnny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 8. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Johnny » 08. Jul. 2010 9:45

barbie_girl_85 napisal/-a:Rečeš nekaj v stilu: "Draga, tvojega psihičnega nasilja nad mano ne bom več prenašal. Odhajam. Adijo." Je to težko? In potem greš v lov za "normalno žensko".

Vsekakor boljša opcija kot to, da prideš sem napisati post, in poudarit naslednje zadeve:
1. imam punco - da ne boste mislile, da sem samski in posledično "škart roba,ki je noben noče"
2. poudarjaš svojo moškost in to, kako nisi copata
3. omeniš, da je žena oz punca zmaj - tipično za zasedenega, ki išče novo robo
4. ko boš končno ugotovil, da to ni ona.on, in da novih spoznanstev tle ne boš dočakal, boš šel na drug forum pisat


Še nekaj.....punca Zmaj v tujini....a ne bi izkoristil, in šel v lov za novimi dekleti? Ne bi preživel čas s prijatelji? Si tako odvisen od prepirov in zmajev, da si jih prišel sem iskat?


PS In ne, namišljenih prijateljic, ki so v tujini, ne mislim spoznavati :wink: Še posebej ne, če so "kot zmaj" in lahko kasiram kozarec v glavo....:P


Hvala ampak solit pamet mi ne rabiš, ker nisem priplaval včeraj po župci.. Točno to ji nameravam reči brez draga.. Takoj, ko pride nazaj v Ljubljano.

Spet na pamet :lol: :lol:

1. Kaj mene briga kaj si kdo misli o men? Boli me kita o tem..
2. Samo pač povedal sem, da nisem copata, ker si ti spet na pamet nabijala neki. :D
3. Punca, ker bog ne daj da imamo tako ženo..
4. Kdo je kaj rekel o spoznanstvih? Imam cosmo krulo doma, ne rabim novih ampak vseeno hvala za ponudbo ampak meni barbike ne ugajajo.. :razz:

Srčk ti se z mano kregaš ampak ti se kar, me zelo zabavo tole kreganje z barbiko.. :lol: :lol: Daj še kaj prbij na pamet ali je tako prekratka da ti je zmanjkalo idej.. :D Tipično za barbiko.. :lol:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov