Najlepša stvar, ki jo je naredil za vas

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cokolada
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cokolada » 26. Avg. 2004 22:01

kaj je bila najlepša stvar ki vam jo je pripravil? večerja ob svečkah, vas je kam peljal, ... no razpišite se :razz:
Če misliš, da zmoreš, zmoreš.
Če misliš, da ne zmoreš, imaš prav.
(Mary Kay Ash)
Uporabniški avatar
Flaškica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Flaškica » 27. Avg. 2004 6:19

Najlepše je bilo ko me je za roj.dan peljal v gledališče in na večerjo. :P
In skoraj bi pozabla, ko me je letos na morju zasnubil in sploh nisem nič pričakovala, in so se mi kar solze vlile. :cry:
Uporabniški avatar
Matejči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 10. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Matejči » 27. Avg. 2004 8:52

jo, moj pa ni čist nč romantičen :( . pomoje, da me sploh še nikol ni presenetu :? . mogoče takrat, ko sva bla skupi kkšnih deset mesecov, pa me je kr naenkrat vprašal kdaj se bova poročila (jest sm bla stara 16 let!!!), pa še to je naredu sam zato ker je imel slabo vest zarad enga druzga dogodka, kot sm kasnej zvedla.
Love you all!!!!
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 27. Avg. 2004 10:19

Hmm joj takih stvari je blo ogromno, ampak se vseh sploh spomnem ne..., najbolj mi je ostalo v spominu to, da mi je enkrat po telefonu pel eno pesmico, najlepše mi je to če me preseneti s kkšno malenkostjo, ko mi naprimer reče, da me ima rad!
Slika
SlikaSlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 27. Avg. 2004 11:08

Rešil me je 'zgrešenega' življenja, me osvojil z izvirnimi smsi in vročimi zmenki, nato pa 'priklenil' nase s tistimi temnimi učkami. :oops:

Kaj je najlepšega naredil?
Veliko je (bilo) stvari. Najraje imam 'majhne pozornosti' (pa naj bo to kuhanje večerje, ali da me sredi noči stisne k sebi, ali pa kak poljubček iznenada, ali pa mi prinese Milko MJoy z lešniki, ko imam slab dan,...).
Nikoli pa ne bom pozabila, da me je za najino prvo valentinovo z modro vrtnico čakal sredi dravskega mostu... :hearts:
*I love sunshine*
enč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a enč » 27. Avg. 2004 12:26

men je blo pa zmer ful lepo z njim ( zdej je že bivši :cry: ) vsaka mala pozornost me je razveselila... najbol lepo sem se pa mela k me je pelal na izlet k enmu gradu ob Krki pa sva se sprehajala pa labode gledale pa take zadeve... :lol: romantično je blo-ni kej... :love:
cool_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 25. 8. 2004
Kraj: somewere i belone

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_girl » 27. Avg. 2004 16:15

no za zj k sm še mladaa :D
blo je valentinovo... on je čist pozabu nanga :evil: jz sm bla wsa čist jezna pa žalostna an...
2 dan sm zvedla daj šu bordat, in je pozabu... JAO sm si misla :roll: nato pa dobila paker v katermu me je čakalo OPRAVIČILO :D velika bonbonera pa srček k na njem piše I love you :oops: :D
no men je blo to kr fajn ;)
shantel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 8. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a shantel » 29. Avg. 2004 15:47

najlepse kar je lahko naredil, je da mi je rekel da me ima rad! to je prislo tako iznenada, da sem kr izgubila tla pod nogami (se dobr da me je ujel :D )
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 29. Avg. 2004 17:59

najlepše kar mi je podaril je bila najina zarocitev sicer neuradna (ker sva se premlada)..je bla bl k ne taka otročerija, sam je tko gut vse izpeljal...sploh pa ker se ni na pamet nauču kaj bo reku, ampak je blo cist sponatno..glas se mu je tresu, na case sploh ni vedu kaj bi reku..sam men se je zdel tko super an :D

drgac mi pa vsak da podari najlepše stvari: to je pa njegov nasmeh, ko se skupej smejiva in crkljava :)
:love: :bussi: :love: :hearts: :hearts: :knuddel:
Uporabniški avatar
jagoda77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 29. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda77 » 29. Avg. 2004 18:04

Moj si vzame vsako jutro 5 minut casa in me pocrklja in pocmoka :onceldoc:
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 31. Avg. 2004 11:28

zame je najleps kadar me nepricakovano preseneti ...kak dan ki ni nobena obletnica,rojstni dan, ...pa naj bo to kaksna cokoladica,izlet,rozica ali pa kaj lepo povedanga! :love:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 02. Sep. 2004 14:13

Jaz sem bolj skromna punca in od tipa ne zahtevam "veliko" (včasih je še to preveč kar zahtevam), zato mi je všeč in mi je lepa vsaka stvar, ki jo naredi za mene ali pa namesto mene.
Pa je lahko le majhna malenkost.

Je blo pa takih trenutkov presenečenja v najinem skupnem lajfu kar dost.

Od raznih daril, izletov,.....
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 02. Sep. 2004 14:33

moj je bl ne romantičen, pa že dooolllg je od tega da bi me presenetiu al pa kej podobnega...

se strinjam z maratejo,da je najlepše to če kej namest tebe nardi....men je ful lepo, da mi pele psa vn,če se men ne da al pa da pride prej k men dam pa me pride pol v službo s psom iskat...pa malenkosti k mi jih pomaga...

enkrat za moj 20. rojstni dan sm pršla domov iz šole in sm v svoji sobi vidla pospravleno postlo in na njej medvetka z vrtnico in zravn kuverta s pismom in pesmico.....pol nasledn sm pa še verižco dubla.....sam to je blo ful dolg nazaj davnega leta 2000
Uporabniški avatar
Mister
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Mister » 23. Sep. 2004 9:38

Flaškica napisal/-a:Najlepše je bilo ko me je za roj.dan peljal v gledališče in na večerjo. :P
In skoraj bi pozabla, ko me je letos na morju zasnubil in sploh nisem nič pričakovala, in so se mi kar solze vlile. :cry:



In kakšen je bil odgovor? :?:
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 23. Sep. 2004 13:43

Men je pa najbol v spominu ostalo k mi je eno pismo napisou. Jst sm bla čist :eek: :eek: :eek: On, k še spis ni znou skup spacat, mi je tko lepo pismo napisou...nč mi ni blo jasno... :bussi:
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov